Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

5750
23.12.2010р. |
Комплексне вирішення завдань

Рівень санітарно-гігієнічного стану підприємства є одним із найважливіших факторів виготовлення якісних і безпечних продуктів харчування. Тому кожне підприємство зобов’язане дбати про чистоту та порядок на власному виробництві, використовуючи засоби, які відповідають умовам та специфіці діяльності того чи іншого виробництва.

Приватне підприємство «Джерело Чистоти» пропонує комплексний підхід у вирішенні завдань, пов’язаних із санітарією та гігієною на виробничих підприємствах. Основними напрямами нашої діяльності є: вивчення проблем санітарного стану на виробництві; підбір методів та організація технологічних мийних карт; розрахунок потреб мийних та дезінфекційних засобів; розробка методів контролю якості миття; надання професійної консультації спеціалістів у телефонному режимі та, за потреби, з виїздом на виробництво, проведення навчальних семінарів для керівництва та персоналу.

Наша компанія випускає сучасні мийні засоби ТМ «Датонал», засобами для дезінфекції, допоміжні матеріали і техніку для миття, прибирання та прання. Хотіла б відзначити, що в умовах складної фінансової ситуації в країні ми пропонуємо оптимальний перелік мийних засобів ТМ «Датонал», використання яких гарантує успішне та якісне вирішення завдань санітарії на всіх виробничих ділянках, а робочі розчини економічні і малозатратні.

Останніми роками було відкрито багато малих та середніх підприємств з виготовлення молочних, м’ясних та рибних виробів, напівфабрикатів, кондитерських виробів тощо. Підприємства громадського харчування мають у мережах супермаркетів цехи з виготовлення продукції. Усі вони потребують якісного та систематичного миття і дезінфекції, особливо у літній період.

Компанія «Джерело Чистоти» пропонує серію мийних засобів ТМ «Датонал» з антимікробними домішками та дезінфектантів.

Асортимент дезінфікційних засобів представлений препаратами вітчизняного та імпортного виробництва, виготовленими з високоякісної сировини й ефективними у боротьбі з мікробами. Препарати ТМ «Датонал» пройшли всі лабораторні та виробничі випробування і дозволені для використання на харчових підприємствах.

Нині на підприємствах харчової промисловості актуальною є проблема усунення джерел виникнення неприємних запахів, іржі та різних відкладень. Серія препаратів ТМ «Датонал» на основі кислот ефективно видаляє забруднення різної складності, при цьому унеможливлює пошкодження металу і його корозії.

Для гігієни рук робочого персоналу рекомендуємо використовувати мило «Датонал–77» з антимікробними домішками. Також у нашому асортименті є дезкилимки, які зручні в експлуатації, мають естетичний вигляд і які можна виготовити на індивідуальне замовлення.

Крім того, наша компанія пропонує широкий перелік безпечного та комфортного одягу, завдяки якому працівники підприємств матимуть належний вигляд.

Наталія КУРБАНОВА,

комерційний директор

ПП «Джерело Чистоти»

Теги та ключові фрази
цена датонала 77, журнал деззасобів розрахунок потреби, Датонал - 77 стоимость, датонал - 77, датонал производитель, комплексно кваліфікаційне завдання санітарно, датонал 77 описание, прайс датонал, датонал 77 цена, Производство Датонала
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
04.01.2011р.

Вишукана колекція добірних ароматів

Ароматизатори застосовують практично в усіх сферах харчової промисловості. Найпопулярніші вони є у кондитерській, молочній, напоєвій галузях та при виробництві напівфабрикатів. Більшість ароматизаторів на українському ринку – це імпортована продукція. Та останнім часом вітчизняне виробництво набирає обертів, і наша продукція стає активним гравцем ринку.

27.12.2010р.

«Культурне» кисломолочне виробництво

Асортимент культур для заквашування при виробництві кисломолочної продукції постійно розширюється відповідно до того, як розширюється ринок та асортимент молочної продукції. Часто виробникам не достатньо наявного асортименту заквасок, оскільки виробничі потужності, фінансове становище та маркетингова політика дають змогу виробляти ексклюзивну чи нову для ринку продукцію.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.