Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Новости
Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до своїх читачів, клієнтів, партнерів, технологів і виробників у цьому сегменті ринку.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх виробників якісних продуктів харчування та напоїв до участі українському міжнародному дегустаційному конкурсі, який пройде 26.01.2021р.

Більше новин за тегами
Статьи

Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...

Більше статей за тегами
1850
27.10.2014р.
ПОСТ-РЕЛІЗ МІЖНАРОДНОГО ФОРУМУ «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛАБОРАТОРІЙ»

Успішно завершив свою роботу VII Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій», який відбувся 14-16 жовтня 2014 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза». Форум унікальний та єдиний в Україні захід, який об’єднує всі сегменти лабораторної індустрії в промисловості, наукових дослідженнях, а також змістовну науково-практичну та ділову програми, охоплюючи найбільш важливі та актуальні питання, основні світові тенденції розвитку галузі.


Форум організований Компанією LMT, за підтримки – Комітетів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, Державної служби України з лікарських засобів, Державної екологічної інспекції України, Державної пробірної служби України, Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів, Національної академії аграрних наук України.


 Форум тісно співпрацює із професійними асоціаціями та об’єднаннями. Серед асоціацій, які підтримали Форум: Українська аграрна конфедерація, Аграрний Союз України, Всеукраїнська Асоціація пекарів, Об'єднання підприємств хлібопекарської промисловості «Укрхлібпром», Асоціація «Укроліяпром», Національна Асоціація молочників України «Укрмолпром», Союз молочних підприємств України, Українська корпорація по виноградарству та виноробної промисловості «Укрвинпром», Асоціація «Виноградарі та винороби України», Союз хіміків України, Асоціація спеціалістів ветеринарної медицини України, Українська Асоціація Якості, Українська Зернова Асоціація і багато інших.

 Генеральний Партнер – ХІМЛАБОРРЕАКТИВ. Партнери – Експерт, ULAB, AЛТ Україна Лтд, IntertechCorporation, Fisher Scientific, АЛСІ-ХРОМ, ШимЮкрейн, Укроргсинтез, Донау Лаб Україна, Макролаб ЛТД, CEM, Retsch, Інтеро, Мелітек-Україна, Новації, Labor-Technik, NETZSCH-Gerätebau GmbH, Nabertherm GmbH, TOKYO BOEKI TECHNOLOGY LTD, BRUKER.

 

 Також учасниками головної виставкової події лабораторної індустрії стали: ЕксімКаргоТрейд, Анкар-Агро, Біола, МіксЛаб, СТАСЕНКО та Партнери, НВП «Інститут аналітичних методів контролю» (ІНАМ), Елватех, Технопролаб, ЕСМ Україна, Галатея, Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT», ІнтерМед, ІКФ СЕРВІС +, Хелікон, Реатекс, ДКТБ ТЕП, Бентлі Україна та інші.

 

 Міжнародний спеціалізований партнер - журнал Labor&More, генеральний інформаційний партнер - журнал «Производственная лаборатория», офіційний інформаційний партнер - Видавництво «Деловой мир», галузеві інформаційні партнери - журнал «Сучасна ветеринарна медицина», журнал «Экология предприятия», генеральний інтернет-партнер - Labprice.ua, а також інформаційну підтримку Форуму надали 126 спеціалізованих видань України, СНД та зарубіжжя, 396 спеціалізованих Інтернет-ресурсів.

 

Ділові, науково-практичні та бізнес заходи Форуму

 

 До актуальної науково-практичної програми Форуму увійшов цілий комплекс високопрофесійних заходів – 18 конференцій, семінарів, відкритих обговорень, практичних майстер-класів, 15 технічних екскурсій, які орієнтовані на підвищення кваліфікації спеціалістів лабораторної справи, розширення і вдосконалення практичних і теоретичних навиків, ознайомлення із найновішими технологіями і професійним сучасним обладнанням за напрямами: фармацевтична, харчова промисловості; агропромисловий комплекс; ветеринарна медицина; наука та освіта; екологія; вода і водопідготовка; стандартизація, метрологія тощо. Експертами виступили 120 провідних фахівців лабораторної галузі.

Особливий інтерес з боку відвідувачів щороку викликає Спеціальна програма «Дні харчової промисловості та аграрного сектору». У рамках цієї програми відбувся круглий стіл «АПК-ЗЕД у 2014 році: Втрати від торговельних "війн" з Росією та надбання від ЗВТ з ЄС. Проблеми та перспективи». Захід організувало

 ВГО «Українська аграрна конфедерація». Круглий стіл зібрав в.о. Міністра економічного розвитку і торгівлі України Валерія Пятницького, Президента Української аграрної конфедерації Леоніда Козаченка,голову ради директорів Спілки молочних підприємств України Вадима Чагаровського, голову правління – генерального директора Асоціації «Укрцукор» Миколу Ярчука, генерального директора Асоціації «Укроліяпром» Степана Капшука, директора Департаменту ветеринарної медицини Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Олександра Вержиховського, генерального директора Української аграрної конфедерації Сергія Стоянова. Також участь у заході взяли представники органів влади – Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції», Президенти та члени профільних асоціацій та організацій – Аграрного Союзу України, Асоціації «Укроліяпром», Асоціації «Морозиво і заморожені продукти», Асоціації «М'ясо України», Всеукраїнської асоціації пекарів, Спілки молочних підприємств, «Насіннєва асоціація», Національної асоціації «Укрцукор», Асоціації аграрних інженерів, Асоціації «Украгропромсоя», власники та представники бізнесу – Корпорації «Тваринпром», Компанії «Маїс», Агропромхолдингу «Астарта-Київ», НПАК «Степова», СП «Нібулон», НЕСТЛЕ Україна, Компанії «Серна» та ін.

 Семінар «Інноваційні технології в АПК»

, організований Одеською національною академією харчових технологій, також викликав велику зацікавленість серед аграріїв.

Перспективи та проблеми європейського законодавства щодо безпечності харчових продуктів учасники та гості заходу обговорили у ході науково-практичного семінару, який провели Національна Комісія України з Кодексу Аліментаріус, ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки ім. акад. Л.І. Медведя МОЗ України».

Традиційно найбільшу увагу відвідувачів Форуму привернула Українська лабораторна школа, у рамках якої відбулися майстер-класи на діючому обладнанні з можливістю персонального тестування, отримання кваліфікованих консультацій від експертів галузі і ознайомлення із новими методами і методиками досліджень у різних галузях промисловості та науки.

 Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції провів майстер-клас «Експрес-аналіз вмісту мікотоксинів у зерні та продуктах його переробки». Спеціалісти Компанії «ХІМЛАБОРРЕАКТИВ» організували майстер-клас «Експрес-аналіз комбікормів, зернових культур та харчової продукції на приладах SpectraStar ™» та майстер-клас «Неруйнівний аналіз складу металів і сплавів портативними рентгенофлуоресцентними спектрометрами Niton».

 Учасникисемінару «Стандартні зразки і перевірка кваліфікації у лабораторній практиці» отримали можливість обговорити актуальні питання стандартизації з провідними експертами ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ».

 Єдина в Україні у своєму форматі Спеціальна програма «Дні фармацевтичної промисловості» в цьому році відзначилася насиченою програмою, активною участю у численних заходах представників органів влади, Президентів профільних асоціацій та представників фармацевтичної галузі.

Науково-практичну конференцію «Фармакопейні вимоги контролю якості лікарських засобів в Україні» для спеціалістів проводило ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів».

 На платформі Форуму розглядалися проблемні та актуальні питання проведення доклінічних досліджень лікарських засобів, організацію семінару взяли на себе фахівці з ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України».

 Традиційно програма Форуму включала в себе проведення Спеціальної програми «Дні ветеринарної медицини». У другий день роботи Форуму спеціалісти відвідали III Науково-практичну конференцію «Лабораторні дослідження як інструмент забезпечення епізоотичного благополуччя та безпеки харчових продуктів». Конференція була присвячена обговоренню та презентації інноваційних рішень в області лабораторної діагностики хвороб тварин та лабораторного контролю безпеки харчових продуктів, а також сучасним підходам до контролю якості ветеринарних імунобіологічних препаратів та засобів захисту тварин та їх ефективності. Захід організували Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, Державний науково-контрольний інститут біотехнології і штамів мікроорганізмів, за підтримки – Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.

 Фахівці науково-технічного центру «ВНДІХІМПРОЕКТ» на своєму семінарі розповіли про останні аспекти технічного регулювання у сфері виробництва миючих засобів і товарів побутової хімії.

Також серед організаторів численних науково-практичних заходів Форуму: Національний інститут післядипломної освіти Національного університету харчових технологій, Компанія «Стандарти Технології Розвиток», Національний університет харчових технологій.

 Вже доброю традицією стало проведення Спеціальної програми «День науки та освіти»– адаптовані науково-практичні заходи – технічні екскурсії, консультативні майстер-класи провідних експертів для молодих фахівців, студентів останніх курсів ВНЗ, закладів післядипломної освіти.

 Невід’ємною складовою ділової та навчальної програми Форуму є LABDemo-тури – технічні екскурсії по експозиції, в програму яких входять презентації обладнання відомих марок для проведення усіх типів лабораторних досліджень з можливістю тестування обладнання. Зокрема, для фахівців з 14 по 16 жовтня відбулися: LABDemo-тур «Сучасна лабораторія в аграрній промисловості», PHARMDemo-тур «Сучасне обладнання, сировина та прилади для фармацевтичного виробництва», LABDemo-тур «Сучасна лабораторія в нафтопереробній промисловості», LABDemo-тур «Сучасна лабораторія в харчовій промисловості», LABDemo-тур «Лабораторна діагностика у ветеринарній медицині», LABDemo-тур «Сучасна лабораторія в металургійній промисловості», LABDemo-тур «Сучасна лабораторія в машинобудуванні», LABDemo-тур «Сучасна лабораторія у вищих навчальних закладах», LABDemo-тур «Сучасна лабораторія у науково-дослідних установах», PHARMDemo-тур «Сучасна лабораторія у фармацевтичному виробництві», LABDemo-тур «Лабораторні дослідження води», LABDemo-тур «Сучасна лабораторія в стандартизації та метрології».

Завдяки насиченій науково-практичній програмі, продуманому діловому графіку зустрічей організаторам Форуму вдалося реалізувати одне із основних завдань заходу – забезпечити якісний склад відвідувачів та підвищити результативність роботи Виставки. У рамках Форуму успішно реалізувався діловий пакет пропозицій – BusinessPoint та Buyers program. З метою максимально ефективного використання часу учасники та відвідувачі заздалегідь запланували бізнес-зустрічі, на яких підписали договори про закупівлю, постачання обладнання чи інших товарів, обговорили майбутні спільні проекти.

 

V Міжнародна виставка технологій фармацевтичної промисловості PHARMPROM – час можливостей та прогресу для представників фармацевтичної галузі

 

 З 14-16 жовтня 2014 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», одночасно з Міжнародним форумом «Комплексне забезпечення лабораторій» відбулася V Міжнародна виставка технологій фармацевтичної промисловості PHARMPROM. Виставка – одна з ключових подій галузі, на якій було представлено комплексні рішення для фармацевтичних підприємств, виробниче і невиробниче обладнання, сировина та інгредієнти, технології та обладнання для водопостачання, водопідготовки, промислове кліматичне обладнання для фармацевтичних підприємств, упаковка і пакувальне обладнання, послуги для компаній фармацевтичної індустрії.

 Організатор виставки – Компанія LMT.

 Захід проходив за підтримки Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з лікарських засобів, Національної академії наук України, Національної академії медичних наук України, Національного фармацевтичного університету.

Партнерами виставки виступили ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», Український фармацевтичний інститут якості, Асоціація «Виробники ліків України», Асоціація виробників інноваційних ліків «АПРАД», Асоціація представників міжнародних фармацевтичних виробників (AIPM) України, ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України», Компанія «Стандарти Технології Розвиток» (STD Ltd), LLC Bütler & Partner, COMAS SRL, Kinematica AG, MERCK.

Серед експонентів: КСК-Автоматизація, HARKE Pharma, Фарммаш, Промислова спілка Фармпром, Біоаналітична лабораторія «УКРОРГСИНТЕЗ», Біонікс ЛАБ, НВП «Гаммаграфік», Генріх, Атлант-М Лепсе (Volkswagen), Автоцентр Прага Авто на Кільцевій (ŠKODA) та інші.

Комплексні рішення для «чистих приміщень», системи підготовки повітря і кондиціонування для «чистих приміщень», повітророзподільники, системи контролю і автоматики для «чистих приміщень», електрообладнання для «чистих приміщень», обладнання для локальних чистих зон, аксесуари для «чистих приміщень», модульні бокси, засоби індивідуального захисту, засоби дезінфекції та очищення і багато іншого презентували ЮВІГ, КІТМЕД, КАТЕГОРУМ, МАЙСТЕР ТЕХНОЛОГІЙ та ін.

Насичена науково-практична та ділова програма охопила всі групи відвідувачів, забезпечила якісний склад спеціалістів та підвищила рентабельність виставки.

 Для спеціалістів вже по традиції відбувся комплекс заходів структурно виділений у Спеціальну програму «Дні фармацевтичної промисловості». Ключовою подією цих днів став професійний діалог Голови Держлікслужби Михайла Пасічниката представників фармацевтичного ринку у рамках відкритого обговорення «Баланс інтересів держави і бізнесу в регуляторному просторі фармацевтичної галузі». Участь у заході взяв керівний склад таких провідних фармацевтичних підприємств, як Фармацевтична фірма «Дарниця», Фармак, Індар, Лекхім-Харків, Борщагівський ХФЗ, Київський вітамінний завод, Фарма Старт, Фармекс Груп, Сперко Україна, Вітаміни, Ліктрави, Фармахім, НВФ «Мікрохім», Стома, Інфузія, Інтерфармбіотек та багато інших. Учасники заходу обговорили новації та перспективи в регуляторній сфері, останні ініціативи Держлікслужби та їх реалізацію у нормативно-правових актах.

 З великим успіхом пройшов унікальний семінар «Проблеми виробництва і дистриб'юції ветеринарних препаратів у сучасних умовах», організований Громадською спілкою «Українська асоціація виробників і дистриб'юторів ветеринарних препаратів та кормових добавок». Ключовими питаннями обговорення були правові аспекти дистриб’юції ветпрепаратів і кормових добавок в Україні, проблематика митного контролю, належна дистриб'юторська практика (GDP) та належна виробнича практика (GMP), конкурентоспроможність вітчизняних імунобіологічних препаратів, препаратів хіміко-фармацевтичної групи, кормів і кормових добавок. Експертами були керівники та представники з Біотестлабгруп, Укрзооветпромстач, Біофарм, Ветсинтез та ін.

 Ініціаторомсемінару «Техніка проведення аналітичного експерименту. Помилки аналітичного експерименту у фармацевтичному аналізі» стала Компанія «Стандарти Технології Розвиток».

 Міжнародну виставку технологій фармацевтичної промисловості PHARMPROM не можливо уявити без PHARMDemo-турів – технічних екскурсій по експозиції, в програму яких увійшли презентації обладнання та приладів відомих торгових марок для фармацевтичної промисловості.

У рамках виставки також реалізувався діловий пакет пропозицій – BusinessPoint та Buyers program.

 

 Три дні продуктивної роботи Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій» та Міжнародної виставки технологій фармацевтичної промисловості PHARMPROMзакріпили за цими заходами статус ефективної високопрофесійної платформи для залучення нових клієнтів, розширення ділових контактів, обміну досвідом, знайомства з актуальними тенденціями галузей, просування серед цільової аудиторії.

 

Цифри і факти Форуму та Виставки:

 

1964 м² експозиційної частини

5440 відвідувачів

82учасника

18науково-практичних заходів

15Demo-турів

14організаторів та співорганізаторів науково-практичних та ділових заходів

 

 

Наступний VIІІ Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій» та VІ Міжнародна виставка технологій фармацевтичної промисловості PHARMPROM відбудуться

з 13 по 15 жовтня 2015 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», м. Київ, вул. Салютна, 2-Б

 

 

Детальна інформація:

Тел./Факс: +380 (44) 526-92-89

marketing@labcomplex.com

www.labcomplex.com

www.pharmcomplex.com/pharmprom

Теги и ключевые фразы

Більше новин за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печатиКомментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.