Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Торги GDT: Індекс цін на молочні продукти виріс на 2%
20.09.2019р.

В середині вересня середній індекс цін на світовому...

Підвищено прогноз виробництва соняшника в Україні до 15,2 млн тонн
20.09.2019р.

Аналітик Oil World підвищили прогноз світового...

Україна за шість місяців 2019 експортувала 217 тонн мороженої риби
29.08.2019р.

За підсумками шести місяців 2019 року на зовнішні...

Євросоюз збільшив імпорт української пшениці в 6 разів
29.08.2019р.

Згідно з оцінками експертів Єврокомісії з початку...

Вийшов з друку КАТАЛОГ молочної продукції та сировини (2019)
29.08.2019р.

Це найбільш повні і достовірні дані про учасників...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

8783
30.06.2010р. |
Етикетка «преміум-класу»

Яскрава етикетка, колоритна і зручна упаковка – найкраща реклама для продукту. Різноманітні статистичні дані стверджують, що 75% осіб, вибираючи продукт на прилавку крамниці, мотивуються його зовнішнім привабливим виглядом. Саме тому виробники приділяють нині удосконаленню упаковки чимало уваги, стежать за інноваціями у технологіях і сировині для пакувальних матеріалів. Тим паче, що упаковка на сьогодні – частина бренду виробника, яка захищає його продукт від підробки.

Українські виробники активно вдосконалюють зовнішній вигляд своїх продуктів. Пошук ефективних форм упаковки стимулює не лише конкуренція, а й прагнення заощадити в ланцюжку витрат. Деякі компанії розглядають інноваційну упаковку і продуманий дизайн як довготермінові інвестиції.

Широке використання пластикових контейнерів, формочок, відерець для пакування масла, маргарину, плавлених сирків, морозива й інших пастоподібних продуктів зумовило створення ефективних технологій етикетування цих видів упаковки. Однією з перспективних розробок у галузі етикетування пластикової упаковки є вплавлювання (впресовування) етикеток (in-mould labeling, IML). Її активно пропагує на теренах України київська компанія «Гера».

Технологія вплавлення етикеток була розроблена близько чверті століття тому. Вона полягає у поєднанні литва під тиском пластикової коробки або кришки для неї і етикетування. Для вплавлення в коробку або у кришку віддруковану та висічену етикетку кладуть у прес-форму для литва. Після вприскування під тиском в прес-форму розплавленого полімеру відбувається надійне та міцне з'єднання упаковки й етикетки. Вплавлення дає змогу інтегрувати упаковку й етикетку – вони виглядають як одне ціле. Завдяки цьому етикетка виконує свої маркетингові функції, привертаючи увагу покупців.

Етикетки, що вплавляються,  забезпечують широкі можливості, у тому числі відтворення високолініатурних, багатобарвних, растрових зображень і тонких штрихових елементів. Порівняно з нанесенням етикеток на готові пластикові коробки та кришки, вплавлення дає змогу скоротити виробничий цикл, здешевити продукцію і досягнути візуальної єдності етикетки й упаковки.

Технологія IML передбачає використання при створенні етикетки високоякісного друку та зображення, які можна нанести майже у будь-якому місці упаковки. Така упаковка помітна і при горизонтальному, і при вертикальному розташуванні продукції на полицях супермаркетів.

Основні переваги від використання на виробництві технології етикетування IML: зменшення вартості етикетування, оскільки ця операція поєднана з процесом виготовлення упаковки; висока поліграфічна якість етикетки; зовнішня привабливість товару; підвищена стійкість етикеток до зовнішніх механічних, температурних і хімічних впливів; захист від підробок; збільшення міцності бічних стінок на 15-20%, оскільки етикетка стає своєрідною арматурою, яка захищає від додаткових навантажень на продукт; збільшення швидкості розфасування продукту на 10-20%, оскільки етикетка має міцне зчеплення з поверхнею, що знижує ризик її пошкодження; можливість вторинної переробки тари з етикеткою.

Використовують IML-етикетки у харчовій промисловості (для молочних і пастоподібних продуктів, морозива, напоїв), парфюмерно-косметичній промисловості, хімічній промисловості (для побутової, автомобільної хімії), у фармацевтиці.

Підверстка:

Компанія «Гера» заснована в 1992 р. Основні види діяльності компанії – надання поліграфічних послуг для виготовлення етикеток будь-якої складності, постачання широкого спектру електронного торговельного та маркувального обладнання, створення і впровадження систем автоматизації бізнес-процесів. Завдяки гнучкій ціновій політиці, високоякісному сервісові та професійному підходові фірма зарекомендувала себе як успішне і стабільне підприємство.

Компанія здійснює флексодрук повноколірних етикеток, оперативний друк самоклейких етикеток і текстильних ярликів. Пропонує повноколірні самоклейкі етикетки, кришки з алюмінієвої фольги (мембрани), вплавлю вальні етикетки (IML), кругові етикетки (wrap around). Також у компанії працює дизайн-студія, яка розробляє дизайн етикеток і упаковки.

Христина ДРОГОМИРЕЦЬКА

Теги та ключові фрази
етикетка на весільний самогон, етикетки на весільні бутилки самогон, етикетка для самогонки, скачати етикетки на бутилку, прикольні етикетки на бутилку тьощин самогон, етикетки на самогон українською, етикетка на бутилку 30 лет мужчине, Етикетки на самогон весільний, етикетка зовнішнє, праздничние етикетки на бутилках
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.