Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
303 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Вино

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
11.05.2016р.

Пакувальне обладнання «CEHUMA»

Міжнародна компанія «CEHUMA» («Джехума») проектує, розробляє і виготовляє пакувальне обладнання. На сьогодні це – одна із провідних компаній Туреччини з виробництва термоформувальних машин.

 
25.02.2013р.

«Агро-3» трьома пропозиціями не обмежується

Серед компаній, які представляють на вітчизняному ринку імпортне обладнання для харчопереробної промисловості, одиниці тих, які пропонують широкий асортимент машин, а також нададуть усебічний і висококваліфікований інжиніринг та послуги клієнтові. Серед них – компанія «Арго-3». Про вітчизняний ринок устаткування, популярні нині напрями виробництва, про обладнання та послуги, які надає м᾽ясопереробникам компанія «Арго-3», наша розмова з комерційним директором Павлом Курдасем.

 
28.12.2012р.

Дріжджові екстракти як альтернатива глутамату натрію

Для створення смакоароматичної бази гастрономічних продуктів вітчизняна харчова промисловість протягом багатьох років наполегливо пропонувала отримані штучним способом рибонуклеотиди, глутамат натрію та ідентичні натуральним ароматизатори, які належать до топ-нот.

 
20.01.2011р.

Коли потрібно зберегти якість

Свого часу за допомогою одного газу чи їх сумішей створювали спеціальну атмосферу для зберігання продуктів, яка запобігала розвитку бактерій і окислюванню жирів. Згодом цю технологію перенесли на пакування продуктів для роздрібної торгівлі, де вона одержала назву МАР (Modified Atmosphere Packaging).

 
19.01.2011р.

Детальніше про альгінат натрію

Виробляють альгінат натрію із червоних і бурих водоростей, що добувають в акваторіях Філіппін та Індонезії. Основними виробниками альгінату натрію є США, Франція, Китай, Японія, а також невелику частину виготовляють у Чилі, Росії, Індії.

 
14.07.2010р.

«Пайпер Україна»: стратегія – натуральний продукт

Серед підприємств, які забезпечують виробників м’ясо-ковбасних, рибних і хлібобулочних виробів прянощами та спеціями, особливе місце посідає компанія «Пайпер Україна».

 
29.06.2010р.

Риба у нас є і буде… хоч і не своя

Понад 10 років завдяки діяльності групи компаній «Аляска ЛД» український гурман рибних делікатесів має змогу поласувати червоною, чорною ікрою, в’яленою, соленою, рибою гарячого та холодного копчення та іншими різновидами рибної продукції. В асортименті «Аляски ЛД» нараховується близько 300 найменувань свіжомороженої риби та морепродуктів.

 
29.06.2010р.

Найдорожчий рибний компонент

Хоча самої лососевої ікри в Україні, як і самого лосося, немає, та ікру у нас полюбляють, а кожне поважне свято без ікри – не свято. Так вважають і на підприємстві «Рибкоппродукт», яке розташоване у Київській області, у селі Пінчуки. На цьому заводі працюють в основному з однією сировиною – червоною лососевою ікрою, яку реалізують під торговими марками «Золота унція» та «Червоне золото».

 
29.06.2010р.

Балтійське рибне «золото»

Найбільшим виробником рибних консервів у Прибалтиці, яка працює з 1949 року, є компанія Brivais vilnis. Це – перше підприємство Балтії, яке отримало номер ветеринарного нагляду LV 28 Z, який підтверджує те, що продукція відповідає вимогам директиви ЄС 91/493/ЕЄС і її можна експортувати у країни Європейського Союзу. Окрім того, компанія успішно продає свою продукцію на внутрішньому ринку та експортує її у понад 40 країн.

 
25.06.2010р.

На полицях – здорова їжа!

Сучасний споживач харчових продуктів керується новим принципом – нині для нього важливіше не стільки «смачно», як «корисно». Відтак, кожен продукт, який він споживає, повинен бути безпечним, багатим на корисні речовини, містити у достатній кількості вітаміни та мінерали тощо.

 
06.09.2007р.

Новація в сфері копчення

Незважаючи на прогрес у сфері технології копчення, є підприємства, що не мають у своєму розпорядженні достатньо коштів для відновлення технологічного парку, але при цьому потребують підвищувати якість роботи. Проблема фінансування актуальна для багатьох підприємств країни. Виробниче підприємство “Технолог” з Харкова пропонує свій варіант вирішення проблеми.

 
20.08.2007р.

„Технолог” модернізує коптильні камери

Про новинки обладнання ТОВ ПП „Технолог” на українському ринку м’ясопродуктів розповів В’ячеслав Йовик, представник відділу маркетингу компанії.

 
12.06.2007р.

Дослідження процесу підморожування кільки чорноморської

Важливим резервом сировинної бази рибної промисловості України є дрібні азово-чорноморські риби (кілька, хамса, тюлька). Ці риби вирізняються високими смаковими якостями, добрим хімічним складом, низькою вартістю. Основним об'єктом промислу в Азово-Чорноморському басейні є чорноморський шпрот або кілька чорноморська, частка якої в уловах сягає 50%.

 
16.05.2007р.

Розробка технології розсільного заморожування риби з використанням...

Останнім часом широко застосовують плівки на основі природних біополімерів, які наносяться безпосередньо на рибу. Таке покриття дозволяє значно зменшити усихання та сповільнити окисне псування ліпідів, і отже зберегти початкові властивості продукту на довгий час. Плівки отримують з природних сполук: агару, альгінових кислот, ефірів целюлози (КМЦ, МЦ), пектинових речовин.

 
 
 
 Шлифовка бетонных rs-st.ru.
При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.