Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Саудівська Аравія погодила ветсертифікат для експорту молокопродукції з України
25.06.2019р.

Погоджено ветеринарний сертифікат для експорту...

У 60% промислових теплиць України вирощують томати
25.06.2019р.

В Україні майже 40% площі промислових (переважно...

«Укрспирт» отримав дозвіл на оптову торгівлю й експорт етилового спирту
25.06.2019р.

Уряд вніс зміну до постанови Кабінету Міністрів...

В Україні стабілізуються закупівельні ціни на молоко
25.06.2019р.

Вітчизняні закупівельні ціни на молоко ввійшли в...

4RetailExpo
24.06.2019р.

4RetailExpo – міжнародна спеціалізована виставка...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

2131
26.11.2015р. |
Комплексне зберігання м’ясної сировини

Назагал ринок холодильного обладнання зараз налічує десятки найменувань продукції – це морозильні ванни, холодильні шафи і камери, охолоджувані стелажі, холодильні вітрини, льодогенератори тощо. Основним завданням усіх цих установок є комплексне зберігання харчових продуктів. Особливо це важливо у м’ясній індустрії, оскільки продукти тваринного походження швидко псуються.

На початку діяльності завданням компанії «Косей» було стати своєрідною платформою, що забезпечує професійну підтримку на всіх рівнях виробництва й експлуатації холодильного обладнання, гарантуючи партнерам надійність, порядність, зважену цінову політику. На сьогодні компанія проектує і підбирає холодильне обладнання для шокового заморожування м'ясних напівфабрикатів, хлібобулочних виробів; овочів, грибів, ягід і фруктів; зберігання свіжої та замороженої продукції; дозрівання/сушіння сирів і ковбас; дозрівання бананів; зберігання фруктів у РГС.

Холод у м’ясопереробці. Яке б професійне і високоякісне не було холодильне устаткування, якісне охолодження м'яса і м'ясних напівфабрикатів вимагає дотримання основних умов: правильного розміщення напівфабрикатів у холодильному цеху; належне дозування низьких температур повітря в холодильному цеху загалом і в кожній його камері окремо; коректне регулювання вологості повітря як в цеху, так і на кожній його ділянці; правильному циркулюванні, обміні і швидкості повітря в цеху. Не менш важливим є дотримання належного стану гігієни під час виготовлення та зберігання м’ясної сировини.

Компанія «Косей»пропонує оптимальні рішення на всіх етапах виробничого процесу, де необхідне охолодження та заморожування м'яса та продукції з нього (свинини, ВРХ, птаці, м'ясних напівфабрикатів тощо). Особливий попит при експлуатації мають промислові холодильні камери, які використовують як для короткочасного, так і тривалого зберігання продуктів.

На сьогодні компанія надає такі послуги: будує камери охолодження напівтуш після забою; поставить і змонтує обладнання для заморожування продукції; поставить льодогенератори; спорудить камери сушіння та дозрівання ковбасних виробів, зберігання продукції, зокрема оснастить виробничі приміщення кліматичним обладнанням. Працівники компанії допоможуть підібрати правильні температурні режими для зберігання м'ясної продукції на будь-якому етапі виробництва.

На сьогодні нашими партнерами є такі відомі підприємства, як «Ятрань»; «Житомирський м'ясокомбінат» (ТМ «М'ясна гільдія»); «М'ясо Полісся» (ТМ «М'ясо Полісся»); «АСВІН» (виробництво та реалізація м'яса свині і ВРХ); «Гніванська ковбасна фабрика»; виробник заморожених продуктів компанія «Торговий дім «Левада»; мережі супермаркетів тощо. 

тел.: 099-506-50-47; (097)496-82-63

[email protected]

 kosei.kiev.ua

Теги та ключові фрази
холодильне обладнання для зберігання м'ясної сировини, http
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.