Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

7855
22.09.2010р. |
Обладнання, потрібне завжди

Останніми роками ринок холодильного устаткування розвивається доволі динамічно. Цей сегмент ринку налічує десятки найменувань продукції – це морозильні ванни і скрині, холодильні шафи і камери, охолоджувані стелажі. До цієї категорії належать і холодильні вітрини. Серед усього різноманіття устаткування важливе місце посідають холодильні шафи, льодогенератори, основне призначення яких – зберігання харчових продуктів, що швидко псуються.

Зараз на вітчизняному ринку представлені десятки різновидів холодильного обладнання, тому при підборі устаткування виробникам необхідно враховувати багато чинників, які впливатимуть на ефективність і працездатність системи.

«Інженерно-технологічна компанія «Розан» працює у сфері створення та сервісного обслуговування систем промислового і технологічного холодопостачання для підприємств харчової, медичної, хімічної й інших галузей, а також теплоізолювальні конструкції й споруди під ключ для промислових і комерційних об’єктів.

– Хоча компанія «Розан» засновано недавно, – говорить Андрій Горошок, –але за короткий час ми зуміли посісти свою нішу на ринку холодильного обладнання.

Нині нашим основним завданням є проектування та створення надійних систем холодопостачання, які б відповідали вимогам технічного завдання та інженерним рішенням відповідно до сучасних стандартів. Хочу зазначити, що спеціалісти нашої компанії пропонують послуги на будь-якому етапі будівництва, модернізації і реконструкції холодильних систем.

Для будівництва холодильних камер і складів ми використовуємо сучасні матеріали, високоякісні комплектуючі відомих виробників з Німеччини, Італії, Франції, Данії, Швеції, Ірландії. На кожному етапі робіт вони проходять відповідний контроль якості за всіма параметрами, щоб у майбутньому ми гарантували багаторічну безвідмовну роботу систем холодопостачання.
 
З-посеред запропонованого нами устаткування найбільший попит на холодильні установки та льодогенератори. Ми представляємо холодильні установки виготовлені на основі компресорно-конденсаторних або компресорно-ресиверних агрегатів «Bitzer», «Copeland», «Lunite» «Hermetique», «Maneurop», «Frascold». Установки різняться лише розміщенням конденсатора. У компресорно-конденсаторному агрегаті конденсатор встановлений на одній рамі з компресором, а в компресорно-ресиверному є виносним. Холодильні установки повністю автоматизовано, а контроль за підтриманням температури в приміщенні, яке охолоджують, здійснюють за допомогою автоматичного електронного блока керування.

Холодильні установки найчастіше використовують для забезпечення промисловим холодом. Їх також успішно використовують при оснащенні середньо- і низькотемпературних камер і складів зберігання, для охолодження і шокового заморожування продуктів.

Також неабиякий попит у харчовій промисловості на льодогенератори. Це устаткування використовують для одержання пластинчастого льоду, а також використовують наприкінці технологічного процесу для охолодження продуктів.

Компанія «Розан» пропонує льодогенератори відомих світових виробників, у тому числі компанії «Geneglace» продуктивністю виготовлення пластинчастого льоду 0,3–2 т/добу. Льодогенератори цієї фірми комплектують холодильними установками на основі компресорів і теплообмінників.

Льодогенератор – це ємність у вигляді циліндра з подвійними стінками, на внутрішні стінки якого за допомогою насоса подається вода. В проміжку між стінками льодогенератора кипить холодоагент, заморожуючи воду. Лід, що намерз на внутрішні стінки льодогенератора, сколюють фрезою з електродвигуном. На виході отримують сухий переохолоджений лід товщиною пластин від 1 до 3 мм і температурою до –5°С.
 
Льодогенератор «Geneglace» має багато переваг, наприклад, безсальниковий нерухомий барабан, який підвищує надійність роботи льодогенератора. Крім того, спіральна фреза, що сколює лід, не потребує загострювання. Поверхня устаткування випаровування виконана з хромованої сталі і стійка до корозії. Пластинчастий лід, який отримують таким методом, має значні охолоджувальні властивості, а його форма без гострих кутів запобігає пошкодженню продукту, який охолоджують. Здебільшого пластинчастий лід використовують для охолодження фаршу при виготовленні ковбасних виробів; для охолодження риби з моменту вилову і до постачання в торговельні мережі, а також у прилавках і вітринах в мережі роздрібної торгівлі.

Основною рухомою силою, що забезпечує перенесення тепла з теплообмінного обладнання в навколишнє середовище, є холодильний компресор. Це та складова холодильного обладнання, від якої залежить надійність всієї системи. Маючи успішний досвід у створенні холодильних систем, наша компанія пропонує для комплектації холодильного обладнання надійні компресори від провідних світових виробників. Холодильний компресор призначений для відсмоктування парів холодоагента з теплообмінного обладнання і подавання їх у конденсатор.

Залежно від холодопродуктивності, призначення, умов роботи і холодоагента використовують різні типи компресорів: поршневі, гвинтові, спіральні, ротаційні.

Інженери нашої компанії проектують системи холодопостачання; здійснюють будівельні і монтажні роботи холодильних камер і обладнання; пусконалагоджуальні роботи холодильних систем; консультують технічний і обслуговуючий персонал клієнта; забезпечують гарантійне і сервісне обслуговування.

Промисловий холод від компанії «Розан» забезпечує підприємства Тернопільської, Волинської, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Миколаївської, Чернігівської областей і Республіки Крим.

Гарантія якості, гнучка цінова політика і пропозиція індивідуальних перспективних рішень відповідно до сучасних технологій із оптимальними інвестиціями в реалізацію проекту дають нам змогу впевнено працювати поруч з тими, хто нині активно формує ринок промислового холоду України.

Підготувала
Мар’яна ГАМАЛЬ

Теги та ключові фрази
молекулярная кухня обладнання, молекулярная кухня устаткування, устаткування льодогенератори для виробництва льоду, огляд ринку медичного обладнання в україні, льодогенератор створення, Ґамаль, огляд ринку насосного обладнання в україні, ринок торгового обладнання україна 2012, ринок холодильного обладнання в Україні, український ринок промислового обладнання
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
24.12.2010р.

Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».

24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.