Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

6138
11.06.2013р. |
Нова технологія розливу молока
Переваги запатентованої системи EFS® для розливу молочних продуктів компанії «AVE Technologies»

Споживчі вимоги до якості молочних напоїв з кожним днем зростають. Відповідно, виробники прагнуть удосконалити такі процеси виробництва, як виготовлення, розлив і пакування продукції. Зважаючи на ці потреби італійська компанія «AVE Technologies» представила новинку – сучасну систему дозування EFS®.

Принцип роботи  системи базується наоб’ємному наповненні й вимірюванні зміни магнітних полів при проходженні продукту (питтєвий йогурт, молоко, фруктові соки). Систему EFS®на українському ринку пропонує наша компанія «Пінта».

Порівняно з іншими системами розливу EFS®має чимало переваг. 

Якість

На відміну від традиційних систем, дозувальна головка нашого агрегату розміщена поза шийкою пляшки, тобто вона не контактує з рідиною. Точність дозування забезпечена тим, що машина працює за принципом об'ємного дозування, в той час як традиційні системи наповнюють ємності за певним рівнем. Точність дозування EFS®– від 0,2% до 0,5%.

Під час розливу машина видаляє повітря, яке є у пляшці, тобто унеможливлює біологічне зараження продукції. При цьому не потрібно використовувати спеціальний контур, котрий би й видаляв повітря.

На відміну від вакуумних систем або систем низького тиску, наша лінія укомплектована меншою кількістю компонентів, що підлягають санобробці (зокрема, немає резервуарів рециркуляції, труб), окрім того не потрібен вакуумний і рециркуляційний насос, деякі електроклапани тощо.

Зовнішні частини машини сконструйовані таким чином, аби легко було використовувати мийні засоби, натомість інші системи укомплектовані елементами пружинного типу чи у вигляді металевих кілець. Для промивання нашого обладнання годяться різні гарячі чи холодні засоби стерилізації. Система EFS®укомплектована пристроями CIP-миття, які забезпечують швидке й ефективне миття і стерилізацію. Користувачі можуть вибирати різні програми санобробки CIP, керувати якими можна з панелі оператора. До того ж стерилізація і миття не обмежуються елементами агрегата, що контактують з продуктом, але охоплюють і всі зовнішні частини машини, зокрема огорожу і робочі столи.

Універсальність

Наша система розливу оснащена пристроєм для утворення і контролю низького тиску в трубі, що подає продукт, тобто обладнання може працювати з рідинами різної в’язкості. Швидкий дренаж труби гарантує безпечний і легкий перехід на роботу з продуктом іншого смаку.

Економія

Наша машина не потребує ручного регулювання дозувальних голок –  об’єм дозування можна за 30 с змінити з контрольованої панелі. Будь-яка похибка у дозуванні синхронізується, тому немає потреби встановлювати систему контролю після блока розливу. У традиційному дозаторі збій у роботі дозувальних голок призводить до втрати рідини, неправильного наповнення й спричиняє зупинку всієї лінії. Комплектація ж нашого обладнання дає змогу вийняти поламану голку без зупинки виробництва.

 Вартість і регулярність обслуговування лінії максимально спрощені, а відтак швидкозношувані елементи не потребують частої заміни.

Висока гігієнічність процесу розливу, діагностика і надійність системи контролю роблять цю систему високотехнологічним обладнанням для роботи з молочними продуктами, такими як питний йогурт, молоко, фруктові соки тощо. Система EFS®є також дуже компактною, тому час розливу істотно скорочується.

Олексій ЧАЛИЙ,

компанія «Пінта» 

Більше інформації можна одержати

тел.+38(044) 469-15-16,

[email protected]

«ПІНТА» (офіційний представник «AVE Technologies»)
www.pinta.kiev.ua


Теги та ключові фрази
«AVE Technologies» представила новинку – сучасну систему дозування EFS®., alexeydtua, Системи розливу молока, технология розлива молока, [email protected], alexeydtua@
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
24.12.2010р.

Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».

24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.