Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Новости
Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до своїх читачів, клієнтів, партнерів, технологів і виробників у цьому сегменті ринку.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх виробників якісних продуктів харчування та напоїв до участі українському міжнародному дегустаційному конкурсі, який пройде 26.01.2021р.

Більше новин за тегами
Статьи

Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...

Більше статей за тегами
1873
01.10.2014р.
TechnologyMaster-2014 - актуальні технології для досягнення високих показників виробничого Бізнесу
3 жовтня 2014р, в Києві відбудеться єдина в Україні 4-я щорічна конференція практичних рішень ефективного управління виробничим підприємством - TechnologyMaster-2014.

Ініціатор і професійний організатор з 2009 року - B2B Медіа група TradeMaster® Група (TradeMaster.UA).  Партнер контрактного виробництва - Портал про СТМ PrivateLabel-TM.com.

 В ПРОГРАМІ: Обмін досвідом між топ-менеджерами виробничих компаній за результатами реалізованих на підприємствах реальних змін за минулий рік. Розробка ефективного плану індивідуальних і спільних дій в умовах, коли об'єднання зусиль і кращого досвіду вкрай необхідні українському виробничому Бізнесу. Нові стратегічні та тактичні рішення для отримання технологічних переваг в галузі та розвитку конкурентоспроможності Бізнесу.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

ПРОГРАМА «TechnologyMaster-2014»: 

- Кейс «Фреш Ап»: Впроваджені за минулий рік рішення, основні переваги та результати, основні перешкоди на шляху підвищення ефективності виробничого Бізнесу - Олена Глотова, Директор виробничого департаменту ПАТ «Концерн Фреш Ап». 

- Бізнес Модель (БМ) Вашої Компанії. БМ - перший крок до побудови стратегії. Як побудувати БМ. - Павло СТЕПАНОВ, Власник однієї з провідних українських компаній з виробництва глибокозаморожених кондитерських, листкових і хлібобулочних виробів «Торговий Дім шанталь». 

- Практики впровадження, плюси і ризики, отримані результати від використання системи «Бережливе виробництво». - Степан Слєпцов, Директор компанії «Бюро Бізнес Інжиніринг». 

- Особливості мотивації персоналу при впровадженні програм інтенсифікації виробництва. - Володимир ВИШНЕВСЬКИЙ, Керівник виробництва ІП "Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед". 

- Системність показників якості продукції. Мотивація персоналу, який працює над якістю продукції. - Оксана Бамбура, Директор з якості IDS Group України (ТМ «Миргородська», «Моршинська», «Трускавецька», «Старий Миргород», «Сорочинська», «Аляска», «Аква Няня», Боржомі). 

- Вимоги роздрібних мереж в сфері якості товарів, а також інструменти, які дозволять виробникові пройти процедуру аудиту. 

Експерт теми: Олександр ЗАГРЕБЕЛЬНИЙ, Начальник департаменту забезпечення контролю якості мережі «Велика Кишеня» («Ритейл Групп») 

- Синергія у виробничій компанії для досягнення високих результатів: «маркетинг + продажу + логістика + виробництво»: як досягти високої ефективності взаємодії - Костянтин ПОПОВЕНКО, Експерт в галузі логістики і управління ланцюгом поставок, екс-директор ланцюга поставок «Корпорація Біосфера», екс- директор з логістики «Укрпродукт Груп», ТОП-спікер TradeMaster® Група 

- Ринкові стратегії виробничих компаній в умовах відкладеного попиту. (Які зміни відбуваються в поведінці споживачів Які технології прийняття ринкових рішень ефективні в нинішніх умовах Як визначити стратегію зростання виробничого бізнесу ?) - Вадим САВЕЛЬЕВ, директор аналітичного департаменту Адвантер Група. Бізнес-консультант зі стратегічного планування, маркетингу, бренд менеджменту.

- Інструменти планування та прогнозування основних бізнес-процесів виробничого підприємства - прогноз собівартості з урахуванням мінливих ринкових факторів, прогноз продажів і виробництва, прогноз на пікові періоди і т.п. - Ярослав Степченко, директор з логістики «Рітейл-Груп», що керує мережею супермаркетів «Велика Кишеня», «ВК Селект» і «Велмарт». Ведучий Тренер В2В Тренінгового центру TradeMaster®. Ведучий Експерт по системному побудові бізнес-процесів логістики. 

- Практика стандартизації процесів виробництва згідно з європейськими нормами (методи скорочення кількості браку, підвищення якості роботи співробітників і продуктивності). - Віктор РОМАН, Партнер IDYLLICO. Досвід: 2008-2014 - менеджер системи безперервного вдосконалення НТЗ «Інтерпайп», 2002-2008 - Координатор проектів і системи безперервного вдосконалення «Крафт Фудз Україна». Менеджмент інвестиційних проектів і проектів безперервного вдосконалення, в тому числі «6 сигм» проектів. 

+ MASTER-КЛАСС провідного Українського експерта з якості, з досвідом роботи з міжнародними торгово-виробничими підприємствами, Людмили Головін: « Які стандарти впроваджуваті для Визнання ПРОДУКЦІЇ українського виробника в українських МЕРЕЖА, та в країнах ЄС»

Узгоджуються доповіді на ТЕМИ: 

- Досвід роботи виробничого Бізнесу в умовах нестабільності ринкової ситуації та обмеження доступу до старих ринків збуту. 

- Системи та рішення для управління фінансами виробничої компанії, що дозволяють коректно розрахувати собівартість (і способи її зниження), потреба в сировині і матеріалах, визначити майбутній прибуток. 


 АУДИТОРІЯ КОНФЕРЕНЦІЇ (120 Учасників): Власники і топ-менеджери виробничих компаній України та ближнього зарубіжжя, головні технологи та спеціалісти, які відповідають за налаштування системи управління всім виробництвом і його окремими бізнес-процесами; роздрібні мережі, які готові проконсультувати виробників в питаннях якості і збуту продукції, а також партнерські бізнеси - постачальники послуг і рішень, упаковки, обладнання тощо

УЧАСТЬ: отримати повний пакет документів зустрічі, зареєструватися до участі можна за тел.: +38 (044) 383-50-34, +38 (067) 505-25-24, st (at) trademaster.com.ua

Знайти нових партнерів, представити і спозиционировать Ваші товари та рішення, - детальніше розповість Олеся Ворона, тел. +38 (067) 679-56-39, conf@trademaster.com.ua 


 ВАС ЗАПРОШЕНО!

Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печатиКомментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.