Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
303 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Вода

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
01.06.2018р.

Автоматизація перевезення свіжих і заморожених продуктів

1

Для багатьох виробників, які тільки виходять на ринок роздрібної торгівлі України, однією з основних проблем є вирішення проблем з доставкою своєї продукції на полиці магазинів вчасно, враховуючи вимоги до термінів та збереження якості.

 
14.11.2014р.

Хроматограф – майбутнє лабораторних досліджень

На сьогодні у харчовій промисловості є багато нових методів аналізу і фізико-хімічного дослідження речовин. Устаткування для таких досліджень пропонують різні компанії.

 
30.12.2013р.

З АПК «Технологія PLUS» можна облікувати все

Як відомо, надійний і докладний облік усіх видатків і витрат є запорукою ефективного виробництва, слугує важливим джерелом інформації про технологічні процеси, використання ресурсів, одержані результати тощо. Способів підвищення ефективності нині на ринку дуже багато. Найчастіше для цього скорочують витрати: від закупівель матеріалів за найнижчими цінами до зменшення заробітної плати персоналу і його скорочення.

 
20.06.2013р.

Системна інтеграція – необхідність для сучасної промисловості.

Успішний розвиток сучасного бізнесу залежить від прогресивного бачення перспектив і використання актуальних підходів. Перед керівниками підприємства стає безліч завдань і широкий спектр питань ефективного управління. Виникає необхідність аналізу даних, у певний відрізок часу, для відстежання змін технологічного процесу, послідовності роботи й кінцевого результу. Динамічні зміни ринку диктують необхідність технологічних і технічних удосконалень. Впровадження системи інтеграції допоможе розв'язати цей і багато інших питань.

 
15.04.2011р.

Потреби клієнтів насамперед «Херсонський РМК» – півстоліття на...

Виробництво у багатьох галузях економіки, у тому числі харчовій, поступово зростає. Щоправда, воно ще не досягло докризового рівня, однак уже є обнадійливі тенденції.

 
15.03.2011р.

Точні прилади Для контролю вологи

У виробництві харчових продуктів велике значення має контроль вологості основної та допоміжної сировини, інгредієнтів, а також готових виробів. Помилки при виробництві неприпустимі, адже продукт стане неякісним, або й зовсім непридатним до вживання. Саме тому постійне і точне визначення показників вологості та вмісту води, а також концентрації інших речовин, дає змогу оптимізувати процеси виробництва.

 
02.09.2010р.

Модернізація виробничих потужностей

Прикладом якісного та комплексного підходу до розробки програмного забезпечення для автоматизації технологічних процесів виробництва є проект «Контур». У розробках своїх програм фахівці передбачили у складі системи повнофункціональний OPC сервер «DataAccess», «Alarms&Events;», «Historical DataAccess», набір драйверів сервера для роботи зі сотнями контролерів та інших пристроїв, інструментальну систему зі спеціалізованим набором компонентів, які дають змогу відображати переміщення, поворот, обертання, анімацію, цифри, графіки, звіти, вводити значення змінних із клавіатури, відображати звіти тощо.

 
29.06.2010р.

Реалізовані проекти та вдале виробництво

Технолог кожного із підприємств знає, що продукція повинна відповідати певним параметрам для задоволення показників якості безпеки та екологічності продукту. Тож реєстрація та регулювання певних показників у технологічному процесі є обов’язковим у нинішніх умовах. Компанія Siemens розробила програмне забезпечення, яке даватиме можливість вимірювати, записувати та контролювати усі визначені показники та параметри, щоб у подальшому бути впевненим у якості та безпеці виготовленої продукції.

 
06.09.2007р.

ProLeiT приходить в Україну

Два роки тому компанія ProLeiT– відомий німецький виробник програмного забезпечення для харчової промисловості відкрила представництво у Росії. А цього року розпочне завойовувати ринок України.

 
19.07.2007р.

Локальне керування технологічними процесами

Для організації надійного та якісного керування технологічними процесами часто застосовують локальне регулювання, що є найбільш ефективним способом керування окремими змінними технологічного об’єкта, незалежно від стану керування всього технологічного комплексу. Такий тип автоматизації забезпечує підтримка заданих режимів технологічного об’єкта і передбачає рішення деяких завдань автоматизації об’єкта.

 
13.06.2007р.

Високі технології для гуртових та роздрібних продаж

Від налагодженої роботи дистрибуції залежить успіх компанії – і з цим нині важко не погодитись. Проте заповнення різноманітних паперових форм, що використовують під час роботи торгові представники і мерчандайзери, завжди супроводжуватимуться помилками, складністю оперативної передачі інформації в офіс для відповідного опрацювання, відірваністю від офісної системи тощо.

 
13.06.2007р.

Інновації у сфері інформаційних технологій

Група підприємств BBH в Україні стала першою компанією в СНД, яка запровадила і почала успішно використовувати принципово нові інформаційні технології для вирішення бізнес-задач. IT-проект зі створення „Корпоративної звітної системи і сховища даних” був реалізований на технологіях і продуктах корпорації Microsoft (USA).

 
12.06.2007р.

Впровадження SCADA-системи „КОНТУР II” на спиртозаводі. Апаратне...

Автоматизація виробництва сприяє підвищенню якості і зменшенню собівартості продукції. Вона вимагає чималих витрат сил, часу і грошей, але при вмілому підході, своєчасних і доцільних рішеннях дозволяє домогтися значного економічного ефекту. Метою автоматизації є скорочення обсягу ручної праці, забезпечення стабільності характеристик технологічного процесу та можливості спостереження, аналізу і керування людиною параметрами технологічного процесу.

 
11.06.2007р.

Автоматизація пивоварень та міні-пивоварень від CASPARY

Пиво – продукт рентабельний і дуже популярний. Нині ринок пива, українського зокрема, перебуває на стадії динамічного розвитку: збільшується асортимент продукції, впроваджуються нові технології приготування пива. І лише новітнє устаткування та технології дозволяють виробити пиво належної якості.

 
 
 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.