Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
303 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Крем

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
16.08.2019р.

Какой блендер для дома выбрать?

Блендер на кухне – это не прихоть, а необходимая техника для каждого, кто умеет и любит готовить. Многообразие моделей заставляет растеряться – какой же выбрать для дома? Хороший вариант - Hausmark блендер, это проверенный производитель качественной кухонной техники. Бренд Hausmark предлагает большой выбор оборудования для приготовления пюре, смузи, коктейлей, в зависимости от ваших потребностей, можно найти идеально подходящий вариант.

 
04.10.2017р.

Здорόво жить не запретишь.

ТМ «Spektrumix» – пища умных, красивых, здоровых.

 
02.09.2019р.

Модернізований склад примножує прибутки

На виставці «Сховища для фруктів, овочів, ягід» полтавська компанія «CМС» (Системи Модернізації Складів) робила презентацію на комплексній лінії підготовки овочів для подальшого використання чи зберігання – картоплі, цибулі, моркви, інших коренеплодів. Саме про неї докладно розповів менеджер із продажів фірми Дмитро Ковальчук.

 
12.08.2019р.

До наступного врожаю. Заморожування й охолодження

Ягоди при температурі 18–20°С можна зберігати не більше доби, а малину, наприклад, при кімнатній температурі – менше 8 год. Для реалізації ягід у наших фермерів є дві найпоширеніші схеми. Перша – продаж ягід без зберігання, тобто безпосередньо з поля – надалі їх обробляють для подальшої реалізації. Друга – реалізація продукції на ринки, в магазини і супермаркети самостійно, що значно прибутковіша справа, але при цьому необхідно дотримуватися певних правил збирання і зберігання в холодильних камерах з використанням правильної тари для кожного виду ягід.

 
23.11.2018р.

Мікроклімат виробництва і зберігання харчової продукції від НВП...

Фахівці НВП «ВДОХНОВА» розробили технологію утворення та застосування штучного водяного туману ультразвукового типу. Вони утворюють штучний туман з дрібними краплями води – 1–5 мкм. Вони утворюються внаслідок вібрування з частотою 1,5 млн раз/сек. керамічних дисків ультразвукового генератора. На властивостях штучного ультразвукового туману, а головне, їх комбінації – синергії і базується технологія застосування зволожувачів ультразвукового типу.

 
13.04.2018р.

Перспективи українських ягід Заморозка і свіжий ринок

Цього року на одній з найбільших виставок Fruit Logistica (Берлін, Німеччина) її відвідувачі мали змогу оцінити українські фрукти і ягоди. Вперше на цих показах був представлений національний стенд України. Цей дебют, як зазначили в Асоціації «Укрсадпром», – це не лише можливість продемонструвати свій товар, а й знайти бізнес-партнерів. На сьогодні у нас з’являються фірми, які, власне, готові вкладати кошти у технології якості і безпечності як того вимагають закордонні покупці. Те, що ми маємо потенціал збільшення обсягів виробництва та експорту – правда, як і те, що наша плодово-ягідна продукції конкурентна за якістю, передусім за органолептичними показниками.

 
12.10.2017р.

Усе найкраще – дітям

Виробництво дитячого харчування в Україні

 
10.07.2017р.

Система пакування в модифікованій атмосфері

Збереження якості сирого м'яса, а також продовження термінів його реалізації – на сьогодні найважливіше питання. Адже під час зберігання в ній відбуваються складні біохімічні і мікробіологічні процеси, які знижують якість, погіршують зовнішній вигляд, відтак роблять продукти непридатними для споживання.

 
29.06.2017р.

Концентрація фруктів від «Галфрост»

«Галфрост» – це молода компанія, що працює на ринку з 2007 року, динамічно розвивається у сегментах заморожених ягід, сублімованих фруктів, концентратів соків і пюре, а також цукерок ручної роботи преміям-класу. За короткий термін був побудований сучасний морозильно-холодильний склад і започатковано роботу із заморожування та пакування різних видів ягід.

 
04.05.2017р.

По шкідниках – із всіх «калібрів»

Боротьба зі шкідниками в харчовій галузі – потреба не лише санітарна, а й суто економічна: щорічно лише хлібних запасів вони знищують від 5 до 10%. Комплекс надійних профілактичних і засобів для боротьби зі шкідниками всіх видів пропонує компанія «PROPECS».

 
28.02.2017р.

Солодкий пісок: перспективи на експорт

Про ситуацію, яку спостерігаємо упродовж останніх років на українському ринку цукру, а саме виробництво, цінову політику, особливості поточного сезону і перспективи розвитку його експорту розповідає Андрій Дикун, голова НАЦУ «Укрцукор».

 
22.12.2016р.

«Апогей»: підсумовуючи рік

Для нашого підприємства 2016 рік був досить вдалим. Професіоналізм та управлінська майстерність менеджменту вищого рівня забезпечили досягнення мети і завдань щодо закупівлі якісної сировини відомих брендів без посередників. Така політика компанії забезпечила здешевлення собівартості нашої продукції та високі показники якості та безпечності продукції.

 
04.07.2016р.

Традиційне сушіння інноваційним способом

Щоб бути конкурентоспроможним на ринку, підприємствам потрібно впроваджувати сучасні технології й обладнання. На сьогодні вони в змозі забезпечити стабільний розвиток бізнесу і скорочення витрат, даючи таким чином змогу компанії бути серед лідерів на ринку. Серед таких інновацій – інфрачервоне сушіння.

 
29.02.2016р.

Озонові технології: переваги застосування

Останніми роками зусилля виробників харчової продукції спрямовані на зниження енерговитрат, подовження термінів зберігання продукції, зменшення кількості застосовуваних у технологічних процесах консервантів і хімікатів. У зв’язку з цим з’явилися нові розробки із застосуванням електрофізичних процесів. Найефективнішими і широко використовуваними у світовій практиці є методики, засновані на озонових технологіях.

 
01.12.2015р.

Маркировка ПЭТ на высоких скоростях

1

На сегодняшний день с увеличением потребления товаров увеличиваются и объемы производств. Предприятия по производству товаров массового потребления сталкиваются с постоянным увеличением производственных мощностей и скоростью выпускаемой продукции. Главные технологи, инженеры, технические директора, специалисты по качеству сталкиваются с задачей маркировки продукции на высоких скоростях. Задача маркировки является одной из основных. В соответствии с Законом Украины «О защите прав потребителей» информация о продукции должна содержать: дату выпуска, срок годности, конечную дату потребления, номер партии и т.д.

 
30.11.2015р.

Кріогеніка допоможе подрібнити

Розвиток технологій виготовлення швидкорозчинних виробів спричинив більший попит на отримання дрібнодисперсних порошків з різних продуктів і матеріалів. Традиційні технології подрібнення не можуть впоратися з таким завданням, наприклад, при подрібненні сировини, яка має «високу точку плавлення». У цьому випадку на допомогу приходять технології охолодження за допомогою кріогенних газів, таких як рідкий азот і вуглекислий газ.

 
03.11.2015р.

Озонування продукції: переваги застосування

Мікробне зараження харчових продуктів може становити небезпеку для споживачів і скорочує терміни реалізації продукції. Для зниження рівня мікробного забруднення використовують теплову обробку, гама-випромінювання, хімічні консерванти.

 
15.09.2015р.

Пропонуємо пропіленгліколь зі складів у м. Львові за низькими цінами...

Пропіленгліколь (1,2-пропандіол, 1,2-Propandiol, Propylenglykol, пропиленгликоль) - органічна сполука, що належить до класу насичених двоатомних спиртів. Хімічна формула пропіленгліколю – C3H6(OH)2. Цю субстанцію можна розглядати як похідну насиченого вуглеводню пропану, в якому два атоми водню в різних атомах вуглецю заміщені на гідроксигрупи.

 
23.12.2011р.

Взірець якісного господарювання

Кожен бізнес – це не лише величезне поле можливостей, а й знання ведення справи, тенденцій ринку та законів його функціонування в поєднанні з нестандартним підходом і креативом. На успішність і прибутковість впливає безліч чинників. Однак, при цьому основою всього є бізнес-ідея, від неї багато в чому залежить подальша робота. Наочним прикладом успіху в бізнесі, а відтак вдалого господарювання є завод із переробки фруктів «Яблуневий дар».

 
15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

 
 
 
 тут - резервный дизель генератор.
При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.