Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
303 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Вода

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
16.10.2018р.

«Акрас Флейворс»: стартапи та розробки для українського ринку

Сьомий технічний семінар австрійської компанії «Акрас Флейворс», присвячений актуальним питанням, які цікавлять абсолютно всіх технологів напоєвої галузі, відбувся 27-28 вересня у передмісті Відня місті Бадені. Гості приїхали сюди з усіх куточків світу  від країн Західної та Східної Європи до арабського світу та Пакистану. Відкрив семінар власник та директор компанії доктор Мартин Красни.

 
29.06.2017р.

Концентрація фруктів від «Галфрост»

«Галфрост» – це молода компанія, що працює на ринку з 2007 року, динамічно розвивається у сегментах заморожених ягід, сублімованих фруктів, концентратів соків і пюре, а також цукерок ручної роботи преміям-класу. За короткий термін був побудований сучасний морозильно-холодильний склад і започатковано роботу із заморожування та пакування різних видів ягід.

 
28.02.2017р.

Глобальні виклики сучасної харчової промисловості

У світових масштабах продовольча індустрія відчуває на собі тиск сучасних тенденцій споживчого ринку, реагувати на які виробники повинні в максимально стислі терміни, випускаючи нові види конкурентоспроможної продукції. З кожним днем збільшується кількість сучасних продуктів харчування при тому, що життєвий цикл продукції постійно скорочується, а розміри партій стають все меншими.

 
22.12.2016р.

«Апогей»: підсумовуючи рік

Для нашого підприємства 2016 рік був досить вдалим. Професіоналізм та управлінська майстерність менеджменту вищого рівня забезпечили досягнення мети і завдань щодо закупівлі якісної сировини відомих брендів без посередників. Така політика компанії забезпечила здешевлення собівартості нашої продукції та високі показники якості та безпечності продукції.

 
15.09.2015р.

Пакування без недоліків: термозбіжне обладнання від SmiPack

Пакувальна індустрія розвивається беззупинно, а її показники пов’язані з тенденціями економічного розвитку країни загалом і харчової промисловості зокрема. Використовуючи сучасні та ефективні технології пакування, підприємство підвищує свою конкурентоспроможність на ринку. Саме тому можна впевнено стверджувати, що пакувальне обладнання – стратегічний товар для виробників.

 
20.05.2015р.

Поживний і свіжий сік з Косівщини

У квітні у Києві відбувся Міжнародний форум харчової промисловості й упакування «IFFIP». Серед учасників цього заходу були як відомі компанії, так і новачки на ринку, наприклад, виробники натурального живого соку «Максимові Карпати».

 
20.06.2013р.

Системна інтеграція – необхідність для сучасної промисловості.

Успішний розвиток сучасного бізнесу залежить від прогресивного бачення перспектив і використання актуальних підходів. Перед керівниками підприємства стає безліч завдань і широкий спектр питань ефективного управління. Виникає необхідність аналізу даних, у певний відрізок часу, для відстежання змін технологічного процесу, послідовності роботи й кінцевого результу. Динамічні зміни ринку диктують необхідність технологічних і технічних удосконалень. Впровадження системи інтеграції допоможе розв'язати цей і багато інших питань.

 
08.02.2012р.

Шлях напоїв – через лінію розливу

2

При виборі автоматичних ліній розливу чи не найголовнішими критеріями є їх надійність, висока продуктивність і доступна ціна. Цим критеріям відповідає обладнання виробництва компанії «Мелітопольпродмаш». За надійністю і продуктивністю ці вітчизняні лінії не поступаються закордонним аналогам і водночас значно дешевші.

 
23.12.2011р.

Взірець якісного господарювання

Кожен бізнес – це не лише величезне поле можливостей, а й знання ведення справи, тенденцій ринку та законів його функціонування в поєднанні з нестандартним підходом і креативом. На успішність і прибутковість впливає безліч чинників. Однак, при цьому основою всього є бізнес-ідея, від неї багато в чому залежить подальша робота. Наочним прикладом успіху в бізнесі, а відтак вдалого господарювання є завод із переробки фруктів «Яблуневий дар».

 
04.02.2011р.

Легко, практично та зручно

«Харчовик» побував у центрі процесу виробництва картонної тари, точніше у «Центрі упаковки та дизайну», де менеджер з продажу Юлія Нездоймишапка (на фото) розповіла про особливості та переваги гофротари.

 
27.01.2011р.

Яскравий і надійний захист продукції

Як вважають експерти ринку, застосування голограм – ефективний і надійний шлях захисту від підробок та фальсифікації документів і широкого переліку продукції. Адже для виготовлення голограм потрібні глибокі знання та специфічне і складне обладнання.

 
04.01.2011р.

Вишукана колекція добірних ароматів

Ароматизатори застосовують практично в усіх сферах харчової промисловості. Найпопулярніші вони є у кондитерській, молочній, напоєвій галузях та при виробництві напівфабрикатів. Більшість ароматизаторів на українському ринку – це імпортована продукція. Та останнім часом вітчизняне виробництво набирає обертів, і наша продукція стає активним гравцем ринку.

 
23.09.2010р.

Виготовляємо, розливаємо, пакуємо

На українському ринку в широкому асортименті представлено як готові вироби, так і заготовки для видування тари. Одним із них є «Кропоткінський завод МіССП» (Росія), який був створений у 1980 році для виробництва складного монтажного інструменту. Згодом, після ретельного аналізу російського ринку, підприємство змінило напрям діяльності, обравши конструювання і серійне виготовлення устаткування з перероблення пластмас.

 
23.09.2010р.

Розмаїття у кількості, стабільність – у якості

Компанія «Фудактів» давно працює на українському ринку інгредієнтів. Завдяки стабільно високій якості продукції й професіоналізму працівників компанія зуміла посісти провідні позиції на ринку та заслужила довіру клієнтів. Фахівці пропонують лише якісну продукцію, яка відповідає усім вимогам міжнародних і українських стандартів.

 
22.09.2010р.

Продукт довголіття

Йододефіцит – це світова проблема. За офіційними даними, близько 2 млрд осіб потребують щоденної профілактики йододефіциту. В Україні використовують програму ЮНІСЕФ щодо контролю йодної недостатності, а також затверджена програма профілактики йодного дефіциту серед населення.

 
14.07.2010р.

Насолода смаком

Якість напою залежить від багатьох факторів, визначальними серед яких є рівень водопідготовки (підвищена лужність і підвищена твердість можуть викликати втрату цукристості й мильний присмак), кількість вуглекислоти (неякісна вуглекислота «сушить», має незвичний присмак і запах), барвників і консервантів.

 
08.07.2010р.

Насолода смаком

Якість напою залежить від багатьох факторів, визначальними серед яких є рівень водопідготовки (підвищена лужність і підвищена твердість можуть викликати втрату цукристості й мильний присмак), кількість вуглекислоти (неякісна вуглекислота «сушить», має незвичний присмак і запах), барвників і консервантів.

 
08.07.2010р.

Упакування для напоїв

На українському ринку з-поміж виробників тари можна виділити компанію ВАТ «Кропоткінський завод МіССП» (Росія), яка є провідним виробником автоматичного й напівавтоматичного устаткування для видування тари з різних видів пластмас: поліетилену, поліпропілену.

 
30.06.2010р.

Холод для напоїв

На українському ринку холодильне устаткування пропонує чимало компаній, з-поміж яких можна виділити «UBC Group». Ця компанія є найбільшим виробником у сегменті холодильного устаткування.

 
29.06.2010р.

Якісне обладнання від італійських виробників

Нині на ринку компаній, які пропонують обладнання для розливу та закупорювання шампанського чи ігристих вин чимало. Це і французькі та італійські виробники обладнання яких завдяки якості та простоті обслуговування заслужено має попит серед виноробів світу. В Україні деякі з них – «Pe Labellers», «Enoberg», «Robino&Galandrino;» – представляє компанія «Італсервіс-Україна», яка є своєрідним сервісним центром європейського рівня.

 
 
 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.