Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
262 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:

 
Пошук
Пошук
1 2 3 4 ... 33   наступна>
16.05.2007р.

Ринок нових можливостей України

Ціни на соковиту продукцію плодоовочівників цього року різко зросли. За зелені огірочки покупцям доводилося платити вдвічі більше, ніж минулого року. Зросли обсяги експорту, налагодився процес активного інвестування підприємств плодоовочевої галузі. Судячи з усього, фермери і переробники можуть сподіватися на подальше зростання галузі, і, відповідно, прибутків.

 
16.05.2007р.

У новий рік – з новим хлібом!

Напередодні новорічних та різдвяних свят корпорація „ЕкоЛан” запрезентувала своїм споживачам не один подарунок. 28 грудня 2005 року відбулось освячення нової спеціалізованої печі німецького виробництва для випікання хліба житніх сортів, аналогів якій немає у Західній Україні. Цього ж дня відкрили нове сучасне приміщення кафе „ЕкоЛан”, в якому львів’яни та гості міста матимуть змогу посмакувати тістечками та тортами.

 
16.05.2007р.

Плодоовочевий бізнес починається з насіння

Незалежно від того, увійде наступного року Україна в СОТ чи ні, вітчизняні плодоовочівники вже зараз торгують на європейському ринку. Смаковита українська продукція безперечно до вподоби європейцям. От тільки плодоовочевий асортимент доволі бідненький. А процедура реєстрації нових сортів та гібридів триває майже 3 роки.

 
25.06.2010р.

Чи мінеральна вода «мінеральна»?

Деякі науковці так формулюють визначення мінеральних вод: це природні підземні води, які справляють на організм людини лікувальну дію, обумовлену підвищеним вмістом основних компонентів та специфічних компонентів або специфічними властивостями, що в тій чи іншій мірі відрізняється від дії питної води. Зокрема, мінеральні води бувають вираженого лікувального характеру і нелікувального. Перші з них можуть використовуватись, як ліки, а інші для профілактичних цілей.

 
16.05.2007р.

Заморожено-висушена: перша українська сублімована кава

21 грудня 2005 року у Львові СП „Галка Лтд” запустило завод „Галка Макс”, де вперше в Україні під торговою маркою Freeze dried вироблятимуть сублімовану каву. Ця кава є різновидом розчинної, але готується способом, який краще зберігає ароматичні та смакові властивості. Технічний директор Сергій Сухоребрий розповів, як створювалося виробництво.

 
16.05.2007р.

Наукове обґрунтування технології функціональних напоїв на основі...

Реалії сьогодення – це стреси, емоційне та фізичне перевантаження, екологічні проблеми, пов’язані з інтенсивним забрудненням харчової сировини і таких життєво важливих джерел, як питна вода, повітря, ґрунт. Здоров’я людини не в останню чергу залежить від продуктів харчування. Якими вони є нині?

 
16.05.2007р.

Вітчизняна універсальна лінія з виробництва хліба та хлібобулочних...

           За останні 10–15 років ринок з виробництва хлібобулочних виробів набув деяких особливостей, які вимагають від виробників нових підходів щодо розвитку та модернізації технологічних схем хлібозаводів. У жорсткій конкурентній боротьбі за споживача виробники змушені розширювати асортимент виробів, одночасно підвищуючи їх якість.

 
16.05.2007р.

Вітчизняне– значить якісне

Ситуація на ринку яйцепродуктів доволі напружена: потреби кондитерського ринку в якісних яйцепродуктах дуже високі, однак якість не найкраща. Недобросовісна конкуренція сприяє появі контрабандної продукції у згаданому сегменті. Натомість кондитерські фабрики та виробники майонезу здебільшого обирають дану продукцію не за критеріями якості, а через економічні причини, і при цьому лобіюються інтереси не найкращих постачальників.

 
16.05.2007р.

Казка з шоколаду

Найкращим і найсмачнішим подарунком до будь-якого свята і просто так – завжди буде шоколад. Адже тих, хто його не любить, – не так багато. Смаки вибагливого споживача стають вишуканішими, а ексклюзивні вироби з шоколаду набувають чимраз більшої популярності. Виробників оригінальної шоколадної продукції в Україні поки що одиниці, та вони претендують на своє місце під сонцем в „солодкому” сегменті.

 
16.05.2007р.

Розробка технології розсільного заморожування риби з використанням...

Останнім часом широко застосовують плівки на основі природних біополімерів, які наносяться безпосередньо на рибу. Таке покриття дозволяє значно зменшити усихання та сповільнити окисне псування ліпідів, і отже зберегти початкові властивості продукту на довгий час. Плівки отримують з природних сполук: агару, альгінових кислот, ефірів целюлози (КМЦ, МЦ), пектинових речовин.

 
16.05.2007р.

КОРИСНІ ВІДОМОСТІ ПРО МІНЕРАЛЬНУ ВОДУ, А ТАКОЖ ВИМОГИ ДО ЇЇ ЯКОСТІ

Про чудодійну здатність мінеральних вод лікувати хвороби, повертати людям молодість і красу існує багато легенд. Методи лікування мінеральними водами були відомі античним, а пізніше середньовічним лікарям. Древні греки споруджували біля цілющих джерел святилища, які присвячували богу Асклепію (римляни – Ескулапу). В Греції археологи знайшли руїни давньої водолічниці, котра була побудована приблизно в IV столітті до н.е. Залишки стародавніх бань трапляються і на Кавказі, де не тільки купались, а й лікувались мінеральними водами.

 
16.05.2007р.

Нові продукти, асоціації виробників, інкубаційні центри: аспекти...

Спарену теоретично-практичну доповідь на тему перспектив нової продукції плодоовочевого сегменту України мали змогу прослухати учасники 2-ої міжнародної конференції „Овочі і фрукти України - 2005”. Теоретичну частину представляв доктор с/г наук, професор, завідувач кафедри овочівництва Національного аграрного університету Зиновій Сич. Практичну – Юрій Богуславський, директор компанії „Ольвіта” – одного з найбільших виробників овочів та фруктів глибокого заморожування в Україні.

 
25.06.2010р.

На полицях – здорова їжа!

Сучасний споживач харчових продуктів керується новим принципом – нині для нього важливіше не стільки «смачно», як «корисно». Відтак, кожен продукт, який він споживає, повинен бути безпечним, багатим на корисні речовини, містити у достатній кількості вітаміни та мінерали тощо.

 
16.05.2007р.

Розробка нового типу побутових приладів – холодильних апаратів з...

Одним з перспективних напрямів розвитку сучасної техніки, в аспекті енергозбереження, є розробка побутових приладів, які поєднують функції холодильного зберігання та теплової обробки харчових продуктів, напівфабрикатів та сільськогосподарської сировини.

 
11.06.2010р.

Сырок расплавился дважды

Рынок плавленых сыров впервые за несколько лет показал падение — его емкость сократилась на 32%. Потребители утратили интерес к слишком дорогому продукту.

 
16.05.2007р.

Таємниці аромату, або що робить харчові продукти смачнішими

Нині важко уявити харчову промисловість без використання харчових добавок, ароматизаторів, різноманітних харчових сумішей та інших складових, які роблять продукт смачнішим, привабливішим, більш конкурентоздатним. Про галузь харчової та фармацевтичної хімії, а також про виробництво та застосування ароматизаторів у харчових продуктах ми мали нагоду поспілкуватись з генеральним директором товариства „Етол-Україна”, українського відділення словенської фірми Etol, паном Петром Пасічником.

 
16.05.2007р.

Вагове обладнання для завдань технології, розрахунку і фасування

В харчовій промисловості, в тому числі й у виробництві хлібобулочних і кондитерських виробів широко використовується вагове обладнання. Можна виділити такі напрямки використання вагового обладнання, як виробничі технологічні лінії, розрахунок запасів сировини та готової продукції, а також фасування продукції.

 
16.05.2007р.

Хлібопекарське обладнання фірми „Гостол-Гопан”

Традиційно фірма „Гостол-Гопан” відома українським пекарям як виробник тунельних печей з сітчастим черенем. Перша тунельна піч була ввезена в Україну в 1977 р. Багато таких печей працюють й донині. В процесі експлуатації обладнання зарекомендувало себе якнайкраще, особливо при випіканні житньо-пшеничних видів хліба.

 
16.05.2007р.

Олег Кукін: «Одеське СКТБпродмаш» має стратегічне значення для...

Одним з осередків вітчизняної наукової думки в харчовій промисловості є Одеське спеціальне конструкторсько-технологічне бюро продовольчого машинобудування – “Одеське СКТБпродмаш”, про роботу якого розповідає заслужений машинобудівник України, голова правління - директор підприємства Олег Миколайович Кукін.

 
16.05.2007р.

...І себе показали. Обладнання для харчової та переробної...

Експозиція – чи не найкраще місце для виробників обладнання харчової промисловості, для налагодження контактів, укладення вигідних контрактів та пошуку клієнтів. Саме на виставці можна добре зарекомендувати себе, похвалитись новинками власного виробництва, зрештою, показати, що ви працюєте, і справи йдуть успішно. Отож, коротко про новинки різноманітного обладнання українських компаній, які були представлені на цьогорічних „УкрПродМаш” та „УкрПродПак” 15-17 лютого в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ). 

 
1 2 3 4 ... 33   наступна>
 
Виставки
Виставки

09-11 вересня 2014 р.

23 Міжнародна спеціалізована виставка обладнання і технологій для харчової промисловості,
Україна, Київ, пр-т Перемоги, 40-Б, ВЦ "АККО Інтернешнл"
«Private Label-2014»

5 вересня 2014 р.

6-а Всеукраїнська практична конференція «Private Label-2014: Бізнес Private Label - бути в курсі спр,
Україна, Київ, пр-т Московський, 8

24-26 вересня 2014 р

ХХI Міжнародна Спеціалізована Виставка,
м.Київ ВЦ "КиївЕкспоПлаза" (вул. Салютна, 2-Б)

24–26 вересня 2014 р.

Міжнародна спеціалізована виставка ,
м.Київ ВЦ "КиївЕкспоПлаза" (вул. Салютна, 2-Б)

24-26 вересня 2014 р

Міжнародна Спеціалізована Виставка,
м. Київ ВЦ "КиївЕкспоПлаза" (вул. Салютна, 2-Б)

7 - 9 жовтня 2014 р.

Міжнародна спеціалізована виставка кондитерської та хлібопекарської промисловості,
Україна, Київ, Виставковий Комплекс "АККО Інтернешнл"

14-16 жовтня 2014 року

VII Міжнародний форум,
ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Україна, м. Київ, вул. Салютна, 2-б)

28 - 30 жовтня 2014 р.

«МВЦ» Броварський проспект 15, Київ, Україна ,
XVIІ міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв
18.08.2014р. 08:00 - 05.09.2014р. 08:00
"Private Label-2014"
6-а Всеукраїнська практична конференція «Бізнес Private Label - бути в курсі справи», Україна, Київ, пр-т Московський, 8
18.08.2014р. 08:00 - 05.09.2014р. 08:00
"Private Label-2014"
6-а Всеукраїнська практична конференція «Private Label-2014: Бізнес Private Label - бути в курсі спр, Україна. Київ, пр-т Московський, 8
 
 Реклама: |
При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.