Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
303 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Бункер

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
02.09.2019р.

Модернізований склад примножує прибутки

На виставці «Сховища для фруктів, овочів, ягід» полтавська компанія «CМС» (Системи Модернізації Складів) робила презентацію на комплексній лінії підготовки овочів для подальшого використання чи зберігання – картоплі, цибулі, моркви, інших коренеплодів. Саме про неї докладно розповів менеджер із продажів фірми Дмитро Ковальчук.

 
01.06.2018р.

Автоматизація перевезення свіжих і заморожених продуктів

1

Для багатьох виробників, які тільки виходять на ринок роздрібної торгівлі України, однією з основних проблем є вирішення проблем з доставкою своєї продукції на полиці магазинів вчасно, враховуючи вимоги до термінів та збереження якості.

 
01.06.2018р.

Надійні колеса для якісного перевезення від компанії «Фрегат»

Ніщо не вічне – це стосується й таких запасних частин для складської техніки, як колеса й ролики. Вплив коліс і роликів на роботу, надійність і вартість устаткування чи транспортного ланцюжка дуже великий, адже від них залежить функціонування всіх компонентів технологічного процесу на складі. Тому не заощаджуйте на якості! Такі колеса мають витримувати значні навантаження, надійно працювати та легко котитися по бетонній, наливній підлозі, плитковому або паркетному покриттю, не пошкоджуючи їх. Це дасть змогу чітко контролювати процес переміщення вантажів і зробить його ефективним

 
01.06.2018р.

Зберігання, транспортування і дозування – сучасні рішення

Правильно організований склад не тільки зберігає корисні властивості продуктів, а й заощаджує ресурси: час, площу, працезатрати, а отже, і гроші. На конкурентному ринку – в хлібопекарському, кондитерському, борошномельному та інших виробництвах – комплексні рішення для безтарного зберігання борошна (БЗБ) надають суттєві переваги. Особливо це доцільно на великих підприємствах, оскільки у значних об’ємах тарне зберігання буде

 
23.05.2018р.

Вибір складської техніки – справа відповідальна

Спеціалісти «ЕД МАЕРС» професійно допоможуть вирішити завдання щодо переміщення та зберігання вантажів, оптимізації логістичних комплексів − це дасть змогу значно підвищити ефективність роботи підприємства загалом.

 
21.09.2017р.

Завдання різні – рішення одне

На виробництві чи складі дуже часто є потреба в швидкому переміщенні коробок, мішків, бочок, листів дерева, ДСП тощо, підняти на певну висоту, перевантажити велику його кількість та інше. Це не тільки забирає багато часу, а також потребує залучення великої кількості працівників. На сьогодні шведський виробник підйомного обладнання «ТАWІ» пропонує ручну працю замінити вакуумним підіймачем VacuEasylift та іншими моделями (залежно від типу вантажу, його ваги, типу та траєкторії переміщення, інших факторів).

 
02.07.2012р.

Нержавіюча сталь для обладнання – на вибір клієнта

1

Нержавіюча сталь, як і скло та деякі синтетичні матеріали, відповідає високим гігієнічним, естетичним і токсикологічним вимогам, тому вони практично незамінні для виготовлення обладнання для виробництва, збереження і транспортування харчових продуктів.

 
19.04.2012р.

Орієнтир – надійність

На вітчизняному ринку підприємство «Ремдеталь» відоме як виробник надійних одногвинтових насосів. Їх використовують підприємства харчової та інших галузях промисловості для перекачування густих і в’язких рідин.

 
25.06.2011р.

Новітнє слово у сегменті підлог

Фахівці переконані, що якість виготовленої продукції залежить не лише від технологічного процесу виробництва, використовуваного обладнання, рецептури технологів, а й від стану промислових підлог. Останніми роками цей сегмент ринку суттєво змінився з погляду вимог до покриттів для промислових приміщень. І хоча досі ще багато виробництв експлуатують старі підлогові покриття, однак тепер виробничники віддають перевагу так званим наливним підлогам.

 
16.04.2011р.

Як швидко розбити яйце?

Терміном «меланж», що в перекладі із французької означає «суміш» називають практично протилежні речі – отруйний ракетний окислювач і корисну та необхідну суміш яєць, яку широко використовують у харчовій промисловості – у кондитерській та хлібопекарській галузях, для виготовлення функціональних продуктів, у м’ясопереробній галузі.

 
15.03.2011р.

Точні прилади Для контролю вологи

У виробництві харчових продуктів велике значення має контроль вологості основної та допоміжної сировини, інгредієнтів, а також готових виробів. Помилки при виробництві неприпустимі, адже продукт стане неякісним, або й зовсім непридатним до вживання. Саме тому постійне і точне визначення показників вологості та вмісту води, а також концентрації інших речовин, дає змогу оптимізувати процеси виробництва.

 
17.01.2011р.

Для дозування рідких компонентів

Щоб не сталося «пересолу» чи «недосолу», на харчових підприємствах, вплив людського фактора мінімізують, а в процесі дозування компонентів усувають повністю.Пекарні, хлібозаводи, кондитерські підприємства, наприклад, користуються автоматичними дозаторами, які, на відміну від людини, майже ніколи не помиляються. Виготовляють такі дозатори на донецькому підприємстві «Сенсор Технолоджі».

 
04.01.2011р.

Шланги та з’єднання

Виробництво спеціальних шлангів, з’єднань, фітингів тощо не є простим і безпроблемним. Тож щоб убезпечити підприємства-споживачі цієї продукції від неприємностей, постачати їм продукцію найвищого ґатунку компанії Польщі, Чехії, Словаччини, Литви та України об’єднались у групу «TUBES International» зі штаб-квартирою в Познані.

 
23.12.2010р.

Щоб сім разів не відміряти

Кожне виробництво, хлібопекарське у тому числі, потребує встановлення дозувального обладнання. Сертифікованою в Україні та Росії є серія автоматизованих комплексів багатокомпонентного вагового дозування рідких та сипких речовин для хлібопекарських заводів компанії «Авіарм».

 
22.09.2010р.

«Ремдеталь»: постійний діалог з клієнтом

Вже понад десять років гвинтові насоси марки «НВ» виробництва фірми «Ремдеталь» успішно експлуатують підприємства України та інших країн. Сфера їх використання досить широка – від харчової до будівельної промисловості, від кондитерського до косметичного виробництва. Насоси перекачують рослинні олії, овочеві пюре, шоколад, хлібну закваску, мед, згущене молоко, різноманітні глазурі, мелясу, патоку, а також шпаклівку, шампуні, зубну пасту та багато інших речовин різної густини.

 
22.09.2010р.

На варті якості вашої продукції

Наявність великих металевих домішок під час технологічного процесу виробництва продуктів харчування може призвести до зношення і поломок обладнання, а найголовніше – спричинити захворювання або завдати шкоди здоров'ю людини при потраплянні в організм навіть найдрібніших феромагнітних домішок. Для запобігання цьому, під час виробництва харчових продуктів рекомендуємо застосовувати обладнання, яке пропонує компанія «Продекологія» для магнітної сепарації та металодетекції сировини, напівфабрикатів та готової продукції.

 
29.06.2010р.

Перспективні технології

Надійність, якість та інновації – саме на цих засадах базується робота швейцарської компанії «Robatech» – всесвітньо відомого виробника клейового обладнання для різних галузей промисловості. За понад три десятки років діяльності компанія створила ефективну мережу міжнародних продажів і сервісного обслуговування, розширила асортимент виробленої продукції.

 
25.06.2010р.

Технологічні стрічки із протимікробними добавками

Дніпропетровська компанія "Сервісний центр "Аммераал Белтех" Україна” є представником холдингу Ammeraal Beltech в Україні – світового лідера у виробництві конвеєрних і технологічних стрічок, який об’єднує виробників Європи та Америки. На українському ринку компанія працює 5 років, виробляючи стрічки для різних промислових підприємств, зокрема харчових.

 
08.09.2008р.

Особенности жаростойких колес

Мы уже неоднократно писали о применении жаростойких колес. Сейчас возникла необходимость еще раз остановиться на некоторых их особенностях, которые, уверены, помогут потенциальным заказчикам правильно сориентироваться в выборе жаростойких колес от разных фирм-производителей.

 
05.12.2007р.

Зважування і фасування сипких продуктів

Черкаське науково-виробниче підприємство „Механотрон” працює на ринку обладнання для зважування та упаковки сипких продуктів з 1991 року.

 
 
 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.