Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

9122
07.02.2012р. |
Сухе молоко: у пошуках ринків збуту

Як відомо, свіжим молоко можна зберігати 2–3 доби при відповідній температурі або відразу переробляти. Тож для забезпечення споживчих потреб як населення, так і промислових виробників молоко консервують. До того ж, вітчизняні виробники продуктів харчування часто до рецептур своїх виробів додають сухе молоко.

Нині на ринку представлено багато виробників, які виготовляють молочну продукцію і, крім того, консервують молоко, аби зберегти його поживні властивості.



– На сьогодні наш «Рихальський завод сухого молока» знаний тим, – розповідає керівник відділу експорту Ілля Воронін (на знімку), – що вже тривалий час виробляємо високоякісну молочну продукцію. Це сухе знежирене молоко (1,5%), сухе молоко (2,5%), а також сухі суміші «ProteGrade» – замінники сухого молока на основі рослинних жирів. Крім продукції для промислового виробництва ми виробляє як вагове, так і запаковане в пачках і тубах масло та спреди. Побачити на полицях магазинів можна їх під двома торговими марками: «Рихальське» і «Біла Русь».

Щодо обсягів виробництва сухого молока, то потужності нашого заводу вистачить для отримання 100 т сухого продукту. (???) Одержуємо продукт в результаті спеціальної обробки (стерилізації, висушування, загущення), а завдяки відповідному фасуванню такий продукт можна зберігати тривалий час. Значну кількість сухого молока використовують у кондитерській, хлібопекарській, молочній галузях та у виробництві морозива і дитячого харчування, а також для одержання кави, комбікормів.

Звісно, що для того, аби виготовляти конкурентоспроможний продукт, високопродуктивного і модернізованого обладнання мало, – потрібна якісна сировина. Незважаючи на брак молока та незадовільну її якість ми все таки вирішуємо проблеми зі сировиною. Уже протягом багатьох років співпрацюємо з фермерськими господарствами, а також приймаємо молоко від селян. Проте ми досить вимогливо ставимось до його якості – перед тим, як молоко потрапляє на завод, його попередньо перевіряють у спеціалізованій мобільній лабораторії, яка чергує на місцях приймання молока.

Виробляємо сухе молоко ми на заводі, який нещодавно переобладнали. Торік встановили нову установку для сушіння молока і, як мені відомо, агрегат такої складності – лише один в Україні. Завдяки багатостадійному сушінню, а також конструкції сушарки (двостадійно вмонтоване флюїдне дно) процес сушіння відбувається при оптимальних температурах, що дає змогу отримувати високоякісний продукт.

Також модернізували систему підготовки сировини перед сушінням. Установка додаткового скребкового пастеризатора, а також суворий санітарно-гігієнічний контроль дають змогу отримати сухе молоко високої мікробіологічної чистоти – 7х10² КУО, що в 100 разів нижча від допустимого значення.

Охолоджене сухе молоко перед фасуванням є обов’язковим – якщо цього вчасно не зробити, може окислюватися жир, а також погіршиться замочування і знизиться швидкість його розчинення. Тому на нашому виробництві після сушильної башти встановлений вібраційний охолоджувач сухих продуктів.

На сьогодні продавати сухе молоко на українському ринку стало не вигідно, адже його вартість вже давно перевищила європейські закупівельні ціни. До того ж внаслідок перевиробництва молочних продуктів цього року жоден український виробник не експортував навіть тонни сухого молока. Тому навесні цього року ми почали експортувати продукцію у країни Кавказу – Вірменію, Азербайджан, Грузію.

Мар’яна ГАМАЛЬ

Теги та ключові фрази
виробники сухого молока в україні, процес виготовленя сухого молока, сухе молоко виробництво, Види сухого молока на українській, флюїдне дно вікіпедія, виробник сухого молока, як виготовляють сухе молоко, пошук нових ринків збуту молока, сухе молоко виробники, сухе знежирене молоко від виробника
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку



   



Інші статті
30.03.2018р.

«Кооперування – це довіра та готовність до компромісів»

Тема молочної кооперації останніми роками в усіх на вустах. Час диктує і виробникам молока, і переробникам гуртуватися, адже так легше долати і хронічні проблеми галузі, і нові виклики. Багато учасників ринку і експерти кажуть про хороші перспективи кооперації в Україні. А у світі кооперативний рух давно став потужним двигуном молочної індустрії. На цьогорічному молочному конгресі ця тема була провідною.

27.03.2018р.

Молочне господарство країни

За результатами 2017 р. виробництво молока становило на рівні 10387 тис. тонн. Цьогоріч прогнозується незначне зниження виробництва молока до 10100 тис. тонн. Водночас, у структурі виробництва молока від сільськогосподарських підприємств стане більше. Про це поінформувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.