Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
303 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Борошно

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
27.01.2011р.

Коли борошно стає піддослідним

Прилад для тестування борошна насамперед для визначення його якості, напевно, має кожна хлібопекарня, будь-яке кондитерське виробництво, що випікає печиво, харчове виробництво, що за сировину використовує борошно. Такі пристосування – хоча й мають в основі один і той же принцип дослідження продукту – насправді різняться.

 
30.06.2010р.

Смакуємо з користю для організму

Нині виробництво снеків – це доволі молода галузь харчової промисловості України. Та за останні 10–15 років ця продукція стала популярною серед споживачів як «компаньйон» до пива або легка перекуска. Задовольняють попит на цю продукцію здебільшого вітчизняні виробники снеків, серед яких – компанія «Захід ТМ». Це підприємство одне із перших налагодило випуск снеків, побудувавши завод практично з нуля.

 
29.06.2010р.

Горіхи – де їх тільки не вживають

Горіхи нині є одними з найпопулярніших продуктів харчування серед нашого населення. Крім споживання цілісного продукту, їх доволі часто використовують у виробництві хлібобулочних та кондитерських виробах, як добавки чи начинки. Про підприємство та продукцію „Дарья-Україна”, яке спеціалізується на переробці горіхів розповідає директор Олена Іванчук.

 
25.06.2010р.

Сухарики, фісташки, горішки…

Літо – особливий сезон для виробників снеків (горішків, чипсів, фісташок, рибних закусок (кальмарів, анчоусів), сухариків тощо). Частина виробників – російські, які стабільно закріпилися на ринку та знайшли свого українського споживача. Поза тим, шанувальники сухариків, чипсів та рибних делікатесів полюбляють продукцію і вітчизняних виробників: «Захід», «Укргоріхпром», «Жайвір», «Моді», «Антарес 7».

 
12.06.2007р.

ВК „Лідія”: широкий спектр обладнання для харчової промисловості

Виробнича компанія „Лідія” (заснована в 2000 р.) спеціалізується на виробництві обладнання для харчових підприємств, які охоплюють сектор пивних і закусочних продуктів, а також інші сектори харчової промисловості.

 
 
 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.