Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

13241
24.12.2010р. |
Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр». Про конкурентні переваги консорціуму на ринку м’ясопереробного обладнання, про своїх партнерів, подальші плани та інше розповів журналісту «Харчовика» генеральний директор «Консорціуму «Кентавр» Сергій Марченко.

 

Сергію Григоровичу, що дає змогу якісно надавати послуги та на чому базуються знання та досвід ваших фахівців?

 

– Наше підприємство вже майже 10 років працює у царині постачання обладнання і технологій для м’ясопереробної галузі. За цей період налагоджені надійні стосунки між нами та виробниками обладнання, підготовлені спеціалісти вищої кваліфікації, розвивається власне виробництво. Також ми активно переймали досвід, організовували навчання, аналізували підходи до вирішення завдань у тих чи інших умовах. Головним для нас було не копіювання один до одного виробництв, а усвідомлення критеріїв проектування і шляхів реалізації задуманого.

 

– При проектуванні технологій забою або мясопереробки що вам необхідно насамперед?

 

– Розпочинаємо роботу з оцінки місця розташування окремої технологічної лінії чи м’ясопереробного комбінату, збираємо і деталізуємо необхідну інформацію. Це важливо, бо від цього залежить конфігурація ліній, продуктивність і вид обладнання, робота підприємства загалом. Враховуємо той факт, чи це модернізація діючого підприємства, чи новий проект.

 

Зазначу, що наші фахівці проектують технології винятково з дотриманням європейських стандартів ISO 9001 та НАССР, норм та вимог українського законодавства.

 

Своєю чергою, замовник може обрати обладнання, яке його цікавить, і надалі замовляти його на заводі-виробнику або в іншого постачальника – головне, щоб воно відповідало технічним параметрам.

 

Загалом же, проект технології ми, як і всі проектні групи, оцінюємо певною сумою. В разі, якщо клієнт співпрацюватиме з консорціумом в плані подальшої комплектації обладнанням, він матиме суттєві переваги. Адже лише наш консорціум пропонує йому зараховувати виплачену суму за проект як аванс за закладену в устаткування вартість.

 

– Чи звертаються до вас замовники, яким потрібно лише поставити обладнання?

 

– Постачання обладнання – це один з основних напрямів нашої роботі. Щодо виконання заявки, ми завжди йдемо назустріч нашим замовникам, надаємо повну інформацію, консультуємо їх з будь-якого питання. Наші умови при постачанні обладнання дуже лояльні і не потребують 100% передоплати. Крім цього, ми зажди надаємо послуги монтажу, здійснюємо пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу.

 

Нині консорціум співпрацює з компаніями Польщі, Німеччини, Австрії, Іспанії, Франції, Італії, Чехії, США, Канади і навіть Китаю. Якщо замовник хоче отримати, наприклад, англійське обладнання, ми постачаємо його, хоче із африканської країни – будь ласка. Ми пропонуємо також альтернативу, бо іноді те обладнання, яке клієнт хоче, за якимись параметрами не відповідає технології виробництва. Важливу роль відіграє і ціна машин.

 

– Ваша думка щодо якості обладнання китайського виробництва?

 

– Воно дуже різне: є і дуже високої якості, є й низької. Ми вивчали китайський ринок, неодноразово бували у цій країні, відвідували заводи з виробництва устаткування, м’ясопереробні комбінати і дійшли висновку, що з китайцями можна співпрацювати. Тому консорціум започаткував партнерські стосунки з двома заводами, які виготовляють вакуумні кутери, м’ясорубки, шприци тощо. Обладнання це дешевше, ніж завезене з Європи, але таке ж надійне (за 4 роки жодного нарікання від наших клієнтів).

 

Загалом же, «Кентавр» працює на замовлення, тому все залежить від заявки замовника. До того ж з Китаю ми готові постачати, наприклад, кутери, шприци, вовчки, а ось лінії забою/оброблення, обладнання термічної (камери) і пластичної (масажори) обробки пропонуємо європейського виробництва, зокрема «PEK MONT» (Польща).

 

– Розкажіть більше про цього польського виробника обладнання.

 

– «PEK MONT» – наш стратегічний партнер, з яким ми працюємо вже майже 10 років. Обладнання цього виробника відповідає всім європейським стандартам. Великий асортимент машин поставлено в Україну, це – лінії забою та розбирання, камери і котли всіх типів, масажори, двері і навіть обладнання для очищення виробничих стоків. Обладнання, виготовлене ними, працює як на великих підприємствах (Луганський м’ясокомбінат «Ятрань», «СМП» та ін.), так і на малих.

 

– А як із сервісом обладнання, чи даєте ви гарантію?

 

– Гарантія і сервіс на поставлене обладнання надаються обов’язково. Маємо склад запчастин та свою виробничу базу. Так, ножі до кутерів виготовляємо на власній виробничій базі, які за якістю не поступаються імпортним, але значно дешевші. А ось голки до інєкторів постачаємо лише з Європи. Ми намагаємося максимально скоротити термін постачання запасних частин і витратних матеріалів, спеціалісти служби сервісу протягом 48 годин прибувають у будь-яку точку України.

 

– Сергію Григоровичу, розкажіть про нові напрями діяльності вашого консорціуму.

 

– Торік наше підприємство уклало угоду з Черкаським технологічним університетом. Його студенти проходять на нашій базі виробничу практику. Деякі з них пишуть дипломні проекти, використовуючи отриману у нас інформацію.

 

Крім того, фахівці консорціуму організовують семінари для керівників і головних технологів м’ясопереробних підприємств, ознайомлюють їх із технологіями виробництва на основі сучасного обладнання.

 

Також ми почали розвивати ще одим новий напрям, - це виробництво і постачання обладнання для ресторанів та інших закладів. Це невеличкі фаршмішалки, кутери, м’ясорубки, обладнання санітарії тощо. На закінчення хотілось би сказати: наш девіз – все для м’ясопереробки! А працюємо ми швидко, якісно, впевнено.

 

Спілкувався

Петро ХОМИЧ

 
Теги та ключові фрази
очищення стоків забійного цеху, технологічна карта забійного цеху, Здавання проету замовнику, сучасні машини м'ясорубки і кутори., типи вовчків на мясопереробному підприємстві, забійні пункти комплектація обладнання, сучасний забійний цех мясокомбінату, м'ясокомбінат під ключ, сучасні мясопереробні комбінати, обладнання для забійних цехів
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.