Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
303 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Вино

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
1 2 3 4 ... 6   наступна>
16.02.2018р.

ЧОМУ GLUTEN FREE

Останні п’ять років безглютенова продукція стає частиною культури харчування у світі. Прогнозується, що з року в рік попит і продаж цієї продукції зростатимуть.

 
14.01.2019р.

Руслана БУТИЛО, керівник аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор»

2018 рік не був легким для виробників цукру через світовий профіцит і, як наслідок, низькі ціни. Експортні поставки знизилися на 27% порівняно з попереднім маркетинговим роком. Виробники оцінили ситуацію заздалегідь і в цьому році ми побачили зменшення посівних площ цукрового буряку та скорочення кількості працюючих заводів. Але цукру для забезпечення внутрішніх потреб країни нам вистачить.

 
09.09.2016р.

INPRODMASH/UPAKOVKA''2016

Всеукраїнський тиждень харчових технологій, важливішою складовою якого є провідні виставки харчової промисловості України INPRODMASH і UPAKOVKA, стартує 13 вересня 2016.

 
05.08.2015р.

Listex.info поможет найти нужные товары и продукты

В Рунете появилась новая система поиска товаров в продовольственном и непродовольственном сегментах рынка Listex.info. Команда разработчиков внедрила в поисковик все характеристики и атрибуты, необходимые для FMCG-рынка. На портале уже доступны для поиска более 30 тысяч товаров, однако на этом ассортимент не ограничится, поскольку сайт непрерывно расширяется.

 
28.01.2015р.

Календар ХАРЧОВИКА'2015

Інформація про галузеві заходи на харчовому ринку - виставки, конференції.

 
12.08.2014р.

Де взяти гроші Україні в сучасних умовах?

Оскільки одним із пріоритетних напрямів економічного розвитку на сучасному етапі Україна визначила галузь виробництва продуктів харчування і ставить перед собою амбітні цілі щодо суттєвого збільшення її випуску і розширення асортименту, то дієвою буде така пропозиція: Введення економічної пільги у вигляді зниження податку на додану вартість до 10% для підприємств харчової промисловості, що випускають продукти харчування, збагачені вітамінами і мінеральними речовинами.

 
20.06.2014р.

Цукрові заводи вироблятимуть газ?

Нещодавно відбулася зустріч міністра агрополітики і продовольства Ігоря Швайки з представниками цукрової галузі, у результаті якої було підписано Меморандум між Міністерством аграрної політики і продовольства України та Національною асоціацією цукровиків України «Укрцукор».

 
06.05.2011р.

Український фермер – взірець досконалого господарювання?

Винесене у заголовок речення можна було б написати без знаків запитання у кінці якщо… Якщо б вітчизняні ферми були обладнані усім необхідним якісним сучасним устаткуванням. Якщо б продуктивність фермерських господарств була вищою середньоєвропейського показника. Якщо б на ринках, у магазинах та супермаркетах були продукти українського фермерства цілий рік. Якщо б вітчизняні фермери були впевнені, що їхні бізнес не просто прибутковий нині, а буде таким і завтра… І ще багато якщо…На разі ж маємо те, що маємо…

 
11.02.2011р.

ТМ «ZIC» – вища проба

Нині на ринку олив та мастил представлена продукція багатьох вітчизняних та іноземних виробників. Перед споживачами постає непроста проблема вибору за такими критеріями: оливи і мастила мають бути високоякісними і за доступною ціною. Саме таку продукцію пропонує компанія «Промислові мастила», яка входить до корпорації «Image Оil Invest».

 
24.12.2010р.

Детальніше про альгінат натрію

Виробляють альгінат натрію із червоних і бурих водоростей, що добувають в акваторіях Філіппін та Індонезії. Основними виробниками альгінату натрію є США, Франція, Китай, Японія, а також невелику частину виготовляють у Чилі, Росії, Індії.

 
23.12.2010р.

Крохмалю, на жаль, бракуватиме

Раніше на 18 заводах України виробляли близько 60 тис. т крохмалю на рік – картопляного і кукурудзяного порівну. Нині неймовірними зусиллями вичавлюють лише 2 тис. т крохмалю, що, певна річ, не задовольняє усіх потреб.

 
08.07.2010р.

Володимир Попов: «Пироги має пекти пекар…»

М’ясна індустрія України переживає не найкращі свої часи. Однак дефіциту м’яса та м’ясних виробів населення не відчуває. З чим це пов’язано? В якому стані перебувають вітчизняні м’ясопереробні підприємства? Які перспективи подальшого розвитку м’ясної індустрії України? Ці та інші питання були темою розмови нашого кореспондента з директором Національної асоціації виробничників м’яса і м’ясопродуктів України Володимиром Поповим.

 
30.06.2010р.

Перспективи ринку тваринництва

Про розвиток м’ясопереробної промисловості, проблеми та шляхи їх вирішення розповідає інженер-технолог заводу харчового машинобудування «МілаМ» Михайло Андрєєв.

 
30.06.2010р.

Чи солодке життя у цукровиків України?

Враховуючи стан вітчизняної цукрової галузі, запитання, винесене у заголовок, – риторичне. Останніми роками водночас зі скороченням кількості заводів з переробки цукрових буряків спостерігається тенденція до припинення виробництва цукру в окремих регіонах.

 
30.06.2010р.

Переваги, якими Україна мала б скористатися

Споконвіку люди розуміли, що худоба – це багатство, а тваринництво – це основа села. Натомість з 90-х років минулого століття в Україні розпочався і досі триває занепад тваринництва. Упродовж цього періоду поголів’я великої рогатої худоби зменшилося у більш, ніж чотири рази, майже втричі скоротилося поголів’я свиней, а поголів’я птиці, хоч і знизилося у 1,6 разу, проте останніми роками розвивається найдинамічніше.

 
29.06.2010р.

І здорово, і смачно від природи

Природне багатство потрібно використовувати з користю, аби зберегти його цінність. Упродовж більше ніж 10-річної діяльності в компанії «Сумифітофармація» понад 270 трав, квітів та природних компонентів використовують з розумом: як лікарські трави, спеції та приправи, натуральні інгредієнти до фруктових та фіточаїв.

 
25.06.2010р.

Соя – культура майбутнього

Незважаючи на популяризацію сої в Україні, до цього виду продукту з боку співвітчизників є певний острах. Адже спекулювання на тему генномодифікованої продукції навіює острах, та й надмірне використання сої у м’ясних виробах та напівфабрикатах негативно впливає на імідж такої продукції. Однак звинувачувати у цьому сою недоречно – слід закликати до свідомості тих, хто безпосередньо працює у відповідних галузях.

 
11.06.2010р.

Сырок расплавился дважды

Рынок плавленых сыров впервые за несколько лет показал падение — его емкость сократилась на 32%. Потребители утратили интерес к слишком дорогому продукту.

 
31.03.2010р.

Паника на грибном рынке

Возникший в начале года дефицит шампиньонов привел к заполнению рынка импортной продукцией. Причем по цене на порядок дешевле отечественной. Украинские производители в панике.

 
02.03.2010р.

Украина без сладкого. Станет ли сахар дефицитом?

В текущем году во всем мире прогнозируется дефицит сахара, потому цены на него останутся высокими. Эксперты ожидают ощутимый дефицит в Украине уже к концу мая, когда иссякнут прошлогодние остатки. Однако в отраслевой ассоциации считают проблему надуманной: прошлогоднего сахара хватит до июня включительно, а дефицит если и будет иметь место, то только в межсезонье, в июле-августе. Прогнозы же производства в 2010 году более чем оптимистичные - Украине хватит сахара не только для внутренних нужд, но и для продажи на экспорт.

 
1 2 3 4 ... 6   наступна>
 
 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.