Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1085
05.11.2018р. |
Інформація про нові продукти і майбутні тенденції

Безумовно міжнародна виставка «iba 2018» є однією із найбільш яскравих подій для хлібопекарської та кондитерської галузі всього світу. Те, що відбувається вона лише раз на три роки, додає їй ще більшої популярності, навіть певної унікальності. Цього року до Мюнхена з’їхалися пекарі та кондитери із п'яти континентів – тільки тут можна з перших вуст довідатися про те, що відбувається в хлібопеченні і кондитерській справі Австралії, Азії, Європи, Південної та Північної Америки.Стенди усіх відомих у світовій харчовій промисловості брендів від виробників до дистриб’юторів були там. Усю експозицію представляли дванадцять павільйонів –  це дуже велика територія. Компанії демонстрували інновації, пропонували повний огляд усіх нових продуктів на ринку - як сировини і інгредієнтів, так і технологій виробництва.

Факти й цифри «iba 2018»

До свого 60-річчя виставка «iba» зробила собі гарний подарунок:

1 373 експонентів

76 800 відвідувачів

2,1 млрд євро торговельних контрактів

58 годин напруженої праці, контактів, зустрічей…

100 лекцій в «iba.FORUM» і «iba.PEAKERS CORNER»

1 776 «мандрівників» на віртуальному фестивалі хлібобулочних виробів

28 Blogger на заході «BLOG'N'ROLL»

і багато іншого

Нові ідеї і концепції

У колі професійного товариства виставка «iba» визнана генератором усієї галузі. Фактично вона встановлює стандарти на наступні три роки і демонструє основні тенденції на найближче майбутнє.

Більшість опитаних експонентів і відвідувачів запевнили, що ознайомилися тут з цифровими рішеннями й процесами, новими бізнес-моделями та охарактеризували безпеку продуктів як основну подію для свого сектору. Цифрові продукти були професійно виставлені чи не на кожному виставковому майданчику.

Що це таке? «Цифра» відкриває абсолютно нові технологічні можливості. Наприклад, сировину та інгредієнти можна зважувати автоматично, машини чи печі завантажують й очищають теж автоматично. Таким чином, працівники пекарні можуть зосередитися тільки на випіканні. Цифрові системи також допомагають планувати або інформувати клієнтів, сортують товари відповідно до алергенів і відображають використовувані інгредієнти.

На «iba» завдяки 3D-кінотеатру кожен пекар мав змогу за допомогою окулярів віртуальної реальності побувати в пекарнях Німеччині, Ісландії, Австрії чи США. І за лаштунками подивитися, як працюють його колеги.

«Живий лічильник» – це модель, яка може стати популярною. Клієнти зможуть побачити на сайті пекарні, скількикруасанів, або тістечок усе ще доступні. Є ще система «Click & Collect», де клієнти замовляють товари в інтернеті й забирають їх з магазину,- це також може полегшити планування.

Ще одна ключова проблематика – скорочення витрат і підвищення ефективності роботи. Автоматизація й оптимізація процесів у сфері інновацій є пріоритетними. У цій площині учасники «iba» продемонстрували рішення та підходи, адаптовані до потреб клієнтів.

Споживчий попит на спеціальні, здоровіпродукти – ще один фактор, що визначає тенденції ринку. На «iba» багато експонентів представляли новинки у цьому сегменті. Серед екзотичних пропозицій – «Wicked Cricket», тобто додавання комах у рецептуру як сировину для випічки.

Чим особливо цікавилися відвідувачі? Більшість із опитаних ставили собі за мету зібрати якомога більше інформації про нові продукти.

Багата «iba» й на заходи, що відбувалися під час виставки. Було організовано більше 100 лекцій, де було можливим обмінятися знаннями і досвідом, поговорити з експертами, отримати практичні поради з різних тем. Також відбувалися професійні змагання серед пекарів та кондитерів, у тому числі юніорів, з усього світу.

Наші на «iba»

«Світовий форум пекарів» – так ще можна назвати цю виставку, і цим все сказано. Той, хто бажає бути конкурентним, прагне мати прибуток, націлений на експорт – повинен відвідати «iba». Це потрібно для розвитку, щоб знати, чим живе світова спільнота кондитерів і пекарів, адже поінформований – означає озброєний. Зрештою, треба приїхати, щоб відчути тут дух нових віянь. Також на виставці можна зустрітися з потенційними майбутніми клієнтами з усього світу.

Журналісти «Харчовика» працювали на цьому заході кілька днів. Звичайно, ми зустрілися і з багатьма нашими колегами, які працювали на стендах своїх закордонних партнерів. У нас відбулося багато зустрічей із представниками компаній практично усіх куточків світу. Продукція багатьох представлена в Україні, але більшість компаній поки що не розглядають можливості виходити на український ринок. Причин можна назвати багато. Однак найважливішою вони вважають одну – багатьом українським виробникам просто не по кишені сучасне обладнання, не кажучи вже про роботизовану техніку.

Цього року на «iba» серед українських експонентів були компанії «Імпексмаш», «AgroleaderEurope». На подібних показах в Україні представлений, скажімо, стенд Нідерландів, на якому свою продукцію демонструють голландські компанії.

Відвідали ці покази також українські делегації – виробники хлібобулочної та кондитерської продукції.

Загалом нас найбільше вражає те, що більшість виробників устаткування пропонують автоматизацію на виробництві. Тобто, люди, як ресурс, практично не потрібні. Від роботів, які підписують маркером ящики й розфасовують хліб у коробки до роботів, що пакують коробки і комплектують палети. Щодо сировини, інгредієнтів – тут простіше, і ці новинки продукції напевно що будуть представлені в Україні.

 

«Бакіто»:

– «iba», як завжди, це велика кількість учасників та відвідувачів з усього світу. Цього року було дуже багато відвідувачів з України –і це не може не тішити. Адже тут можна побачити останні новинки та розробки, черпати ідеї та впроваджувати їх у себе на виробництві. І найважливіше, що відвідувачі можуть побачити обладнання в роботі.

На стенді компанії «MIWE», ексклюзивним представником якої є компанія «Бакіто», було представлено великий вибір хлібопекарських печей та холодильного обладнання. Із новинок слід відзначити нову ротаційну піч MIWE orbit, яка буде доступнішою за ціною, що важливо для українського ринку. Надійна та одночасно економна піч MIWE orbit має німецьку якість та забезпечує найкращий результат випікання. На стенді MIWE було представлено і шафи вакуумного охолодження, технологія, яка нині також дуже цікавить для українських виробників хлібобулочних виробів.

На стенді компанії «Rondo» було представлено багато обладнання для ламінації тіста та формування виробів. Презентації роботи ліній для автоматичної ламінації тіста, формування круасанів, рулетів та інших дрібноштучних виробів дали відвідувачам змогу побачити переваги та результат роботи на цьому обладнанні. Зокрема, відзначимо презентацію хлібної лінії Rondo Artisana, яка здатна формувати вироби з вологого та липкого тіста, тіста з довгим терміном вистоювання та пористою структурою, забезпечуючи при цьому максимально точну вагу та геометрію продукту.

Виставки такого рівня завжди є хорошим майданчиком для залучення нових ділових партнерів, плідних переговорів, нових бачень та нових ідей як для учасників, так і для відвідувачів.

 

«Імпексмаш»:

– Раз на три роки в Німеччині відбувається найбільша спеціалізована світова виставка хлібопекарної та кондитерської промисловості «iba», в якій беруть участь найвпливовіші світові виробники.

Єдиним виробником обладнання із України, який взяв участь у цій масштабній події, був виробничо-технологічний центр «Імпексмаш». На своїй експозиції компанія представила в роботі 2 одиниці обладнання – відсадну машину ImpexDrop-600S та глазурувальну машину ImpexEM-300. Велику зацікавленість кондитерів зі всього світу підтверджує той факт, що вже під час виставки було укладено угоди на продаж українського обладнання в країни Європи, Близького Сходу, Африки, Азії. Адже обладнання «Імпексмаш» відповідає європейським стандартам і при цьому має нижчу вартість порівняно з машинами інших світових виробників.

Величезну повагу викликає той факт, що українські товаровиробники на прикладі виробничо-технологічного центру «Імпексмаш» гідно представляють нашу країну в світі.

 

«Рум'янець» на «iba 2018»:

– Жоден інший захід у хлібопекарській та кондитерській галузях за своїм масштабом не може зрівнятися з «iba». Наша компанія відвідує цю виставку втретє. Тільки тут із першоджерел можна дізнатися про новинки, обмінятися досвідом із колегами, укласти нові контракти, поспілкуватися з колегами однодумцями. А додому повертаємося з новими ідеями оснащення виробництва, планами розширення асортименту, інноваційними рішеннями щодо пакування наших виробів.

 

«Компанії Ензим»:

– Фахівці «Компанії Ензим» відвідали найбільшу виставку випічки та кондитерських виробів «iba-2018». Виставка визначає тренди в галузі хлібопечення. В Мюнхен приїздять представники підприємств, що виготовляють хлібні та кондитерські вироби, виробники обладнання та сировини для галузі. Фахівці вивчають представлені новинки, дізнаються про особливості хлібопечення в різних куточках світу та обговорюють світові тенденції…


РВ "ХАРЧОВИК"




Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку



   



Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.