Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
303 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Камера холодильна

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
22.12.2016р.

«Апогей»: підсумовуючи рік

Для нашого підприємства 2016 рік був досить вдалим. Професіоналізм та управлінська майстерність менеджменту вищого рівня забезпечили досягнення мети і завдань щодо закупівлі якісної сировини відомих брендів без посередників. Така політика компанії забезпечила здешевлення собівартості нашої продукції та високі показники якості та безпечності продукції.

 
29.02.2016р.

Надійне зберігання продукції

Холодильні та морозильні камери зібрані із сендвіч-панелей на сьогоднішній день експлуатуються майже на кожному підприємстві яке використовує холод. Це пов`язано з легкістю та мобільністю монтажу, чудовими експлуатаційними характеристиками та естетичним виглядом.

 
05.02.2013р.

Камедь тари – незамінний загущувач для функціональних сумішей

Удосконалення споживчих характеристик сучасних функціональних сумішей неможливе без впровадження нових композицій загущувачів які, зокрема передбачають застосування таких універсальних гідроколоїдів як камед тари (Е417) та камедь ріжкового дерева (Е410). Ці загущувачі є чудовими синергетиками і, особливо у поєднанні з карагінаном, дають змогу одержати функціональні суміші з набагато кращими характеристиками, ніж функціональні суміші, що базуються використанні камеді гуару (Е412).

 
27.01.2011р.

Яскравий і надійний захист продукції

Як вважають експерти ринку, застосування голограм – ефективний і надійний шлях захисту від підробок та фальсифікації документів і широкого переліку продукції. Адже для виготовлення голограм потрібні глибокі знання та специфічне і складне обладнання.

 
30.06.2010р.

«Владам» – для людей, як для себе

Професіональний колектив та передові технології вирощування разом із родючими ґрунтами та сприятливими кліматичними умовами – це ті основні фактори, що сприяють успіху компанії «Владам» на українському аграрному ринку.

 
30.06.2010р.

Якість, підтверджена часом

Наше виробництво є одним з найбільших в Україні з-посеред підприємств, що спеціалізується на переробці м’яса та м’ясо-рослинної сировини, – розповідає генеральний директор «Вінницького консервного заводу» Микола Комар. – Великий комплекс цехів і підрозділів з розвиненою інфраструктурою дає змогу виготовляти до 6 млн банок м’ясної консервної продукції.

 
25.06.2010р.

Маринадне диво

Консервовані продукти харчування – практичні, доступні весь рік та різноманітні в асортименті. Саме консервація є замінником свіжих овочів, фруктів, грибів взимку та зручним вирішенням проблеми «що б таке смачне з’їсти?». Завдяки чернівецькій компанії «Бестком» український ринок поповнюється якісною німецькою, американською, в’єтнамською, таїландською консервацією.

 
25.06.2010р.

На полицях – здорова їжа!

Сучасний споживач харчових продуктів керується новим принципом – нині для нього важливіше не стільки «смачно», як «корисно». Відтак, кожен продукт, який він споживає, повинен бути безпечним, багатим на корисні речовини, містити у достатній кількості вітаміни та мінерали тощо.

 
03.10.2007р.

Барське продовольче машинобудування

Нині ТОВ „Барський машзавод” (Вінницька обл., м. Барі) – одне з провідних підприємств промислового машинобудування, що вже протягом 75 років випускає технологічне обладнання для консервної, лікеро-горілчаної, виноробної, пивобезалкогольної, олієжирової та кондитерської промисловості. 

 
20.06.2007р.

„Украгропак”: надійне устаткування для молочної та консервної...

Вже протягом 8 років компанія „Украгропак” представляє на українському ринку болгарського виробника – фірму Index 6.

 
19.06.2007р.

Славомір Подгайний: «Там, де легко долаються кордони – співпраця...

 Польська фірма «Бюро ТТМ» розпочала свою діяльність в 1989 році, надаючи підприємцям консультаційні та проектні послуги. Нині – це одна з найпотужніших проектних контор, що виготовляє технологічні лінії та міні-заводи для малих та середніх підприємств плодоовочевого сектору.

 
31.05.2007р.

„Єврокришка” для банок та консервації

ТОВ „Єврокришка” було створено у 1999 р. як спільне українсько-австрійське підприємство „Фогель і Ноот Україна” з метою впровадження на консервних заводах сучасних методів укупорювання за допомогою вакуумних кришок типу „твіст офф”.

 
31.05.2007р.

Усе, щозроблено руками «Сан-про»

Науково-виробниче підприємство «Сан-про» цього року розширило асортимент своєї продукції і запропонувало її споживачам під новою торговельною маркою «Зроблено руками». Хоча сам логотип марки суттєво не змінився, та етикетки на консервованій продукції стали більш барвистими та привабливими.

 
18.05.2007р.

Обладнання для консервації від „АГРОФЕРМТЕХНІК”

Науково-виробнича фірма „АГРОФЕРМТЕХНІК” працює на ринку України з 1992 р. Спеціалізується на розробці та виготовленні обладнання і технологічних ліній, а також прогресивних технологій переробки плодів, овочів, молока, рослинної олії та інших харчових продуктів. Нині фірма є одним з найбільших виробників та постачальників обладнання для харчової та переробної промисловості, а також широкого спектру насосного обладнання.

 
16.05.2007р.

Олег Кукін: «Одеське СКТБпродмаш» має стратегічне значення для...

Одним з осередків вітчизняної наукової думки в харчовій промисловості є Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування – “Одеське СКТБпродмаш”, про роботу якого розповідає заслужений машинобудівник України, голова правління - директор підприємства Олег Миколайович Кукін.

 
 
 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.