Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Новости
Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності організму є вода. Вода джерело життя і здоров'я людського організму. Крім того, невід'ємними товарами дому та офісу є корисні напої такі, як смузі...

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх виробників якісних продуктів харчування та напоїв до участі українському міжнародному дегустаційному конкурсі, який пройде 26.01.2021р.

Більше новин за тегами
Статьи

Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...

Більше статей за тегами
1907
02.04.2015р.
Agri Invest Forum

19 травня 2015 в Ramada Encore Kiev спільно з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку відбудеться «Agri Invest Forum», який об'єднає ключових гравців ринку для обговорення практичних рішень по вирішенню нагальних проблем агросектору.

"Agri Invest Forum" – це унікальний майданчик для діалогу про нові стратегії в області розвитку українського агробізнесу та шляхів і механізмів для залучення інвестицій.

Метою проведення Форуму є оновлення ефективної взаємодії між усіма професіоналами на ринку, а також між бізнесом та урядом в цілому, для встановлення і розвитку ділових зв'язків в найважливішій галузі економіки.

Близько 500 учасників відвідають форум. Цільова аудиторія - керівники, фінансові директори та власники великих і середніх агропідприємств, у тому числі агрохолдингів; представники міжнародних інвестиційних організацій, фінансових інститутів, юридичних та консалтингових компаній.

Доповідачами Agri Invest Forum стануть представники Верховної Ради України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства фінансів України, МВФ, ЄБРР, МФК, Європейського інвестиційного банку, інвестиційних фондів.

Серед основних тем для обговорення - міжнародний досвід інших країн, фінансування українських експортерів від МФО та комерційних банків, побудова експортної стратегії, практичний інструментарій для успішного виходу на нові ринки.

Agri Invest Forum відбудеться за підтримки USAID та Ukrainian Agri Investment Council, Організатор - Всеукраїнський Аграрний Рада. Інституційний партнер - ЄБРР.

Деталі на сайті: www.agroinvestforum.com

З приводу реєстрації звертайтесь: Інна Резніченко, +38 067 470 19 39, ir@dykun.com.ua

Для акредитації ЗМІ звертайтесь: Олена Цикалюк, +38 067 470 44 12, o.tsykaliuk@dykun.com.ua
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

   Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.