Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

7114
08.07.2010р. |
Досконале пакування продукції

З року в рік вимоги до упаковки з погляду термінів зберігання продуктів, захисту від забруднень, зручності у користуванні та дизайну стають дедалі суворішими. На ринку конкурентну перевагу мають ті, які пропонують виробникам не лише якісний товар і просто його пакують, а й надають продукції естетичного та привабливого вигляду.

Будь-яке пакування неможливе без надійної роботи пакувального устаткування. Цей сегмент на ринку широко представлений агрегатами як вітчизняного, так і закордонного виробництва. Компанія «АРТ ПАК ЛТД» є однією із провідних постачальників обладнання та матеріалів для пакування і пропонує машини відомих світових лідерів, зокрема японської компанії «FUJI Machinery Co.Ltd» для флоупак пакування широкого асортименту продукції, зокрема, в середовищі газової модифікованої атмосфери (МГА).

Крім обладнання «FUJI», компанія «АРТ ПАК ЛТД» пропонує також комплексне постачання «під ключ» машини компаній «ТREIF» і «GROBA» для обрізання країв і розпускання блоків і головок сиру в горизонтальній і вертикальній площинах, нарізання сиру на шматки, порції, кубики, скибочки, а також чекваєри виробництва «ANRITSU» (Японія), термоусадні пакувальні машини тунельного і камерного типу «SmiPACK» (Італія), вакуумні й термоформувальні машини «WEBOMATIC GMBH» (Німеччина), автоматичні пристрої для формуванням термоетикетки й нанесення штрих-коду на продукцію тощо.

– Однією з новинок обладнання – розповідає директор з маркетингу компанії «АРТ ПАК ЛТД» Зіновій Косоноцький, – є машина «FUJI Machinery Сo.Ltd.» типу FW 3710В, останньої серії-Альфа-6 яка виготовлена повністю з нержавіючої сталі для тривалої роботи у вологому та агресивному (у випадку газової дезінфекції) середовищі. Залежно від типу та габаритів продукту, який запаковують, машина може працювати зі швидкістю до 300–400 упаковок на хвилину.

Надійність роботи машин «FUJI Machinery Сo.Ltd.» забезпечують нові прогресивні технічні рішеннями її конструкції. В машинах майже немає місць, які треба змащувати та пневматичних механізмів, а в якості приводів використовують лише сучасні і надійні серводвигуни, що через вмонтований в машині комп’ютер забезпечують абсолютну точність, плавність, синхронність роботи всіх вузлів машини.

– Зіновію Миколайовичу, розкажіть докладніше про конструкцію та роботу машини «FUJI». Які переваги роботи цієї машини?

 

– Ця машина як правило використовується для герметичного пакування м’ясних, сирних, та інших продуктів з наповненням упаковки МГА (модифікованою газовою атмосферою). В цьому випадку машина комплектується газоаналізатором постійного контролю МГА, при цьому швидкість пакування визначається швидкістю наповнення упаковки МГА, для отримання привабливої і ефективної упаковки із тривалим терміном зберігання продукту.

Вмонтований мікропроцесор з рідкокристалічним дисплеєм дає змогу програмувати режими роботи машини із запам'ятовуванням 99 типорозмірів пакування і з високою точністю підтримує задані параметри,

Система окремих приводів за допомогою шести серводвигунів забезпечує точне і плавне  переміщення продуктів до кожної технологічної операції машини, запаювання термозварювальної (або холодно зварювальної) плівки, формування оптимального й якісного пакування.

Формувач рукава спеціальної конструкції складається із деталей, які дають змогу регулювати форму й кути нахилу формування рукава, залежно від форми запакованого продукту.

Хочу зазначити, що однією з переваг роботи цієї машини є надійність та висока швидкість пакування з наповненням МГА – до 100 уп./хв, надійність у роботі, відсутність вібрації, шуму, вузлів змащування (деталі на підшипниках), а універсальна конструкція дає змогу запаковувати великий асортимент продукції.

– Як запаюють плівку на устаткуванні виробництва «FUJI»?

 

– Запайка плівки здійснюється гарячими «губками» для та роликами. Для повздовжньої запайки застосовується інноваційна система індукційного (абсолютно надійного) нагрівання роликів поздовжнього шва, які з високою точністю регулюють температуру запаювання пакета. Нахил роликів натягу плівки та притискання роликів поздовжньої запайки забезпечує окремий серводвигун. Машина гарантує бездоганні герметичні шви запайки упаковки, зокрема при високих швидкостях роботи машини.

Запатентована конструкція вузла поперечного запаювання й відрізання плівки забезпечує моментальне, рівномірне й стабільне передавання тепла від нагрівальних елементів через спеціальні трубки, вмонтовані усередині губок запаювання. Конструкція вузла виготовлена на базі зубчастої передачі без застосування пневматики.

– На яких заводах працює ваше устаткування?

 

– Машини компанії «FUJI» універсальні, легко та швидко перенастроюються на різний формат упаковки і успішно працюють на спеціалізованих підприємствах з виробництва сирних, м´ясних, хлібобулочних, заморожених та інших виробів.

В Україні машини «FUJI» встановлено нами та успішно працюють на сирзаводах у Пирятині «Молочний альянс» (ТМ «Молочний шлях»), на Канівському сирзаводі (ТМ «Клуб сиру»), на підприємстві «Лакталіс» (ТМ «Президент»), на м’ясопереробних підприємствах «Колос» (Чернівці), «Колбіко» (Донецьк) та на кондитерській фабриці «Крафт фудз Україна» (ТМ «MILKA» і «М-JOY»), хлібопекарських підприємствах України та Росії.

Наша компанія вирізняється тим, що ми надаємо замовникові весь спектр послуг. Так для виробництва сиру ми пропонуємо поставки „під ключ” комплексу від автоматичного подавання, розпуску головок сиру на куски або сегменти, нарізання скибками – «слайсами», або брусками з автоматичним укладанням, транспортуванням та пакуванням в індивідуальну і групову упаковку, контроль за наявністью в упаковці металевих, пластикових чи інших зайвих предметів, та маркуванням упаковки.

Для кожного замовника ми пропонуємо оптимальне вирішення його завдання, консультуємо щодо роботи, переваг та недоліків того чи іншого обладнання.

Фахівці нашої фірми надають широкий спектр послуг: від розроблення проекту і до його реалізації «під ключ» з наданням якісного сервісного обслуговування та регулярної поставки матеріалів.

Розмовляла

 

Мар’яна ГАМАЛЬ

 

Теги та ключові фрази
зиновий косоноцький, зіновій косоноцький, інновації в пакуванні товарів, які види якісного пакування пропонує нова пошта, пакування вин, пакування вин картинка, формування послуги по капуванню, машинка для нарізки сиру брусками, обладнання для пакування, модафікована атмосфера пакувальна машина
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.