Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
«Пакувальна індустрія» набирає оберти
16.08.2016р.

Х науково-практична конференція «Пакувальна...

ТОП-10 найбільших експортерів української кукурудзи
15.08.2016р.

Найбільшим експортером кукурудзи в першому півріччі...

Розмістіть інформацію про Ваші пропозиції харчовій галузі в виставкових номерах!!!
11.08.2016р.

13-15.09 у Києві відбудуться 4 галузеві виставки: "Inprodmash",...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4858
30.06.2010р. |
Ми вирощуємо солод для Вас

Складові пива мають бути екологічними, відмінної якості та мати «добре ім’я». Саме таким є солод французької групи «Malteurop», адже виготовляють його з якісного ячменю за найновішими технологіями.

«Malteurop» – провідний світовий виробник солоду з загальним обсягом виробництва понад 2,2 млн т (11% світового виробництва). Загальна потужність виробництва солоду на кожному із заводів – приблизно 90 000 МТ (метричних тонн).

Свою історію теперішня група «Malteurop» розпочала 1960 року у французькому місті Реймс, де і був споруджений перший завод з виробництва солоду як проект кооперативу «La Providence Agricole», що є попередником французького зернового кооперативу «Champagne Céréales». Свою першу інвестицію на території Західної Європи компанія зробила у 1991 році, але вже  поза межами Франції. З 1999 року група «Malteurop» представлена у Східній Європі, а з 2008 року, після придбання «ADM Malting»,  стала світовим лідером у виробництві солоду. На сьогоднішній день «Malteurop» володіє 23 заводами у 12 країнах світу, серед яких Франція, Іспанія, Німеччина, Португалія, Польща, Україна, Росія, Канада, США, Китай, Австралія, Нова Зеландія. Зростання групи «Malteurop» триває, консолідуються виробничі потужності, розширюються існуючі та будуються нові заводи.

 

«Malteurop» в Україні - ТОВ «Малтюроп Юкрейн»

У нашій країні група «Malteurop» представлена двома солодівнями – у Чернігові та Харкові.

Загальна виробнича потужність становить 165 тис. тонн на рік:

o    потужність солодового заводу у Чернігові була збільшена до 55 тис. тонн після модернізації відповідно до світових стандартів у 2002 році;

o    у Харкові «Malteurop» впровадила модель «домашнього» солодового заводу при пивоварні за проектом «Зелене поле» з виробничими потужностями 110 тис. тонн.

Виготовляють солод лише з найкращих європейських сортів дворядкового ярового ячменю (Ксанаду, Пасадена, Джерсей, Престиж, Себастьян, Мальц, Мауріція, Ебсон), який вирощується в Україні.

 Якість солоду та безпека постачання, які гарантує «Malteurop» в Україні, підтверджені великими світовими пивоварнями – саме з цього солоду варять відомі преміальні сорти пива.

«Наш розвиток став можливим завдяки використанню структурованої аграрної системи, контролю виробництва насіння і розподілу його між господарствами. Ми здійснюємо аграрну й технічну підтримку фермерських господарств у процесі вегетативного циклу ячменю, а також суворо контролюємо якість ячменю під час прибирання і транспортування, – розповідає Олена Петрова, адміністратор з продажу компанії «Малтюроп Юкрейн». – Присутність нашої компанії у самому серці пивоварного регіону, який стрімко розвивається, є чудовою перевагою. Найвищу якість солоду ми гарантуємо завдяки нашим лабораторіям, які обладнанні за найновішими світовими стандартами. Ми регулярно тестуємо якість солоду, який виробляємо, в тому числі й на показники безпеки, у європейських лабораторіях, організованих Інститутом солодовирощування та пивоваріння у Франції».

Стратегія «Malteurop» полягає у забезпеченні трьох режимів співпраці з клієнтами:

ü   ділова співпраця – традиційний режим, що полягає в укладанні контрактів на нерегулярній або річній основі з певною кількістю, ціною та якістю;

ü   відносини співпраці – привабливий режим для тих пивоварів, які бажають забезпечити надійність постачань і отримати особливий продукт або послугу. Він полягає в укладанні контрактів на багаторічній основі на середній термін (3-5 років) і створює додаткову цінність продукту;

ü   стратегічні відносини – цей індивідуальний підхід ґрунтується на детальному аналізі окремих потреб пивовара на даному ринку.  За таких відносин «Malteurop» інтегрується з власними промисловими, екологічними й соціальними стандартами та практиками клієнта.  Стратегічні відносини розробляються у розвинутих країнах, але також і насамперед - у країнах, що розвиваються, де бізнесові, сільськогосподарські та промислові середовища перебувають на стадії консолідації, коли пивовар бажає укласти союз для зниження своїх ризиків і гарантування успіху. «Malteurop» має великий досвід у цій сфері. Хорошими прикладами успішності є Україна, Китай та Іспанія.

 

 

Андраш Богей, генеральний менеджер  ТОВ «Малтюроп Юкрейн»

Протягом останніх років український ринок солоду швидко розвивався разом зі зростанням внутрішнього та регіонального ринків пива. Компанія «Malteurop» та її акціонери відіграли важливу роль у розвитку місцевого ринку ячменю та солоду, впроваджуючи програму з ячменю, технічні, технологічні стандарти, а також стандарти з якості та безпеки відповідно до найкращої європейської практики. 

Останнім  часом намітилася тенденція скорочення росту ринку як на внутрішньому, так і на регіональному рівнях, основою чого є економічний спад, високий рівень інфляції, скорочення купівельної спроможності сімей і певний вплив погодних умов. Тим не менше, ми готові працювати у складних умовах, які є типовими для ринку, що формується. В такий період найбільшої важливості набувають оптимізація процесів і покращення майстерності у виробництві, що може бути здійснене завдяки підтримці світової солодової групи та найкращому з існуючих досвідів. Ми не маємо намірів ризикувати якістю нашої продукції та будемо і надалі підтримувати нашу репутацію на високому рівні. Ми запроваджуємо раціональні рішення, аби зберегти робочі місця на наших заводах. Компанія «Malteurop» вірить у потенціал внутрішнього і регіонального ринків, планує нові проекти.

Професійна діяльність та культура компанії дає нам можливість задовольняти потреби кожного сегменту ринку пива – світових, регіональних і місцевих пивоварів. Ми маємо тверді наміри продовжувати розвиток системи особливих відносин із клієнтом, що зацікавлений у  наших послугах, якості продукту та надійності поставок.

 

Христина ДРОГОМИРЕЦЬКА

Теги та ключові фрази
ціни на ячмінь та солод 2014 за 1 т, ціна солоду, Солод Malteurop, ринок солоду, реймс malteurop, богей андраш, malteurop, виробництво пиво на ринку польщі 2012, практика на солодовом заводе малтюроп, «Malteurop» – провідний світовий виробник солоду з загальним обсягом виробництва понад 2,2 млн. т. (11% світового виробництва). Загальна потужність виробництва солоду на кожному із заводів – приблизно 90 000 МТ (метричних тонн). На сьогоднішній
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.