Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 




Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

714
01.04.2019р. |
Холод за «теплими» пропозиціями

 

«МАС Сістемз» - інженерно-виробнича компанія, котра позиціонує себе одним із вітчизняних лідерів в галузі промислового холодопостачання, вентиляції та впровадження систем енергозбереження. Будучи польсько-українським підприємством, вона незмінно дотримується в своїй діяльності європейських партнерських традицій та стандартів якості. Але при цьому формує вартість своїх послуг, виходячи з українських реалій. Образно кажучи, її  «холодильні пропозиції» для клієнтів є «теплими», тобто вигідними. Надає послуги клієнтам у різних галузях і сферах промисловості й сільського господарства.

Звісно, наших читачів цікавлять передусім можливості й пропозиції «МАС Сістемз» для харчової промисловості, тому й попросили заступника директора компанії Владислава Пермінова розповісти саме про них.

      - Наші пропозиції, зокрема й для підприємств харчової промисловості – а це переважно системи холодопостачання для охолодження/заморозки та довгострокового зберігання продуктів харчування, фруктів, овочів та ягід комплексні: починаємо проект, як мовиться, з нульового циклу (концепції) й здаємо обʼєкт замовнику «під ключ». Обладнання, яким оснащуємо такі обʼєкти, власного виробництва, але з використанням імпортних комплектуючих, частково зарубіжне. Це й дає нам конкурентні переваги: використовуючи обладнання власного виробництва, можемо дещо здешевити загальну вартість проекту без втрати якості та технічних характеристик обладнання. Але не тільки в цьому переваги й вигоди співпраці з компанією «МАС Сістемз» Вони і в тому, що маємо сильних, досвідчених проектантів, які виконують проекти максимально ефективними у всіх відношеннях, точно до дрібниць відповідаючі індивідуальним потребам замовника. У нас висококваліфіковані монтажники, що теж досить важливо, бо навіть найкраще, найтехнологічніше, найпродуктивніше обладнання, будучи неправильно змонтованим й налагодженим, виявиться для його власника збитковим. До того ж, монтажні й налагоджувальні роботи наші монтажні бригади завжди виконують без порушення обумовлених термінів. Вигідно для клієнтів, що ми про них не забуваємо, здавши їм готовий обʼєкт, а постійно моніторимо в онлайн-режимі основні параметри в холодильних камерах (температуру, вологість, рівень СО2 та кисню) й оперативно приходимо на допомогу, коли трапляється якийсь збій чи поломка. А вони здебільшого трапляються через низьку якісь енергопостачання та експлуатаційні порушення, допущені працівниками сховища.

        В Україні до трьохсот компаній та фізичних осіб, які пропонують послуги з холодопостачання, але не більше десятка з них мають достатні знання, досвід, матеріальні та технічні ресурси які дозволяють виконати якісно «під ключ» складний комплексний проект. Звісно, дешевше, ніж мати власні монтажні бригади, тимчасово наймати монтажників, але доручати проект «чужим рукам» завжди ризиковано, можна поплатитися добрим іміджем компанії. Теж стосується й сервісних бригад – вони у нас теж свої.

          - Тобто повністю обходитеся без послуг підрядників?

         -  Ні, не повністю. Будівельні роботи не виконуємо, а як генпідрядник доручаємо цю частину виконання проекту перевіреним будівельникам, з якими спільно реалізовували вже не один проект. Їхнє завдання  - за нашим проектом звести металоконструкції, дах, зробити підлогу, а далі вже наша робота: змонтувати сендвіч-панелі, герметичні холодозахисні двері, встановити холодильне, технологічне, РГС обладнання, системи вентиляції, керування, моніторингу та енергозбереження.

         - І що ж із обладнання вашого виробництва?

         - Самі проектуємо й виробляємо холодильні агрегати та компресорні станції, охолоджувачі рідин (чілери), повітрозмішуючі агрегати для овочесховищ, гідромодулі (насосні установки), генератори азоту та адсорбери вуглекислого газу  (для фрукто- та овочесховищ з регульованим газовим середовищем), вентиляційні установки для прекулінгу (швидкого повітряного охолодження ягід, фруктів та овочів «з поля»), а також системи енергозбереження та рекуперації тепла. Якщо говорити про те, що доводиться імпортувати, бо в Україні поки ніхто не виробляє обладнання потрібної якості, то це – холодильні та повітряні компресори, теплообмінники, конденсатори повітряного охолодження та повітроохолоджувачі. Так само зарубіжного виробництва й деяка техніка та комплектуючі для РГС-обладнання, зокрема повітряні компресори, пневматичні клапани, запірна арматура, а також адсорбенти для генераторів азоту та адсорберів СО2.

       - Техніка, яка використовується для оснащення овоче- та фруктосховищ, універсальна? Тобто чи одна і та ж годиться для забезпечення потрібного середовища для збереження різних продуктів?

       - У принципі так. Просто шляхом регулювання температурних та інших потрібних для тривалого зберігання того чи іншого виду продукції параметрів (кількість СО2, кисню в камерах) в сховищі формується відповідне середовище.

       - За той час, що існує ваша компанія, у промисловому холодопостачанні щось змінювалося, удосконалювалося чи ця сфера доволі консервативна?

       - У сфері холодопостачання, як і в будь-якій високотехнологічній галузі, певні удосконалення відбуваються постійно, приходять нові технології й нові холодоагенти, хоча глобальних та кардинальних змін не відбувається. Хороший приклад впровадження нових технологій в Україні -сховища з регульованим газовим середовищем. Років двадцять тому для України то була справді інновація. Сховищ із РГС на всю країну було не більше пʼяти, нині – десятки. В таких сховищах, на відміну від тих, де застосовується тільки охолодження, продукти полів і садів можна зберігати без значних втрат не кілька місяців, а й рік.

       Сучасні світові та європейські тенденції це перехід на використання природних холодоагентів: аміаку, СО2, пропану, а також зменшення обсягів заправки холодоагентами холодильних систем за рахунок використання двоконтурних схем з проміжним холодоносієм.

       - Коротко презентуйте якусь новинку, якийсь із агрегатів власного виробництва.

        - У категорії новинок у нас комплектне обладнання для створення регульованого газового середовища для фрукто- та овочесховищ, зберігання ягід:генератори азоту серії MAS GN2, адсорбери СО2 MASАСО, станції контролю атмосфери. Експлуатаційне завдання такого обладнання – контролювати процентний вміст СО2 та кисню в камерах сховища та підтримувати їх рівень згідно із встановленими параметрами технологічного процесу. Перед відправкою замовнику ці агрегати проходять у нас 72-годинне тестування з метою виведення їх на рівень продуктивності.

        - Що в найближчих планах?

      - Цього року плануємо запустити у серійне виробництво гідрокулери Це - системи швидкого охолодження овочів, фруктів та ягід «з поля», які використовують для охолодження крижану воду с температурою +0,5…+1 градусів. Використання такої технології значно покращує якість та подовжує строки зберігання плодоовочевої продукції. Що особливо важливо для експортно орієнтованих українських виробників, яким потрібно підлаштовуватися під вимоги сучасних європейських, азіатських та арабських ринків збуту: поставляти продукцію найвищої якості та транспортувати її на великі відстані.

 


 

Теги и ключевые фразы

Більше статей за тегами
  • гідрокулери
  • генератори азоту
  • МАС Сістемз


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   



Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.