Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

2451
15.04.2015р. |
Bandall – це витончений дизайн для вашої продукції

Щоб зацікавити споживача, виробники використовують щоразу нові способи нанесення інформації на упаковку та інноваційні способи обв’язування товару. Останнім часом набуло поширення обандеролювання паперовою і поліетиленовою стрічкою для так би мовити чутливої до деформації продукції, а також її етикетування; обв'язування поліпропіленовою і поліестеровою стрічкою для надійного скріплення пачок, коробок і різної продукції.

Обандеролювання паперовою й поліетиленовою стрічкою – це доволі нова тенденція в упакуванні, її можна використовувати з різною метою. Представлені на українському ринку голландські машини Bandall серій BA Standard і BA Branding by Banding залежно від комплектації можна застосовувати і для дбайливого обв'язування пачок продукції, і для створення промо-упаковок із 2-х і більше предметів, і навіть для «пакування в етикетку». Завдяки цьому обладнанню є змога наносити персоналізовані дані у спеціальному полі стрічки (етикетки), а діапазон розмірів рам для різних типів продукції дуже великий. Деякі моделі можна вбудовувати у виробничі лінії підприємства, що дає змогу заощадити на операціях з етикетування й упакування.

Моделі машин для обандеролювання продукції BA Standard та ВА Branding by Banding прості та високопродуктивні, а на виході підприємство отримає елегантно оформлене етикетування, групову чи промо-упаковку. Запатентована обв’язувальна транспортна система вигідно вирізняє обладнання голландського виробника серед конкурентів високою надійністю. Сучасна система термозапаювання (Ultra Clean Seal) гарантує 100% запаювання стрічки з високою продуктивністю без неприємного запаху і диму.

Завдяки варіативності розмірів рами, обандеролювальні машини також можна застосовувати у всіх галузях, у тому числі вони сертифіковані для роботи на харчових підприємствах, мають додаткові опції у виконанні з нержавіючої сталі для овочевих і харчових виробництв. До корисних функцій належать «дбайливе пакування делікатних і м’яких продуктів», автоматичне обв’язування тортів, коробок печива, цукерок, пастили, мармеладу, хлібобулочних та інших кондитерських виробів – круглих і квадратних в коробках, виготовлених із пластику чи картону.

На цьому обладнанні можливо одночасно етикетувати продукцію і наносити дату виготовлення, тобто можна використовувати надруковану стрічку і наносити персоналізовані дані, логотипи, інструкції з користування, рекламу, інформацію про акції, тобто сфера його застосування на харчових виробництвах не обмежена.

Застосування «брендованих» чи «акційних» стрічок робить будь-який обандеролений товар пізнаваним і презентабельним, доступним і зрозумілим для клієнта, а також гарантує покупцю захист від відкриття. А у випадку використання паперу як матеріалу для бандажних стрічок цей вид упаковки стає ще й найбільш екологічно чистим.

Компанія "Манулі Україна Лтд"

 

Компанія СУІ ТОВ «Манулі Україна Лтд» провідний постачальник європейського пакувального обладнання і матеріалів для завершальних стадій пакування. Новий сегмент ринку компанії – обандеролювальне обладнання, появі якого сприяло партнерство із голландським виробником – компанією «Bandall International»


Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.