Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
303 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Вино

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
01.04.2019р.

Холод за «теплими» пропозиціями

«МАС Сістемз» - інженерно-виробнича компанія, котра позиціонує себе одним із вітчизняних лідерів в галузі промислового холодопостачання, вентиляції та впровадження систем енергозбереження. Будучи польсько-українським підприємством, вона незмінно дотримується в своїй діяльності європейських партнерських традицій та стандартів якості. Але при цьому формує вартість своїх послуг, виходячи з українських реалій. Образно кажучи, її «холодильні пропозиції» для клієнтів є «теплими», тобто вигідними. Надає послуги клієнтам у різних галузях і сферах промисловості й сільського господарства.

 
12.08.2019р.

До наступного врожаю. Заморожування й охолодження

Ягоди при температурі 18–20°С можна зберігати не більше доби, а малину, наприклад, при кімнатній температурі – менше 8 год. Для реалізації ягід у наших фермерів є дві найпоширеніші схеми. Перша – продаж ягід без зберігання, тобто безпосередньо з поля – надалі їх обробляють для подальшої реалізації. Друга – реалізація продукції на ринки, в магазини і супермаркети самостійно, що значно прибутковіша справа, але при цьому необхідно дотримуватися певних правил збирання і зберігання в холодильних камерах з використанням правильної тари для кожного виду ягід.

 
01.06.2018р.

Автоматизація перевезення свіжих і заморожених продуктів

1

Для багатьох виробників, які тільки виходять на ринок роздрібної торгівлі України, однією з основних проблем є вирішення проблем з доставкою своєї продукції на полиці магазинів вчасно, враховуючи вимоги до термінів та збереження якості.

 
22.05.2017р.

Монтаж та ремонт холодильного обладнання

«Стрий холод» – фiрма, яка понад 15 рокiв займається монтажем та ремонтом промислового холодильного обладнання.

 
29.02.2016р.

Надійне зберігання продукції

Холодильні та морозильні камери зібрані із сендвіч-панелей на сьогоднішній день експлуатуються майже на кожному підприємстві яке використовує холод. Це пов`язано з легкістю та мобільністю монтажу, чудовими експлуатаційними характеристиками та естетичним виглядом.

 
29.02.2016р.

Озонові технології: переваги застосування

Останніми роками зусилля виробників харчової продукції спрямовані на зниження енерговитрат, подовження термінів зберігання продукції, зменшення кількості застосовуваних у технологічних процесах консервантів і хімікатів. У зв’язку з цим з’явилися нові розробки із застосуванням електрофізичних процесів. Найефективнішими і широко використовуваними у світовій практиці є методики, засновані на озонових технологіях.

 
15.03.2011р.

Оператори холоду починають зі стадії «П»

З подальшим розвитком харчової галузі зростає потреба у промисловому холоді. Зростають і вимоги до холодильного обладнання, від якого залежить чітке дотримання технологічних операцій виробництва харчових продуктів, зберігання сировини, інгредієнтів і готової продукції. Помилки у розробці і впровадженні технічних рішень неприпустимі – вони можуть спричинити великі збитки. Тому підприємці замовляють послуги у сфері промислового і комерційного холодильного обладнання у тих компаніях, де працюють кваліфіковані фахівці з досвідом роботи на важливих об’єктах. Однією з них в Україні є київське підприємство «Борей Груп».

 
15.03.2011р.

Льодяна вода – найбезпечніший охолоджувач

Для кожного конкретного етапу технологічного виробництва й переробки молока доцільно застосовувати окремий вид холодильного устаткування. Однак, з огляду на вартість такого обладнання, молокопереробні підприємства тяжіють до оптимізації фінансових витрат, тим паче, що сучасні інноваційні розробки дають змогу це робити.

 
20.01.2011р.

Коли потрібно зберегти якість

Свого часу за допомогою одного газу чи їх сумішей створювали спеціальну атмосферу для зберігання продуктів, яка запобігала розвитку бактерій і окислюванню жирів. Згодом цю технологію перенесли на пакування продуктів для роздрібної торгівлі, де вона одержала назву МАР (Modified Atmosphere Packaging).

 
22.09.2010р.

Обладнання, потрібне завжди

«Інженерно-технологічна компанія «Розан» працює у сфері створення та сервісного обслуговування систем промислового і технологічного холодопостачання для підприємств харчової, медичної, хімічної й інших галузей, а також теплоізолювальні конструкції й споруди під ключ для промислових і комерційних об’єктів.

 
13.09.2010р.

Мороз і холод цілий рік

До холодильного обладнання належить кілька видів установок: власне холодильні камери для зберігання і охолодження продуктів харчування та морозильні камери. Також нині поширені різні «рішення», тобто обладнання, виготовлене на основі класичних холодильних чи морозильних камер, але пристосоване до вимог виробництва. Сюди належать, наприклад, холодильні та морозильні шафи. На українському ринку обладнання такого типу широко представлене як імпортованою продукцією, так і вітчизняними виробниками. Серед останніх відоме підприємство «Ефес», установки якого застосовують у харчовій і фармацевтичній промисловості.

 
08.07.2010р.

Холод – помічник у виробництві

Про холодильне обладнання від «Борей Груп» розповідає директор компанії Юрій Ісаков.

 
30.06.2010р.

Холод для напоїв

На українському ринку холодильне устаткування пропонує чимало компаній, з-поміж яких можна виділити «UBC Group». Ця компанія є найбільшим виробником у сегменті холодильного устаткування.

 
29.06.2010р.

Холодильні технології м’ясопереробних підприємств

Холодильні технології для м’ясопереробних підприємств нині особливо актуально. Адже на кожному з м’ясопереробних підприємств окрім власне м’яса, наповнювачів, різноманітних оболонок та харчових добавок широко використовують «холод», завдяки якому смачні вироби зберігаються довше.

 
29.06.2010р.

З турботою про споживача

У Харкові уже понад десяти років працює компанія «Ремхладомонтаж», яка спеціалізується на випуску торговельного холодильного обладнання. Розмовляємо з комерційним директором компанії Ігорем Сватовським.

 
29.06.2010р.

Своє холодить краще

Кому більше довіряти: українському чи закордонному виробнику обладнання – справа індивідуальна. Кожен мотивується своїми знаннями та переконаннями. Про якість холодильного та парового обладнання харківського заводу «РОСС» сперечатися не варто: кожен, хто мав на практиці справу з цим підприємством, знає – воно не підведе.

 
29.06.2010р.

Пропонуємо увесь «харчовий» холод»

Якісний та безпечний холод – запорука прогресу. Принаймні, в умовах постійного зростання продуктового асортиментного ряду та примхливих побажань споживачів без добротного холодильного обладнання не обійтися. Для кваліфікованих спеціалістів компанії «Остров» – будь-які вимоги часу та споживачів – своєрідний виклик, адже для них неможливого немає.

 
19.07.2007р.

Теплонасосна технологія для енергозбереження

Пропонована увазі читачів стаття стосується актуального зараз питання енергозбереження, яке наразі стоїть і перед виробниками харчової продукції. Теплонасосне обладнання є, фактично, холодильним обладнанням, яке укомплектоване спеціальними складовими та функціонує в специфічних режимах. Тому, крім розглянутого в статті застосування, воно може широко використовуватись в технологічних процесах харчової галузі, особливо в тих, які потребують одночасно тепла і холоду, зокрема – при виробництві шоколадних та інших кондитерських виробів, або у виробництві молочної продукції.

 
19.07.2007р.

Гарний холод – гарна горілка!

Що б там не казали, зараз багатьом доводиться працювати більше та важче, ніж, зазвичай, працювали у радянські часи. Нажаль, за це тепер не дають прапорів з золотими китицями та профілями видатних діячів.

 
20.06.2007р.

«Острів» промислового холоду або Як практичний досвід харчовика...

         Щодня ми чуємо по телебаченню про те, як у результаті викидів вуглекислого газу в атмосферу підвищується температура світового океану, що призводить до танення полярних криг.Ці балачки налякали багато бабусь і навіть декого в ООН та в Голівуді, але не настрашать досвідченого харчовика.

 
 
 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.