Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
303 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Крем

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
07.02.2018р.

Новинка від лідера ринку термозбіжних машин італійської компанії SmiPack

Зростаючі потреби ринку та необхідність постійного вдосконалення своєї продукції змушує вироб-ників постійно оновлювати асортимент своєї продукції. Це виражається в розширенні функціона-льності, оновленому дизайні та представлені нового асортиментного ряду. До свого 20-річчя, яке SmiPack відсвяткувала у минулому році, компанія виконала всі три пункти.

 
27.03.2017р.

Упаковка «Jokey»: надійно, міцно, екологічно

Останніми роками пластик і загалом полімерні матеріали широко використовуються у харчовій індустрії. Виробники і торгівельні мережі усе частіше замінюють традиційні папір, метал чи скло більш практичною пластиковою харчовою тарою.

 
24.03.2017р.

Надійно запаковане – добре збережене

У виробництві харчових продуктів особливі вимоги, висувають до способів пакування та матеріалів, які для цього застосовують, адже саме від них залежить тривалість зберігання продукції. Для цього виробничники частіше застосовують термоусадні плівки. Вони вирізняються з-поміж інших матеріалів здатністю зменшуватися під впливом зовнішніх температурних показників.

 
11.05.2016р.

Пакувальне обладнання «CEHUMA»

Міжнародна компанія «CEHUMA» («Джехума») проектує, розробляє і виготовляє пакувальне обладнання. На сьогодні це – одна із провідних компаній Туреччини з виробництва термоформувальних машин.

 
21.06.2014р.

«Терра-Пак» – професійно, якісно, вчасно!

Нині ринок пакувальних матеріалів для харчової промисловості пропонує найрізноманітніші послуги і рішення. Одним із розповсюджених і універсальних матеріалів є пакувальний скотч. Липку стрічку щільно клеять чи не на всі види упаковок, завдяки чому місце запечатування надійно захищене від проникнення вологи, пилу тощо.

 
07.10.2013р.

Торрічеллієва порожнеча як умова для виробництва

Людина, як і решта живих істот, не може існувати без повітря. Відправляючись у космічну подорож (туди, де володарює вакуум), вона бере зі собою принаймні найважливішу складову повітря – кисень. Тож чи означає це, що людині у її практичній діяльності не потрібен вакуум? Потрібен, так само як високі й низькі температури, без яких неможливе виробництво тієї чи іншої продукції, як і високий тиск, котрий, наприклад, перетворює м’який графіт на найтвердіший мінерал – алмаз. Неможливе сучасне високотехнологічне виробництво й без вакууму, який створюють за допомогою спеціального обладнання.

 
13.06.2012р.

Виробництво і картонні тенденції

2

Останніми роками картон є найпоширенішим видом пакувального матеріалу і, як зазначають фахівці цього сегмента ринку, вітчизняна пакувальна промисловість здатна задовольнити попит на картонну упаковку. Попит на споживчу і транспортну упаковку зумовлений тим, що зараз виробники приділяють значну увагу не лише якості продукції, а й якості упаковки, її дизайну, екологічності тощо. А можливість багатоколірного друку на картонній упаковці забезпечує впізнаваність запакованим виробам.

 
13.04.2012р.

Вітчизняна самоклейка етикетка:місце народження – компанія «ЕККО»

Етикетка – це і обличчя товару, і його паспорт, і надійна реклама. Саме тому виробники продукції замовляють етикетки привабливого дизайну, з усією необхідною інформацією про склад продукту, місце і дату виробництва, термін придатності і, за необхідності, про особливості використання. Крім того, етикетка має відповідати ще такій вимозі: її нанесення не повинно гальмувати виробничий процес. Із цією метою й були винайдені самоклеючі етикетки, які наносять на вироби за допомогою етикетувальних автоматів.

 
12.04.2012р.

Етикетка з сертифікатом якості

Фірма «Група ФОРТО», яка спеціалізується на випуску самоклейкої етикетки, незабаром отримає міжнародне підтвердження якості своєї продукції – сертифікат ISO-9000.

 
15.04.2011р.

Поліетиленових бранців врятує папір

Тара і упаковка має відповідні якісні характеристики, важливою серед яких є утилізація. Так ось, з утилізацією упаковки, яка не наносить шкоди навколишньому середовищу, не було проблем до того часу, коли у США (1957 р.) вперше не виготовили фасувальний поліетиленовий пакет, призначений для пакування хліба, сендвичів, овочів і фруктів. До 1966 р. у такі пакети пакували до 30% хлібобулочн6их виробів цієї країни. До 1973 р. об’єм виробництва пакетів у Західній Європі склав 11,5 млн штук. У 1982 р у великих торгових центрах у продажу з’явилися поліетиленові пакети з ручкою. До 2010 р. загальносвітовий об’єм випуску поліетиленових пакетів досяг п’яти трильйонів штук на рік.

 
15.04.2011р.

Технологічне обладнання заводу «ТЕРМО-ПАК»

Компанія «ТЕРМО-ПАК» вітчизняний лідер із проектування, виробництва, інсталяції і сервісу високотехнологічного обладнання для розливу, етикетування, пакування і конвеєрних систем для виробників харчової та іншої промисловості в Україні і за її межами.

 
15.03.2011р.

Орієнтуючись на індивідуальні вимоги замовника

Пакувальне обладнання – це те, що найліпше вміють робити фахівці італійської фірми «Омаг С. Р. Л.» на рівні високої продуктивності й надійності. Її лінії та окремі машини працюють на підприємствах багатьох країн, у тому числі в Україні.

 
04.02.2011р.

Легко, практично та зручно

«Харчовик» побував у центрі процесу виробництва картонної тари, точніше у «Центрі упаковки та дизайну», де менеджер з продажу Юлія Нездоймишапка (на фото) розповіла про особливості та переваги гофротари.

 
19.01.2011р.

Гідному товару – гідна упаковка

Стретч-плівка нині є популярним матеріалом для різних видів продукції. До її переваг належить властивість розтягуватися та знову набирати початкової форми. Завдяки цьому плівка забезпечує надійну фіксацію продуктів. Окрім цього, стретч-плівка стійка до механічних впливів, зокрема, проколів і продавлювання.

 
24.12.2010р.

Коли потрібно зберегти якість

Двоокис вуглецю запобігає розмноженню мікроорганізмів. Це важлива властивість для продуктів з високим вмістом води, таких, як м’ясо, риба й напівфабрикати. А от для продуктів харчування з високим вмістом жирів і малою активністю води, таких, як арахіс або сухе молоко, захисну атмосферу вибираємо в основному для сповільнення процесів окислювання.

 
23.09.2010р.

Виготовляємо, розливаємо, пакуємо

На українському ринку в широкому асортименті представлено як готові вироби, так і заготовки для видування тари. Одним із них є «Кропоткінський завод МіССП» (Росія), який був створений у 1980 році для виробництва складного монтажного інструменту. Згодом, після ретельного аналізу російського ринку, підприємство змінило напрям діяльності, обравши конструювання і серійне виготовлення устаткування з перероблення пластмас.

 
23.09.2010р.

Моделі нового покоління «Multivac»

Зі зростанням кількості використовуваних підприємствами упаковок на ринку з’являється дедалі більше компаній, які спеціалізуються на постачанні та виготовленні обладнання для пакування. Серед таких – фірма «Вінчіторе Пекеджинг Солюшнз», яка представляє німецьку компанію «Multivac» – одного зі світових лідерів у сфері вакуумного пакування та пакування у модифікованому газовому середовищі.

 
22.09.2010р.

Пакуємо дбайливо та економно

Устаткування для пакування «Sealpac®» на вітчизняному ринку ексклюзивно представляє компанія «SCHALLER LEBENSMITTELTECHNIK® (SLT)». Адже компанія «Sealpac®» – це світовий лідер у сфері виробництва пакувальної техніки. На виставці «ІФФА 2010» компанія представила кілька нових технологій, які дають змогу виробникам зробити упаковку ще більш зручною та презентабельною для покупців.

 
10.09.2010р.

Захист, безпека та доступність

Обробка дитячих продуктів має відбуватися з посиленою увагою до таких його аспектів, як сировина, технологія і упакування. Молочні продукти для дітей виготовляють зі сировини тільки екстра або вищого сорту, при цьому кількість бактерій не має перевищувати 300 тис. на см3 у вищому сорті або 100 тис. на см3 у молоці екстра-класу. Молоко на підприємствах мають перевіряти на вміст жиру і сторонніх домішок, а також проводити так звану алкогольну пробу.

 
14.07.2010р.

«Алфаінтерпласт»: вища культура виробництва

Політики обіцяють євроінтеграцію України протягом майже двох десятків років. Щоправда, конкретних кроків у цьому напрямі майже не здійснюють, а буває, що приймають такі рішення, які цій інтеграції аж ніяк не сприяють. Підприємці з числа виробничників подібних обіцянок не роздають. Проте чимало з них вже давно інтегрували свої підприємства в європейську економіку, організували виробництво продукції європейського рівня.

 
 
 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.