Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

774
26.03.2019р. |
Санпропускники як складова у впровадженні НАССР
 На сьогодні систему управління безпечністю харчових продуктів застосовують практично в усьому світі як надійний захист споживачів від небезпек, що можуть супроводжувати харчову продукції на усіх етапах виробництва.

 Запровадження таких систем вимагає і законодавство ЄС та інших країн. В Україні впровадження НАССР є обов’язковим для всіх підприємств, які спеціалізуються на забої, виробництві чи постачанні харчових продуктів, а особливо актуальним – для тих, що експортують свою продукцію за кордон. Виробники почали активно сертифікувати виробництва, при цьому акцентують увагу на санітарному стані цехів, приміщень для виробництва та зберігання як сировини, так і готових продуктів, а також персоналу.

 Облаштування санпропускників дає змогу виробнику здійснювати контроль за персоналом на підприємствах харчової промисловості. Це обладнання повинно бути виготовленим відповідно до потреб і стандартів конкретного виробництва. Спеціалісти компанії ТОВ «ВК ІНОКС ТАЙМ» розробили нові моделі санпропускників серії СПД , виготовлені з нержавіючої сталі AISI 304 з товщиною стінки від 2 до 10 мм. Вони вирізняються герметичним корпусом, оснащені світлодіодними індикаторами режимів роботи станції, підсиленим механізмом турнікету, економічними форсунками для подавання дезінфекційного засобу, новим контролером з цифровим дисплеєм, що дає змогу самостійно налаштовувати режими роботи станцій інженерами підприємства.

 Для наших клієнтів ми можемо запропонувати інтегровані станції, що містять кілька модулів, – це дає змогу реалізовувати більше завдань із забезпечення гігієнічної обробки рук та взуття персоналу.


ТОВ «ВК IНОКС ТАЙМ»

inoxtime.com.ua inoxtime.vk@gmail.com

(044) 599-07-67, (066) 935-92-22,

(098) 129-06-36


Теги и ключевые фразы

Більше статей за тегами
  • санпропускники серії СПД
  • Інокс тайм


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.