Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Теги портала
Теги портала
Вы еще не пробовали искать информацию по тегам?
У нас это удобно
 
Вся інформація за тегом
Этикетка
Статьи, содержащие тег этикетка
25.01.2017р.

Стильна етикетка – обличчя підприємства

Щоб правильно підібрати етикетку, необхідно заздалегідь знати, на який продукт її наноситимуть, за яких умов застосовуватимуть, а також багато інших нюансів. Врахуємо й те, що етикетка є своєрідним іміджем виробника, тобто повинна бути не лише ефектною і презентабельною, а й містити необхідну для споживача інформацію про склад продукту, місце і дату виробництва, термін придатності і, за необхідності, про особливості використання.

13.04.2012р.

Вітчизняна самоклейка етикетка:місце народження – компанія «ЕККО»

Етикетка – це і обличчя товару, і його паспорт, і надійна реклама. Саме тому виробники продукції замовляють етикетки привабливого дизайну, з усією необхідною інформацією про склад продукту, місце і дату виробництва, термін придатності і, за необхідності, про особливості використання. Крім того, етикетка має відповідати ще такій вимозі: її нанесення не повинно гальмувати виробничий процес. Із цією метою й були винайдені самоклеючі етикетки, які наносять на вироби за допомогою етикетувальних автоматів.

27.01.2011р.

Яскравий і надійний захист продукції

Як вважають експерти ринку, застосування голограм – ефективний і надійний шлях захисту від підробок та фальсифікації документів і широкого переліку продукції. Адже для виготовлення голограм потрібні глибокі знання та специфічне і складне обладнання.

10.09.2010р.

Смак живого пива

У асортименті житомирських пивоварів пиво «Жигулівське», «Житомирське світле», «Житомирське оригінальне» з додаванням меду, з 11, 12 і 13% умістом сухих речовин. Крім пива тут виробляють безалкогольні напої з натуральної сировини: ситро, лимонад, «Тархун», хлібний квас. Виготовляють на заводі солодові екстракти.

 
Компании
  Восток Украина, Днепропетровская обл.
Весовое оборудование
  Брезе Украина, Черкасская обл.
Оборудование для этикетирования и маркировки
Новости по тегу этикетка

З минулого тижня в Україні почали діяти нові правила маркуваня харчових продуктів, що передбачено Законом «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів». Тепер виробники мають...

 

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.