Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

6133
22.09.2010р. |
Пакуємо дбайливо та економно

Устаткування для пакування «Sealpac®» на вітчизняному ринку ексклюзивно представляє компанія «SCHALLER LEBENSMITTELTECHNIK® (SLT)». Адже компанія «Sealpac®» – це світовий лідер у сфері виробництва пакувальної техніки. На виставці «ІФФА 2010» компанія представила кілька нових технологій, які дають змогу виробникам зробити упаковку ще більш зручною та презентабельною для покупців.
 
Для пакування продуктів у лотки компанія запропонувала нову технологію – «Sealpac EasyPeelPoint System». Це нове революційне рішення полегшує споживачеві процес відкривання упаковки. У пакувальному контурі на кутику лотка, саме в місці захоплення плівки для її відривання, передбачене невелике заглиблення. Кутик верхньої плівки вдавлюють в це заглиблення,  що дозволяє простіше  та легше  взяти  його рукою і без зусиль та пошкоджень  відділити від упаковки.
 
Таке пакування зі системою «EasyPeelPoint» виробляють на будь-яких трейсилерах і термоформерах «Sealpac®». Цю систему можна застосовувати для всіх розмірів лотків, при цьому не змінювати стандартні формати пакування і логістику на виробництві.
 
Друга інноваційна новинка компанії, – «Sealpac TenderPac». Вона призначена для пакування свіжого м’яса та дає змогу  гарно представити продукт на прилавку у вертикальному вигляді.

Ця вакуумна пакувальна система дає змогу виготовляти упаковку з двома відсіками, в одному з яких безпосередньо знаходиться продукт, а в іншому, невидимому для покупця, – абсорбувальний матеріал, що вбирає м’ясний сік, який виділяється у процесі дозрівання м’яса. Спеціальні властивості плівки сприяють процесу дозрівання м’яса. Завдяки абсорбувальному матеріалу, що вбирає м’ясний сік, упаковка не втрачає привабливості. Вагомою перевагою такого пакування є перешкоджання витіканню соку після відкривання упаковки. Технологія «TenderPac» дає можливість виробнику ефективно та презентабельно представити на полицях магазинів свіже м'ясо з чудовим ароматом.
 
Для цілих курячих тушок компанія «Sealpac®» пропонує новинку – автоматичну пакувальну систему «Sealpac ShrinkStyle». Ця система поєднує в собі переваги пакування за технологіями глибокого витягування й термоусадки. Цілі курячі тушки,  покладені на лотки зі спіненого полістиролу, укладають в попередньо сформовану нижню термоусадочну плівку, потім відбувається процес вакуумування та зварювання з верхньою плівкою, після чого упаковки направляють у термоусадний бак.

Порівняно з пакуванням у термоусадні пакети технологія «ShrinkStyle» є більш економічною, при її використанні знижуються витрати на пакувальний матеріал, на персонал, а відтак, підвищується продуктивність лінії. Крім того, продукт (тобто цілі курячі тушки) має традиційний для українського ринку вигляд, але зі значно більшим терміном зберігання та більш міцною упаковкою, порівняно зі стретч-плівками.

Теги та ключові фрази
трейсилеры, новітні технології пакування м'яса, нові технології пакування м'яса, виставкі молочної продукції по україні за 2011р, Нові технології пакування, інновації в пакуванні, пп гал хліб, технологія виробництва пакувань, пакування тушок курячих, Новітні технології пакування
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.