Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Фермерам необхідно вирощувати м’ясні породи овець
23.12.2019р.

Українським фермерам необхідно робити кроки в...

Україна експортувала половину врожаю полуниці до ЄС
23.12.2019р.

У 2019 році на ринок ЄС Україна експортувала половину...

«Альфа-хліб» і «Semix»: тандем професіоналізму та стабільної якості
23.12.2019р.

19 листопада у Львові вітчизняна компанії...

Географія продажів псевдом’яса розширюється
18.12.2019р.

Найбільш продаваний бургер з рослинним замінником...

Французьких рестораторів зобов’яжуть надавати дані про походження м’яса
18.12.2019р.

Французькі споживачі стали більш прискіпливими до...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

728
26.06.2018р. |
Працюймо на вітчизняному обладнанні

Будь-яке виробниче підприємство харчової галузі працює задля отримання доходів і прагне бути успішним на споживчому ринку. Досягти цього можна, застосовуючи сучасні технології, обладнання,розширюючи асортимент пропонованої продукції.

Дедалі частіше виробники кондитерських виробів стараються оновлювати устаткування і дуже тішить, що для цього вони обирають вітчизняного виробника. Який має змогу зустрітися із замовником, продемонструвати установки у роботі, розгледіти усі деталі, а представник компанії зможе розповісти і детально показати все, що стосується її роботи. Надзвичайно тішить, що наші виробники обладнання працюють на високому рівні, а їх установки складають конкуренцію іноземним аналогам. Одним з таких є українське виробниче підприємство, яке спеціалізується на виробництві обладнання для кондитерської галузі «Л-ТРАНС СЕРВІС».

Про асортимент устаткування, ліній, а також послуги щодо його модернізації та ремонту, які надає фірма, розповів Андрій ЛОБОДА, директор компанії «Л-ТРАНС СЕРВІС».

– Наша компанія надає весь комплекс послуг щодо розробки, виготовлення, впровадження та супроводутехнологічного обладнання для харчової промисловості з сучасними системами керування та автоматизації технологічних процесів. На сьогодні ми можемо виготовити практично будь-яке обладнання з нержавіючої сталі, а також з чорного металу. Найбільший попит у нас на холодильні тунелі, глазурувальні лінії, лінії для виготовлення фруктових та жирових начинок, варильні котли, накопичувальні ємності, транспортери, змішувачі та інше обладнання. Одним з основних напрямків є автоматизація процесів. Впроваджуємо проекти дозування та обліку сировини, проектуємо та вводимо в експлуатацію склади безтарного зберігання (патоки, згущеного молока тощо) об’ємом до 50 м3.

У структурі підприємства працює власний конструкторський відділ, тож ми здатні виробляти обладнання за індивідуальними проектами з урахуванням вимог конкретного виробництва. Ми готові реалізувати будь-які побажання замовника, щодо виготовлення нестандартного обладнання.

Чималий попит у нас на лінії виготовлення фруктових та жирових начинок на базі вакуумних баків (реакторів), які призначені для варіння або випарювання мас при негативному тиску. Перевагою такого варіння є кипіння продукту без пригоранняпри температурі нижче 100°С, що сприяє кращому збереженню поживних речовин продукту порівняно з випаровуванням при атмосферному тиску, а також збереження кольору і структури. Зауважу, що також ми можемо виготовляти вакуумні баки з температурою сорочки до +145°С.Виготовляємо вакуумні баки місткістю від 200 до 2000 л.

Також виготовляємо холодильне обладнання на базі транспортерів шириною від 400 до 1200 мм одно або багатозонні. Таке обладнання використовують для виготовлення цукерок та охолодження різних кондитерських і харчових продуктів.

Ще однією нашою гордістю є темперувальна машина,яка призначена для приймання, нагрівання або охолодження, перемішування і короткочасного зберігання з автоматичним підтриманням заданої температури кондитерських мас. Зазвичай ці баки використовують для шоколадних, начиночних мас та інших продуктів.

Виконуємо її у вигляді вертикально-циліндричної ємності з конічним дном, що забезпечує цілковите видалення з неї продукту та мийних засобів під час санітарної обробки. Виготовлена з нержавіючої корозійностійкої сталі, обладнана сорочкою теплоносія, термоізоляцією і термодатчиками.

Відомо, що усі кондитерські маси мають велику в’язкість і низький коефіцієнт температуропровідності. Деякі маси, наприклад, какао терте, шоколадна маса схильні до розшарування, тому їх слід енергійно перемішувати. Для цієї мети в темперувальні машині передбачено два види мішалок – рамна і лопатева.

Автоматизація та облік. Компанія надає послуги автоматизації процесів згідно технічного завдання клієнта. Одним з аспектів, що набирає популярності є моніториг на існуючих виробничих потужностях. Нами були здійснені проекти замовлені власниками такого бізнесу щодо моніторингу виробничих потужностей. Тобто ми проводили повний моніторинг (аудит) ліній на питання наявності запланованих зупинок на виробництві, максимальне використання існуючих потужностей, проведення обідів та перезмінок на виробничих об’єктах. Завдяки проведенню такого аудиту було знайдено до 10-15% додаткових потужностей. За даними, які отримали в процесі моніторингу можуть стежити керівники/власники підприємств. За допомогою нашого обладнання можна віддалено відстежувати усі процеси та отримувати інформацію у вигляді графіків.

Можемо надавати послуги з перевірки ліній і складаємо висновки щодо роботи цього обладнання − інколи трапляється, що виробником заявлена одна потужність, а насправді все по-іншому. Тому ми здійснюємо автоматизацію лінії, аби виробник на місці бачив, о котрій годині вона почала працювати, яку кількість продукції було виготовлено і в яку зміну, з якої сировини і які її витрати. Це все робиться для того, щоб лінія працювала ще продуктивніше і не було жодних простоїв, водночас продуктивність її зростає приблизно на 10–15%. За отриманими даними можуть стежити усі кому це необхідно: керівники, заввиробництвом, а також працівники.

На сьогодні надаємо послуги щодо автоматизації:

• системи моніторингу і контролю виробничих процесів (контроль і аналіз завантаженості виробничих потужностей, дотримання технологічних процесів, визначення завантаженості персоналу;

• вирішення проектів щодо доукомплектації імпортних виробничих ліній (опційним обладнанням, системою обліку, контролю, дозування);

• комплексні рішення щодо автоматизації конвеєрних ліній засобами автоматичного контролю та захисту;

• розробка, проектування і впровадження системи автоматизації процесів дозування, а також систем контролю і обліку технологічних процесів і готової продукції;

• комплексні рішення щодо автоматизації терморегулювальних систем;

• рішення щодо автоматизації виробничих процесів з різноманітними дискретними і аналоговими датчиками, витратомірами, частотними перетворювачами, запірною арматурою, клапанами, позиціонерами, енкодерами.

На сьогодні нашими клієнтами є ПП ВТК «Лукас», «АВК», «Сідвелс», «Рошен», «К-криола», «Квітень» та багато інших. 

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.