Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

10082
10.09.2010р. |
Продукт для оздоровлення

Сфера використання солоду досить широка. Нині його застосовують при виготовленні хліба, квасу та пива. Ці галузі харчової промисловості в Україні добре розвинені, водночас, солоду вітчизняного виробництва на ринку недостатньо – наразі в Україні тільки два виробники солоду, тому велика частина цієї продукції – імпортна.

Слід зазначити, що важливими етапами у процесі отримання солоду є замочування і пророщування зерна. При замочуванні зерна набухають, і саме тоді відбуваються хімічні процеси – при певних температурних режимах крохмаль розчиняється і утворюються цукри, серед яких глюкоза та мальтоза.

Одним з українських виробників солоду є «Укрсолод» (ПП «Ротор»). «Наша продукція використовується в основному для виробництва житнього хліба та квасу, – розповідає заступник директора підприємства Віта Сікора. – До асортименту входить ферментований та неферментований солод. Ферментований має темно-червоне забарвлення, його в нас закуповують переважно для виготовлення житнього хліба, зокрема бородинського, та квасу. Неферментований, білий, солод хлібопекарські та кондитерські підприємства застосовують при виробництві пряників.

На заводі «Укрсолод» встановлене чеське обладнання. Важливо, що при розробці технології і будівництві солодівні реалізували дві кандидатські дисертації. Окрім цього, на виробництві впроваджена подвійна система контролю якості.

Слід зазначити, що ферментований житній солод містить багато органічних кислот та моносахаридів, має приємний кисло-солодкий смак, а темно-червоне забарвлення він отримує завдяки природним барвникам. Ферментований житній солод можна використовувати в хлібопеченні для випікання житніх, житньо-пшеничних, солодових сортів хліба, додаючи 3–5% солоду від загальної кількості борошна. Він є поліпшувачем борошна, сприяє водопоглинанню й забезпечує еластичність тіста, поліпшує структуру м'якуша хліба, утворює розчинні речовини, які підсилюють шумування, а також подовжує термін зберігання готового продукту. Житній хліб – це один із найкорисніших продуктів. При його виготовленні слід використовувати тільки високоякісний солод чи концентрат квасного сусла. При використанні житнього солоду значно поліпшуються смакові якості хліба та його корисні властивості. Унікальність солоду також і у великій кількості вітамінів та корисних мікроелементів природного походження. Солод багатий на білки, жири, вуглеводи, вітаміни груп В, С, Е, РР, Q, фолієву кислоту і всі незамінні амінокислоти.

Про користь солоду відомо з давніх-давен. Його застосовували при захворюваннях органів дихання, нирок, запаленні шкіри, для покращення обмінних процесів і відновлення роботи органів травлення. Солод – це повністю натуральний продукт для оздоровлення. При регулярному його вживанні зміцнюється імунна система людини, а також він компенсує вітамінно-мінеральну недостатність.

Наталя КУЗЬО

Теги та ключові фрази
солод білий неферментований, Білки, жири, вуглеводи солода білого неферментованого, солод та його користь, солод користь, ринок оздоровчих продуктів україни, продуктыв для оздоровчого використання, користь солода, житній солод користь, солод користь, використання оздоровчих продуктів


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку



   



Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.