Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

7648
22.09.2010р. |
Нове – добре забуте старе, але й дещо нове

Свого часу спеції, прянощі й приправи цінувалися на вагу золота. За допомогою прянощів можна поліпшували як смак страв, так і їхній зовнішній вигляд, змінюючи, наприклад, колір продукту. З розвитком культури споживання прянощів відкривалися й таємниці, коли краще їх додавати, аби отримати особливий аромат.

Нині прянощі та спеції доповнюють смак продукту, визначають його аромат, впливають на смакові рецептори, а також позитивно впливають на травну систему, поліпшують обмін речовин. На нашому ринку цей сегмент продукції представлений в широкому асортименті від різних виробників. Одним з таких виробництв є компанія «Мілорд» (Росія). На українському ринку єдиним представником цього російського виробника спецій та прянощів є фірма «Тантал». За словами представників «Танталу», пропонована ними російська продукція має неабиякий попит у виробників, бо це – поєднання незмінної якості продукції й помірної ціни.

– В умовах загальної нестабільності в нашій країні, – стверджує менеджер-технолог компанії «Тантал» Людмила Могильна, – страждають усі – як виробники, так і постачальники інгредієнтів. – Та попри усі негаразди підприємства і надалі працюють, технологи вдосконалюють рецептури продуктів харчування. Адже, передусім, їхню роботу оцінює попит споживачів на ті чи інші продукти, а також прибутком самого підприємства.

Нестабільна якість м’ясної сировини змушує технологів корегувати смак і аромат виготовлених продуктів. Адже нині лише виробляти якісну продукцію уже недостатньо. Привабливий вигляд, приємний смак і запах – це складові успіху продажу будь-якої продукції. Сучасний споживач керується новим принципом – нині для нього важливо не тільки «смачно», а й «корисно». Тим більше, що на ринку переважають тенденції здорового харчування. Відтак, кожен продукт, який споживають, повинен бути смачним, безпечним, багатим на корисні речовини.

Отже, потрібні нестандартні, оригінальні та новаторські рішення. Тому ми щоразу шукаємо новий підхід до наших клієнтів.

Нові пропозиції інгредієнтів у нас, як у моді. Не даремно кажуть, що все нове це добре забуте старе плюс ще щось новеньке. З огляду на позитивну тенденцію повернення м’ясопереробних підприємств до натуральних прянощів, компанія «Мілорд» розробила серію комплексних харчових добавок.

Ми пропонуємо виробникам нові безфосфатні смакоароматичні добавки, які представлені під торговою маркою «Фламіл». Використовують їх у м’ясній промисловості як смакоароматичні добавки, що заміняють однойменні натуральні прянощі. Представлені вони у водо- і жиророзчинній формах.

Добавки ТМ «Фламіл» мають багато переваг: вони мають стандартизовану якість, незмінну від часу і сезону закупівлі; не погіршують зовнішнього вигляду продукту, тому що їх не видно на розрізі; добавки безпечніші, порівняно з натуральними прянощами за такими мікробіологічним показниками як загальне мікробне число, бактерії групи кишкової палички, цвілеві гриби, які погіршують якість і безпеку готового продукту; стійкі до дії негативних (від –18ºC) і позитивних (до +130ºC) температурних впливів.

На практиці, заміна натуральних прянощів іншими натуральними ароматизаторами прянощів «Фламіл» знижує рівень мікробіологічного псування і відкриває для технолога нові можливості для створення смаку і запаху готових м’ясних виробів.

Наприклад, свіжий часник можливо замінити на «Фламіл Часник» і замовник уникне усіх проблем зберігання головок свіжого часнику, його чищення, подрібнення тощо. Окрім того, «Фламіл Часник» можна додавати до готового багатокомпонентного розчину, що для свіжого часнику – неможливо.

Уся продукція, яка представлена на ринку, створена за сучасними технологіями на професійному устаткуванні, що дає змогу технологам компанія «Тантал» разом з технологами м’ясопереробних підприємств вирішувати багато виробничих завдань.

Спеціалісти компанії «Тантал» надають інформацію щодо використання натуральних ароматизаторів, прянощів та смакоароматичних добавок, а також технологічну консультацію з наданням зразків. Якість добавок «Фламіл» перевірена часом, а сьогодення лише підтвердило її високу ефективність і стабільність у готовому виробі.

Підготувала
Мар’яна ГАМАЛЬ

Теги та ключові фрази
російська фірма тантал, використання танталу, танталу виробника, нове - це забуте старе, усе нове це добре забуте старе, смакоароматичні добавки, все нове це добре забуте старе, нове це добре забуте старе, нове-це добре забуте старе, споживання прянощів
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
23.09.2010р.

Розмаїття у кількості, стабільність – у якості

Компанія «Фудактів» давно працює на українському ринку інгредієнтів. Завдяки стабільно високій якості продукції й професіоналізму працівників компанія зуміла посісти провідні позиції на ринку та заслужила довіру клієнтів. Фахівці пропонують лише якісну продукцію, яка відповідає усім вимогам міжнародних і українських стандартів.

22.09.2010р.

Нове – добре забуте старе, але й дещо нове

Нині прянощі та спеції доповнюють смак продукту, визначають його аромат, впливають на смакові рецептори, а також позитивно впливають на травну систему, поліпшують обмін речовин. На нашому ринку цей сегмент продукції представлений в широкому асортименті від різних виробників. Одним з таких виробництв є компанія «Мілорд» (Росія). На українському ринку єдиним представником цього російського виробника спецій та прянощів є фірма «Тантал».

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.