Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 




Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

92
27.12.2017р. |
Різновиди стелажів та їх застосування

Ефективна робота складу суттєво залежить від зручного та правильного розподілу функціональних зон. У цьому випадку важливо чітко визначити зональність складського виробництва. Передбачивши оптимальну площу на розвантажувально-навантажувальні роботи, важливо залишити місце на переміщення техніки і робітників, адже від цього залежить ефективність товарообороту на складі.

Монтаж стелажів за проектом – це випробуваний, правильний та безпечний підхід до виробництва. Враховуючи вимоги безпеки, що потребує знань і досвіду підрядної організації. Необхідні стики та кріплення повинні бути виконані у цілковитій відповідності до інструкцій. Це означає, що усі працівники мають бути обізнаними, розумітися на відповідних характеристиках конструкції, а також нормах використання різних стелажних систем.

У зв’язку з великим різноманіттям таких систем, монтують їх за загальними принципами, але з невеликими відмінностями. Це − особливий комплекс робіт, що складається з таких етапів:

• експертиза вантажів та попереднього аналізу розміщення;

• здійснення експертизи підстави до початку робіт;

• складання вертикальних фреймів, встановлення горизонтальних балок та зв'язування діагоналей з використанням болтів і гайок;

• монтування стелажних конструкцій та вирівнювання ряду з фіксацією та кріпленням елементів будівлі;

• контрольні випробування.

Попереднє вивчення особливостей приміщення та роботи складу необхідне для того, щоб монтаж складських стелажів був здійснений відповідно до правильного розрахунку кількості рівнів і секцій, параметрів глибини та ширини полиць, жорсткості конструкції, величини навантаження, можливості вільного доступу до вантажів тощо.

Особливості монтування. Перед початком монтажу необхідний аналіз основи (підлоги). Перевірка відповідності основи розрахунковому навантаженню – найкраще страхування з погляду надійної роботи конструкцій. Під час візуального обстеження наші інженери фіксують місця і характерні види руйнувань (наявність тріщин, відшарування покриття).

Спостерігають також за станом приєднання покриття до інших будівельних елементів. У випадку покриттів із штучних матеріалів обов’язково досліджують стан швів. Оптимальним рішенням для встановлення стелажа з тривалим терміном користування є вузлове з'єднання за допомогою стяжних болтів середньої міцності.

Залежно від типу перевіряють і визначають вимоги до встановлення системи. Розміщення систем з фронтального завантаження здійснюється для:

• вузькопрохідних − з проходом від 1,5 до 1,9 м;

• широкопрохідних − з проходом від 2,5 до 3,7 м;

• стелажі другого завантаження (набивні) – по чотири в спарених рядах і по два – в одиночних.

Монтаж стелажів різної конструкції має певні особливості. На складі легких вантажів можливий монтаж платформ. Стелажний каркас у мобільних системах встановлюють на рамі з колесами, розміщеній на землі, чи на вмонтованих в підлогу парних рейках. Виконують системи з різними видами приводів − дистанційним, електричним/пультовим, ручним. Зауважимо, що мобільна система потребує рівної поверхні покриття, монтування пристроїв, роз'єднувачів, обмежувачів і секційних дверей.

Палетні стелажі на сьогодні є одними із найпоширеніших, адже це оптимальне рішення для облаштування великих складських приміщень. Палетні стелажі оптимальні для зберігання різних продуктів. Така система стелажних конструкції має широкий діапазон розмірів як по ширині, так і по висоті та кількості розміщених палет. Також є різні варіанти виконання стелажів: із звичайної чи нержавіючої сталі, з лакофарбовим покриттям і без нього.

Залежно від матеріалу виконання конструкцій слід вибрати варіант їх розміщення − відкриті майданчики чи внутрішні приміщення. Співробітники компанії «Евро стелаж» кваліфіковано складають конфігурацію (розміри, кількість та схему розміщення). Виготовляють такі конструкції на місці з урахуванням характеристик проектного вантажу, з дотриманням розмірів приміщення складу, технічних характеристиках вантажопідіймальної техніки та способів завантаження.

Монтаж стелажів. Окремі стелажі з товарами можна встановити в кілька ярусів. У цьому випадку палетні кріплення роблять на спеціальних стелажах, завдяки чому є змога найкраще організувати розвантаження-навантаження із забезпеченням доступності. Палетні стелажі складаються з кількох окремих закріплених елементів, що дають змогу проектувати та реалізовувати стелажну конструкцію у необхідних оптимальних пропорціях, а також створити необхідну кількість місць зберігання.

Конструктивні основні елементи палетної конструкції змінюють залежно від необхідного навантаження. Наприклад, палетні стійки призначені для зберігання дрібноштучних, а також вантажів, укомплектованих в контейнери, коробки та мішки. Основна відмінність цих стелажів − це оптимальне використання функціональної зони при ручній обробці вантажу, що передбачає вільний доступ до будь-якого з них на полицях. Сфера застосування цих конструкцій дуже широка: великі складські комплекси, торговельні зали, а також склади на різних харчових 

ТОВ "ЄВОЛ СТЕЛАЖ"
тел.: (099) 700 15 15, (073) 700 15 15



Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.