Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
303 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Вино

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
10.12.2019р.

Рецепт із Житомирщини. Настоянка «на бджолах»

Таку настоянку пропонує компанія «Хані Баджер». Підприємство виготовляє настоянки і наливки за українськими рецептурами, знайденими в різних регіонах країни.

 
01.12.2015р.

Маркировка ПЭТ на высоких скоростях

1

На сегодняшний день с увеличением потребления товаров увеличиваются и объемы производств. Предприятия по производству товаров массового потребления сталкиваются с постоянным увеличением производственных мощностей и скоростью выпускаемой продукции. Главные технологи, инженеры, технические директора, специалисты по качеству сталкиваются с задачей маркировки продукции на высоких скоростях. Задача маркировки является одной из основных. В соответствии с Законом Украины «О защите прав потребителей» информация о продукции должна содержать: дату выпуска, срок годности, конечную дату потребления, номер партии и т.д.

 
15.09.2015р.

Пропонуємо пропіленгліколь зі складів у м. Львові за низькими цінами...

Пропіленгліколь (1,2-пропандіол, 1,2-Propandiol, Propylenglykol, пропиленгликоль) - органічна сполука, що належить до класу насичених двоатомних спиртів. Хімічна формула пропіленгліколю – C3H6(OH)2. Цю субстанцію можна розглядати як похідну насиченого вуглеводню пропану, в якому два атоми водню в різних атомах вуглецю заміщені на гідроксигрупи.

 
09.07.2015р.

Зручна, легка, міцна, стійка…

Пластикові ємності вже давно є альтернативою дерев’яній чи картонній тарі, бо мають низку переваг. Це зручна, легка й водночас міцна тара, стійка до перепадів температур. Продукцію в ній легко штабелювати, а також завантажувати і розвантажувати при перевезенні. Повертають порожню тару на виробниче підприємство теж без клопоту – деякі пластикові ящики завдяки оптимальній формі, можна складати один в один і вони займають мало місця.

 
17.10.2012р.

Хвала вину

ТМ «Золота Амфора»: нове слово в українському виноробстві

 
29.11.2011р.

Час збирати виноград… у «Золоту Амфору»(продовження)

Гроно винограду – дивовижний плід. Йому присвячували пісні, про нього створювали легенди, розповідали історії тощо. Восени настає час, коли достиглі, налиті сонцем грона збирають для того, щоб перетворити на вино. Для виноробів зі збирання достиглих грон винограду розпочинається історія виробництва нового вина. Як вважають знавці ринку, хороший урожай буває лише тоді, коли добре збігаються такі фактори, як сонце, волога і тепло. Цього року було саме так.

 
13.10.2011р.

Час збирати виноград... у «Золоту Амфору»

Гроно винограду – дивовижний плід. Йому присвячували пісні, про нього створювали легенди, розповідали історії тощо. Восени, настає час, коли спілі, налиті сонцем грона збирають для того, щоб перетворити на вино. Для виноробів зі збирання достиглих грон винограду розпочинається історія виробництва нового вина. Як вважають знавці ринку, хороший урожай буває лише тоді, коли добре збігаються такі фактори, як сонце, волога і тепло. Цього року було саме так.

 
05.09.2011р.

Міні-пивоварні – це дуже вигідно

В Україні є кілька заводів-гігантів з виробництва пива, спроможних повністю забезпечити вітчизняний ринок бурштиновим напоєм. Проте останнім часом у містах з’являються міні-пивоварні. Чи зможуть вони бути прибутковими, здатними конкурувати з потужними виробництвами? На ці та інші запитання ми попросили відповісти Олексія Чалого, директора компанії «Пінта», яка постачає обладнання для виробництва і розливу напоїв.

 
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

 
15.04.2011р.

Живе пиво їде до споживача фарфасами

Нині всі поважні ресторани, супермаркети обзаводяться міні-пивоварнями, щоб частувати відвідувачів свіженьким живим пивом. Та не для всіх подібних закладів міні-пивоварні доступні за своєю ціною. Щоб це для них не стало проблемою, на Луганському пивоварному заводі розробили і впровадили у виробництво мобільний фарфас. Нова розробка ТМ «Кам’яний брод» дає змогу перенести кінцевий етап виробництва пива безпосередньо у торгову точку і запропонувати покупцю справді живий, не фільтрований напій.

 
15.03.2011р.

Пивоваріння: обладнання в асортименті

Донецький завод універсального машинобудування «Техносоюз» – багатопрофільне підприємство. Воно спеціалізується на виробництві обладнання для багатьох галузей промисловості, в тому числі пивоварної.

 
04.02.2011р.

Легко, практично та зручно

«Харчовик» побував у центрі процесу виробництва картонної тари, точніше у «Центрі упаковки та дизайну», де менеджер з продажу Юлія Нездоймишапка (на фото) розповіла про особливості та переваги гофротари.

 
27.01.2011р.

Яскравий і надійний захист продукції

Як вважають експерти ринку, застосування голограм – ефективний і надійний шлях захисту від підробок та фальсифікації документів і широкого переліку продукції. Адже для виготовлення голограм потрібні глибокі знання та специфічне і складне обладнання.

 
04.01.2011р.

Вишукана колекція добірних ароматів

Ароматизатори застосовують практично в усіх сферах харчової промисловості. Найпопулярніші вони є у кондитерській, молочній, напоєвій галузях та при виробництві напівфабрикатів. Більшість ароматизаторів на українському ринку – це імпортована продукція. Та останнім часом вітчизняне виробництво набирає обертів, і наша продукція стає активним гравцем ринку.

 
24.12.2010р.

З перших уст про український алкоголь

«Золота Амфора», «Клінков», «Жан-Жак», «Хельсінкі», «Українка» належать до брендів, які є «обличчям» української алкогольної промисловості. Пройшовши шлях від імпортера до виробника повного циклу, корпорація «Алеф-Віналь», якій належать ці бренди, нині є експертом зі створення та просування алкогольних напоїв в Україні.

 
23.09.2010р.

Виготовляємо, розливаємо, пакуємо

На українському ринку в широкому асортименті представлено як готові вироби, так і заготовки для видування тари. Одним із них є «Кропоткінський завод МіССП» (Росія), який був створений у 1980 році для виробництва складного монтажного інструменту. Згодом, після ретельного аналізу російського ринку, підприємство змінило напрям діяльності, обравши конструювання і серійне виготовлення устаткування з перероблення пластмас.

 
23.09.2010р.

Розмаїття у кількості, стабільність – у якості

Компанія «Фудактів» давно працює на українському ринку інгредієнтів. Завдяки стабільно високій якості продукції й професіоналізму працівників компанія зуміла посісти провідні позиції на ринку та заслужила довіру клієнтів. Фахівці пропонують лише якісну продукцію, яка відповідає усім вимогам міжнародних і українських стандартів.

 
22.09.2010р.

Продукт довголіття

Йододефіцит – це світова проблема. За офіційними даними, близько 2 млрд осіб потребують щоденної профілактики йододефіциту. В Україні використовують програму ЮНІСЕФ щодо контролю йодної недостатності, а також затверджена програма профілактики йодного дефіциту серед населення.

 
10.09.2010р.

Продукт для оздоровлення

Одним з українських виробників солоду є «Укрсолод» (ПП «Ротор»). «Наша продукція використовується в основному для виробництва житнього хліба та квасу, – розповідає заступник директора підприємства Віта Сікора. – До асортименту входить ферментований та неферментований солод.

 
10.09.2010р.

Смак живого пива

У асортименті житомирських пивоварів пиво «Жигулівське», «Житомирське світле», «Житомирське оригінальне» з додаванням меду, з 11, 12 і 13% умістом сухих речовин. Крім пива тут виробляють безалкогольні напої з натуральної сировини: ситро, лимонад, «Тархун», хлібний квас. Виготовляють на заводі солодові екстракти.

 
 
 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.