Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
303 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Гриби

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
17.08.2011р.

Вітчизняне обладнання для вирощування грибів - є!

Фахівці компанії "Грибний дім" набули великого досвіду вирощування культивованих грибів – глив, печериць і шиїтаке. Вони розробляють сучасні технології виробництва цих делікатесних продуктів, виготовляють надійне обладнання, зокрема кліматичні системи, і пропонують їх партнерам.

 
30.06.2010р.

«Вешенка королівська» із вишуканим смаком

ТОВ «Біотехнологія» виробляє посівний матеріал для вирощування грибів – міцелій. Наша колекція маткових культур містить більше 90 штамів. Серед них – різновиди гливи, печериці, шиїтаке й інших екзотичних грибів, культивованих у всьому світі. Те, що ви дізнаєтеся про грибівництво у ТОВ «Біотехнологія», кардинально змінить ваше уявлення про цю сферу науково-виробничої діяльності. Адже впродовж 20 років роботи колектив підприємства накопичив безцінний досвід роботи із виробництва міцелію гливи та печериці.

 
30.06.2010р.

Цілий рік зі свіжими ягодами та плодами

Спільне україно-чеське підприємство «Неріс» – одне з найбільших у Західному регіоні України, яке спеціалізується на заготівлі та переробці біо-продукції – ягід та грибів. Заснували його 1994 року у Луцьку і відтоді постійно модернізують. Компанія входить у «Солекс Агро Групп» із головним офісом в Чехії.

 
25.06.2010р.

Нові традиції в грибному бізнесі

Донедавна про грибну промисловість України говорили мало. Польська продукція заполонила наш ринок, а ті невеликі підприємства, які почали працювати на початку 90-х років минулого століття, не могли конкурувати з потужними польськими виробниками. Нині грибна промисловість може похизуватися професійними підприємствами високого рівня. До таких належить ПКФ «Валентина ЛТД».

 
31.03.2010р.

Паника на грибном рынке

Возникший в начале года дефицит шампиньонов привел к заполнению рынка импортной продукцией. Причем по цене на порядок дешевле отечественной. Украинские производители в панике.

 
05.12.2007р.

Грибівництво потребує підтримки держави. Про прибуткову галузь з...

Грибовиробництво – чи не єдина галузь в Україні, де ще залишилися „вільні” для бізнесу місця. За даними статистики, нині в Україні лише декілька грибних підприємств потужністю 3 тисячі тонн. А, до прикладу, в сусідній Польщі безліч виробників, які щомісяця постачають на ринок 30 тис. тонн субстрату, на якому десятки тисяч грибників вирощують готову продукцію.

 
30.05.2007р.

«Тихе полювання» цілий рік, або Дещо про перспективи вітчизняного...

Організувати цілорічне вирощування грибів може практично будь-хто навіть у себе на дачі. А основне те, що грибівництво найвигідніше із усіх сільськогосподарських виробництв. Якщо, наприклад, картоплі за рік з одного квадратного метра збирають до 8 кілограмів, огірків – 4-6, помідорів від сили – 10-12, то набагато дорожча на ринку глива дає 80-100 кілограмів врожаю.

 
23.05.2007р.

У грибовиробників – своя «Індустрія»

Галузь грибництва в нашій країні нині розвивається такими швидкими темпами, що навіть інформаційне забезпечення, яке мало б іти попереду, не встигає за нею.

 
 
 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.