Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

8319
27.12.2010р. |
Оригінальне для традиційного

Цукерки належать до особливих продуктів. Вони є не лише товаром, а й елементом невербального спілкування, подарунком… Саме тому упаковка слугує дієвим засобом просування продукції на ринку, а не лише методом захисту продукції чи інформування про неї споживача. Особливе місце тут посідає групове фасування у коробки, яке навіть звичні ласощі робить ексклюзивними і неповторними. Як кажуть у компанії «Гарант-Пак», пакування цукерок – справа делікатна.

Саме для такої делікатної справи «Гарант-Пак» виготовляє корекси – полімерні вкладки у коробки з цукерками. Корекси застосовують також і для зефіру в шоколаді, печива, мармеладу, різних видів драже та інших дрібних ласощів. У функції корексів входить захист продукції від деформації, впливу температури, збереження товарного вигляду. Не менш важливою є декоративна функція – корекси є додатковим способом естетичного оформленням цукерок.

«Гарант-Пак» виготовляє корекси із високоякісної кольорової ПЕТ і ПВХ плівки. Фахівці компанії мають змогу виробляти корекси будь-якої нестандартної форми. Таким чином компанія забезпечує індивідуальний підхід до потреб кожного зі своїх клієнтів.

«Ексклюзивний дизайн, цікаве розмаїте оформлення і різноманітні декоративні елементи корекса підкреслюють вишуканість цукерок, – розповідає генеральний директор компанії «Гарант-Пак» Борис Гевоян. – Новим віянням моди та дієвим іміджевим елементом є використання логотипу фірми-виробника не тільки на коробці, а й на корексі. Чимало виробників таким способом виділяють торгову марку, роблять свою продукцію впізнаваною навіть у відкритій коробці. Окрім цього, такий елемент свідчить про оригінальність продукції та підтверджує її якість. Корекси із твердої ПЕТ і ПВХ плівки є невід'ємною частиною сучасного кондитерського пакування. Вони незамінні для виробів у картонних коробках. Окрім естетичної функції, корекси захищають продукцію від механічних пошкоджень при транспортуванні та зберіганні».

Нині, поряд із традиційним, існує ще чимало способів групового пакування цукерок та іншої дрібної кондитерської продукції. Популярнимм стали висічені пакувальні вироби. Простота виготовлення і складання таких коробочок роблять їх зручним видом упаковки. Найчастіше коробочку застосовують для подарункових наборів, наприклад, новорічних комплектів. «Гарант-Пак» виготовляє висічені вироби із ПВХ і ПЕТФ, полістиролу, поліпропілену. На такі вироби можна наносити шовкографію чи офсетний друк. Також коробочки можуть бути виготовлені і з картону.

Зі слів Бориса Гевояна, для харчової галузі компанія також пропонує етикетки на алюмінієвій фользі, на парафіновому папері, ламіновані етикетки з повноколірним глибоким друком.

Серед клієнтів «Гарант-Пак» є найбільші українські виробники ласощів: Харківська бісквітна фабрика, Полтавська кондитерська фабрика, «Житомирські ласощі».

Наталя КУЗЬО

Теги та ключові фрази
упакування цукерок, плівка для корексів, корекси для цукерок з пет, цікаве оформлення цукерками, оригінальне оформлення цукерок, оформлення цукерками, оформлення печива, оригінальне упакування, гавоян упаковка, іміджеві статі про цукерки


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
01.12.2015р.

Маркировка ПЭТ на высоких скоростях 1

На сегодняшний день с увеличением потребления товаров увеличиваются и объемы производств. Предприятия по производству товаров массового потребления сталкиваются с постоянным увеличением производственных мощностей и скоростью выпускаемой продукции. Главные технологи, инженеры, технические директора, специалисты по качеству сталкиваются с задачей маркировки продукции на высоких скоростях. Задача маркировки является одной из основных. В соответствии с Законом Украины «О защите прав потребителей» информация о продукции должна содержать: дату выпуска, срок годности, конечную дату потребления, номер партии и т.д.

15.04.2015р.

Bandall – це витончений дизайн для вашої продукції

Щоб зацікавити споживача, виробники використовують щоразу нові способи нанесення інформації на упаковку та інноваційні способи обв’язування товару. Останнім часом набуло поширення обандеролювання паперовою і поліетиленовою стрічкою для так би мовити чутливої до деформації продукції, а також її етикетування; обв'язування поліпропіленовою і поліестеровою стрічкою для надійного скріплення пачок, коробок і різної продукції.

Пропозиції, що можуть Вас зацікавити

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.