Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Новости
Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до своїх читачів, клієнтів, партнерів, технологів і виробників у цьому сегменті ринку.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх виробників якісних продуктів харчування та напоїв до участі українському міжнародному дегустаційному конкурсі, який пройде 26.01.2021р.

Більше новин за тегами
Статьи

Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...

Більше статей за тегами
1688
30.03.2015р.
Національний Проект «FoodMaster&PrivateLabel-2015»
30 квітня 2015, в Києві, в рамках щорічної Всеукраїнської Національної закупівельної кампанії продуктового роздрібу відбудеться 6-а Всеукраїнська практична конференція «FoodMaster&Private Label-2015. Рітейлер та постачальник: час прогресивних спільних рішень для зміцнення позицій на ринку », яку відвідають більше 250 представників FMCG ринку, топ-менеджерів, представників ключових роздрібних мереж України, Європи та ближнього зарубіжжя.

З ексклюзивними майстер-класами та доповідями виступлять кращі експерти FMCG ринку, керівники напрямку Private Label роздрібних мереж з України та країн ближнього і далекого зарубіжжя. Топ-менеджери поділяться антикризовими стратегіями та інструментами зміцнення позицій на продуктовому ринку, способами збільшення продажів товарів в розрізі категорій і форматів роздробу, регіонів і окремих мереж, а також нададуть приклади успішного впровадження категорійного менеджменту. Світові аналітики поділяться дослідженнями в галузі FMCG ринку, про те чи є перспективи виходу українських виробників на ринок країн ближнього зарубіжжя.

Професійний організатор Конференції:
B2B Медіа-група TradeMasterGroup (TradeMaster.UA).

Серед партнерів конференції:
IT-партнер конференції «Скайлайн Софтвер» (оператор розповсюдження програм «1С» в Україні);
Експерт конференції «Getmanchuk Group» (тренінги, коучинг, корпоративне навчання);
Партнер по оптимізації ланцюжка поставок ООО «Торговая Бизнес Сеть»;;
Національний Проект «FoodMaster & PrivateLabel-2015» вже 6-й рік поспіль об'єднує на одному майданчику власників, генеральних, комерційних директорів, директорів з розвитку, закупкам, СТМ, маркетингу, продажам, персоналу; керівників, відповідальних за головні аспекти успішної роботи роздрібної мережі і роботу з постачальниками, бренд-менеджерам і компаній-постачальників - головних партнерів рітейлу.
Конференцію відкриє міжнародна сесія, де ТОП-менеджери найбільш рейтингових роздрібних мереж поділяться своїми антикризовими стратегіями, як вижити бізнесу в Україні при показнику інфляції більше 25%, і які способи підвищення ефективності роздрібного бізнесу.

Також фахівці в галузі досліджень ринку FMCG розкажуть про перспективи розвитку роздрібної торгівлі і рітейл-гравців.

• Ольга Гаригіна, старший аналітик напрямки постійних та медіа-досліджень компанії TNS в Україні (представник світового лідера в галузі маркетингових досліджень) зробить Фокус на покупця: продуктовий ритейл очима споживача - що допомогло лідерам і підкосило аутсайдерів. Як змінилися задоволеності покупців різними характеристиками і форматами магазинів, і що потрібно зробити, щоб залучити нових покупців і зберегти лояльність.

• Вікторія ІЛЛЄНКО, бізнес-аналітик «Скайлайн Софтвер» (оператор розповсюдження програм «1С» в Україні) розповість як підвищити ефективність роботи роздрібної мережі і постачальника за рахунок автоматизації рутинних операцій, отримання оперативної інформації для прийняття управлінських рішень.

Ключові теми, які будуть обговорюватися на конференції, згруповані у дві Маster-сесії, де в ексклюзивному форматі детально будуть розглянуті найактуальніші ключові інструменти для досягнення високої динаміки продажів в продуктовому роздробі, а також створення і реалізація стратегії просування, що забезпечує успішність продажів.

FoodMaster: бізнес-ідеї для розвитку партнерства, збільшення прибутковості мережі і постачальника. Трансформація в асортименті рітейлерів за ключовими категоріями. Які товари не витримують суворих умов кризи? Стратегія виживання бізнесу в період гострої економічної кризи.
Оксана скоромні, директор ТОВ «Торгова Бізнес Мережа» виступить з темою: «eCommerce в Україні: Тенденції та рушійні сили. Отримання інформації про товар в інтерактивному режимі - сервіси спрощують стосунки в ланцюжку «постачальник - рітейлер».

Віталій Брик, керівник по роботі з роздрібними мережами України, Кавказ, Nielsen Ukraine надасть дослідження в галузі міжнародних ринків рітейлу. Чи є перспективи виходу українських виробників на ринок країн ближнього зарубіжжя і чи потрібна закордонним рітейлерам і споживачам українська продукція.

Євген Гетьманчук, засновник і керівник тренінгового агентства «Getmanchuk Group» розповість про персонал і як проводити коригування корпоративної культури в нових умовах ринку.

Тетяна СКОРОБОГАТОВА, бізнес-тренер, провідний експерт з трейд-маркетингу надасть увазі учасників конференції ідеї для залучення покупців: Ваша далекозорість призвела до втрати 1 000 000 споживачів.

• Ярослав Степченко, практикуючий менеджер проектів з категорійного менеджменту, управління ланцюгами поставок виступить з темою «Ціннісно-орієнтований маркетинг: Наскільки складно його впровадити в компанії власними руками. Навіщо міняти підходи в кількісній оцінці ефективності маркетингу ».


Private Label як ефективний інструмент розвитку бізнесу постачальника та мережі, задоволення потреб покупця: тренди, споживчі переваги, трансформація взаємовідносин «мережа-виробник» в Private Label під час кризи. Як розвивається ринок СТМ, і які категорії найбільш затребувані.

• Як укласти ефективний договір між виробником і торговою мережею, як врахувати важливі деталі в договорі, на ці питання відповість Анна Сісецкая, радник юридичної фірми «Василь Кісіль і Партнери».
Лілія Комарова - керівник напрямку СТМ мережі «ЕКО маркет», розповість про принципи створення СТМ і стратегії просування приватних марок, а також як сформувати комплексний і конкурентний портфель СТМ?

Наприкінці конференції для учасників заходу проведуть стіл переговорів про поставки товарів (Бренди та СТМ) в мережі - міжнародні, національні, регіональні, зарубіжні (Україна, Росія, Молдова, Білорусь, Казахстан, Польща).

Також на конференції проводитиметься нагородження переможців щорічної Національної В2В-Премії для рітейлерів («Retail-in-Ukraine-2015») і виробників країни («Made-in-Ukraine-2015»).
З ТОП-100 продовольчих рітейлерів за кількістю магазинів в 2014 році, будуть визначені кращі партнери року в 6-й номінаціях:
 "Якість логістики";
 "Умови входу в мережу і маркетингова підтримка (постачальників)";
 "Стабільність взаєморозрахунків";
 "Професіоналізм команди";
 "Динаміка продажів";
ВПЕРШЕ нова номінація - «Кращий антикризовий партнер Року».

Партнер Національної В2В-Премії: дослідницька компанія «GT Partners Ukraine»

Стати експертом і вибрати кращого партнера року можуть всі постачальники, які співпрацюють з ритейлерами, надіславши запит "Хочу стати експертом" на е-mail st@trademaster.com.ua

! Участь у Церемонії нагородження дозволяє визначити перелік Компаній, які проявили себе найбільш якісними партнерами у форматі «мережа-постачальник», дізнатися про специфіку роботи ритейлерів і створити нові акценти співпраці в 2015 році.
Офіційна веб-сторінка Організатора:TradeMaster.UA
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печатиКомментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.