Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Новости
Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до своїх читачів, клієнтів, партнерів, технологів і виробників у цьому сегменті ринку.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх виробників якісних продуктів харчування та напоїв до участі українському міжнародному дегустаційному конкурсі, який пройде 26.01.2021р.

Більше новин за тегами
Статьи

Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...

Більше статей за тегами
1670
18.09.2014р.
«PrivateLabel®-2014»: Головні підсумки Національного проекту
Понад 220 представників рітейлерів і виробників 5 вересня 2014р. зібралися в Києві для обговорення майбутнього контрактного виробництва - на 6-й щорічній практичній конференції «PrivateLabel®-2014: Національний проект розвитку контрактного виробництва», організованої В2В Медіа-групою TradeMaster® Group (TradeMaster.UA)

За підтримки: Генеральний логістичний партнер: Компания Zammle, Ексклюзивний партнер:  LOKA FASHION CO. Ltd, Партнер по автоматизації бізнес-процесів: 3sSolutions, Експерт з IT-проектам: ГК «BGS Solutions», Юридичний партнер: Консалтинговая компания «Де Факто»,  Партнер: ПАО «ВГП».  Партнер Пакувальних рішень: «АВЕНТИН»,, Молочний партнер: «Торговый дом Молочная слобода».. Рибний партнер: Компания «Айсберг». Партнер з перевезень: ГК «Деливери». Снекової партнер: «Снэк Экспорт», корпорация «S.GROUP».Національний партнер: «НОВА ПОШТА». Партнер контрактного виробництва: www.PrivateLabel-TM.com.

У практичних доповідях і дискусійних блоках експерти обговорили інструменти і принципи взаємодії для досягнення більш високих показників бізнесу та мережі, і виробника. В ході конференції працювали спеціальні проекти: міні-виставка товарів і послуг, столи переговорів і церемонія нагородження переможців «PrivateLabel-2014». 

З боку експертів українського FMCG-ринку з експертними доповідями виступили: Марина Забарило (GfK Ukraine) та Ірена Ульянова (ГК Advanter Group). 

Про успішну роботу по Private Label на ринках західної Європи розповіли: Герман Сіверс (IPLС, Німеччина) та Павло ЛІВЕРТОВСКІЙ (КПМГ в Україні).

Рішення та послуги для оптимізації бізнесу мережі і постачальника презентували: Ольга ІДЕСС (Zammler, логістика по всьому світу), Олександр СМИРНОВ («Де Факто», юридична безпека)​​, Сергій сусідка (3sSolutions, IT-рішення) та Олег ПЕТРЕНКО (BGS Solutions, IT-рішення), Яаков Гольдштейн (LOKA FASHION CO. Ltd, замовлення товарів в Китаї). 

Сторону рітейлерів у доповідях та дискусіях представили: Марія ПРОЦЕНКО («АТБ-маркет»), Анатолій ДЕМИДЕНКО («ЕКО маркет»), Ірина ГОЛОБОРОДЬКО і Людмила Владова («МЕТРО Кеш енд Керрі Україна»), Ігор СТЕЦЕНКО («Рітейл Груп»: «Велика Кишеня», ін.), Олена БЕРЕЖНА (NOVUS), Валерій САВИЦЬКИЙ («Евроторг», Білорусь), Ігор Дідок («ДЦ Україна»: Watsons), Володимир Гранін («РУШ»: EVA) і Антон ПУГАЧ («КОСМО »). 

Від виробників пропозиції щодо розвитку контрактного виробництва і співпраці з мережами висловили: Віталій Аверкін («Бест Альтернатива»), Наталія РЕЗНИЧЕНКО ("Снек Експорт", Корпорація «S.GROUP»), Ігор ЗВЯГІНЦЕВ («ВГП»), Андрій ОСІПОВ («Ергопак »), Богдан ГОЛОВАЧ (« МАРГО ») і Руслан ЛІХОДОВСКІЙ (Корпорація« Біосфера »).

***

На завершення традиційно відбулися Столи переговорів між виробниками і ритейлерами, нагородження Переможців Національної В2В-Премії «PrivateLabel-2014», де близько 30 компаній отримали дипломи з рук своїх партнерів. 

Організатор TradeMaster® Group дякує спікером, Учасників та Партнерів за плідну співпрацю, та запрошує Вас на 7-у практичну конференцію «PrivateLabel®-2015» 4 вересня 2015р.Теги и ключевые фразы

Більше новин за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печатиКомментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.