Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

10110
15.03.2011р. |
Оператори холоду починають зі стадії «П»

Наш кореспондент взяв інтерв’ю у директора цього підприємства Юрія Ісакова.

– Пане Юрію, розкажіть про спеціалізацію вашої компанії.

– Створена у 2005 р., компанія спеціалізується на виконанні проектно-монтажних робіт у сфері промислового холодильного обладнання, його постачанні від європейських партнерів, монтажі, експлуатації й гарантійному обслуговуванні. Це – основний напрям нашої діяльності. Крім того ми передаємо в оренду власні складські холодильні приміщення і мобільні складські холодильні термінали у будь-якому регіоні України: привозимо туди свої складські конструкції, монтуємо і передаємо замовнику, який використовує їх для своїх потреб.

Окремим напрямом є надання послуг у сфері комерційного холодильного обладнання. Це – морозильні та холодильні скрині для реалізації морозива і напівфабрикатів.

– Ваші партнери, хто вони?

– Переважно ми співпрацюємо з європейськими виробниками – німцями, італійцями, угорцями, бельгійцями. Німецька компанія «Bock» постачає компресори і конденсаторне обладнання, «Termofin», теж із Німеччини, – теплообмінне обладнання (охолоджувачі повітря, конденсатори, драйкулери тощо). Комплектуючі також надходять із Європи, адже ми не можемо собі дозволити додати у технологічний ланцюжок холодильного обладнання неякісну ланку.

Приємно, що українські підприємства стали виробляти за європейськими стандартами високоякісні сандвіч-панелі. Ми віддаємо їм перевагу, використовуємо навіть при спорудженні об’єктів для іноземних компаній на території України. Наші виробники сандвіч-панелей мають усі необхідні сертифікати і міжнародні допуски.

– З чого починається ваша робота з клієнтом?

– Зі стадії «П», тобто з проектування. До нас приходить замовник і каже: «Мені потрібно…». З’ясувавши, що йому потрібно, розробляємо технологічну і логістичну схеми роботи об’єкта, надаємо послуги з розрахунків, підбору обладнання, розробки робочого проекту. Після узгодження цих та інших питань постачаємо обладнання, виконуємо монтажні роботи. Ми не працюємо за схемою «купив-продав», не займаємося роздрібним продажем холодильного обладнання і запасних частин, а здійснюємо комплексний підхід, який дає змогу нашим клієнтам економити матеріальні і фінансові ресурси. Тому багато компаній із задоволенням користуються нашими послугами.

Торік компанія «Борей Груп» виконала великий обсяг робіт на виробничому комплексі закритого типу з переробки свинини ЗАТ «АПК-Інвест» (Донецька обл.), забезпечивши холодом забійний і ковбасний цехи.

На замовлення ЗАТ «Геркулес» (м. Донецьк) компанія «Борей Груп» спроектувала, змонтувала і ввела в експлуатацію такі виробничі цехи: з виробництва морозива, напівфабрикатів з морозильною камерою і лінією заморожування листового тіста, а також заморожування масла. Встановили також холодильне обладнання на донецькому молокопереробному заводі, який є складовою ЗАТ «Геркулес». У філіалах цієї компанії, дислокованих по всій Україні, будуємо складські приміщення для реалізації морозива і напівфабрикатів. Реалізаторам продукції постачаємо морозильні скрині.

Кілька років тому наша компанія завершила потужний проект у сфері холодильного бізнесу і логістики, спроектувавши і встановивши у с. Требухів Київської області холодильні і морозильні камери для зберігання продукції. Компанія «Борей Груп» здала в експлуатацію складський комплекс об’ємом 2 500 м³, розрахований на зберігання при температурі –25ºС 140 т замороженої птиці київської фабрики.

– Ви розповіли про реалізацію масштабних проектів. А чи можна у вас замовити, наприклад, морозильну камеру об’ємом 50–100 м³?

– Ми із задоволенням працюємо з усіма клієнтами. Протягом кількох років працювали з такими мережевими ресторанами швидкого харчування, як «Макдональдс», «Пузата хата», яким не потрібні великі  складські холодильні приміщення. Ми постачали їм окремі холодильні та морозильні камери для зберігання сировини і обслуговували це обладнання. За потреби вони й тепер звертаються до нас для вирішення тих чи інших питань.

– Старі об’єкти реконструюєте?

– Нині ми працюємо з потужною компанією, яка має у своїй структурі кілька птахофабрик і спеціалізується на виробництві яєць. Там відновлюємо три складських комплекси. Свого часу вони були побудовані без дотримання всіх необхідних норм.

– Чи складно уникнути проблеми промерзання підлоги?

– Випадки промерзання іноді трапляються на об’єктах з низьким температурним режимом. Однак при правильному розрахунку теплоізоляції, системи підігрівання підлоги, просушування зони накопичення конденсату, розрахунку конструкцій, які витримують навантаження від продуктів, що зберігаються у сховищі, проблем не виникає. На наших об’єктах об’ємом до 10 000 м³ і більше, які працюють у температурному режимі –25°С протягом 4–5 років, підлога не промерзає.

Є кілька способів підігрівання, в тому числі електрикою, гарячою парою тощо. Ми розробляємо різні варіанти і пропонуємо їх замовнику, водночас пояснюючи позитивні і негативні характеристики кожного з них. Замовник вибирає той, який для нього найбільш цікавий, який найліпший для розвитку його бізнесу.

Що ж до старих морозильних об’єктів, обладнання яких експлуатують протягом 30 і більше років, а їх у великих містах дуже багато, то це не що інше, як бомба сповільненої дії. Таке обладнання не може бути безпечним, тим більш, коли йдеться про аміачні установки.

– Розкажіть, будь ласка, про тенденції розвитку холодильного обладнання.

– Зазначу, що принцип роботи холодильної техніки – незмінний, як і закони фізики. Мова може йти про матеріали. Ось, наприклад, на ринку з’являються нові фреони. Протягом півтора року ми на всіх наших об’єктах замінили фреон R 404 A на R 507. З новим газом зручніше працювати, ним можна дозаправляти обладнання, без проблем його утилізувати. Впроваджуємо нові ідеї в системі автоматики. Наступного року на складських комплексах виробничих підприємств будемо встановлювати нові установки на базі СО2 . Річ у тім, що СО2 є універсальним носієм холоду, завдяки якому можна досягти температурного режиму –40–45ºС і зекономити енергоресурси.

– Дякую за розмову.

Спілкувався Петро ХОМИЧ

м. Київ

Теги та ключові фрази
чи можна дозаправляти фреон 404, характеристика холодильного обладнання для реалізації морозива, принцип роботи аміачного холодильника, термофин украина холод, промислові холодильники, принцип роботи промислового холодильне обладнання, стадії заморожування тіста, Морозильні склади Київська обл, види послуг які надає фірма по реалізаціі морозива, обладнання для виробництва морозива холодильники


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.