Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Выставки
Выставки

Международная специализированная выставка кондитерской и хлебопекарной промышленности,
Украина, Киев, Выставочный Комплекс "АККО Интернешнл"
Новости
Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до своїх читачів, клієнтів, партнерів, технологів і виробників у цьому сегменті ринку.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні матеріали, які можуть знадобитися пекарю та кондитеру.

Більше новин за тегами
Статьи

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних...

Більше статей за тегами
8854
27.06.2017р.
Бубличний бізнес: вибір обладнання

Одними із найпопулярніших серед хлібобулочних виробів є бубличні. Цієї продукції багато видів, її вважають специфічною: термін зберігання значно довший, ніж звичайного хліба, натомість технологічний процес виготовлення простіший.

Хоча частина устаткування для виробництва бубличних виробів – стандартна, як і для виготовлення хлібобулочної продукції, але є частина специфічного обладнання, яку використовують саме для виготовлення бубликів, сухарів тощо. Це, наприклад, ділильно-розкатувальна машина, на якій формують бубличні вироби. Від сформованої вручну виготовлена на цьому пристрої продукція відрізняється правильною формою, привабливішим зовнішнім виглядом. Нині більшість підприємств, які випускають бублики, обладнані ділильно-розкатувальними машинами для формування бубличних виробів.

Машина Ж7-ДРМ «Барського машинобудівного заводу», головною перевагою якої є керування вузлами за допомогою окремих приводів. Завдяки новим конструкторським рішенням машина Ж7-ДРМ має вищі показники продуктивності. Найбільш вагомим досягненням стало зниження ваги машини на понад 40%, а також зменшення її розмірів, що дає змогу на невеликій площі встановлювати більшу кількість машин, відтак підвищити продуктивність лінії. Рівень споживання електричної енергії знижено на 30% – він становить 1,2–1,5 кВт/год залежно від типорозміру тістової заготовки. Технічне рішення щодо приводів дало змогу значно знизити рівень шуму, а також рівень перевантажень на робочі частини машини. Також є можливість плавно регулювати від 10 до 22 кількість циклів за хвилину, що забезпечує підтримання високого рівня продуктивності машини при різних типорозмірах тістової заготівки. Кількість розкатувань у циклі теж можна змінити – це розширює технологічні можливості машини в процесі виробництва. Усі вузли машини Ж7-ДРМ виконані із високоякісних матеріалів, а комплектуючі використані від провідних європейських виробників.

Ділильно-розкатувальна машина Ж7-ДРМ відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Зручність керування, обслуговування, заміни змінних вузлів, безпека й сучасний дизайн роблять цю машину з підвищеними показниками надійності зручною і простою в експлуатації. Крім того, перевагою є й те, що її можна використовувати в технологічних лініях різної потужності. 

Теги и ключевые фразы

Більше новин за тегами
  • бублики
  • обладнання для виробництва бубликів
  • Ділильно-розкатувальна машина


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печатиКомментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.