Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Новости
Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до своїх читачів, клієнтів, партнерів, технологів і виробників у цьому сегменті ринку.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх виробників якісних продуктів харчування та напоїв до участі українському міжнародному дегустаційному конкурсі, який пройде 26.01.2021р.

Більше новин за тегами
Статьи

Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...

Більше статей за тегами
1480
14.07.2014р.
Відкриття ринків ЄС підштовхне розвиток в Україні органічного виробництва
Відкриття ринку Євросоюзу може стати серйозним поштовхом для розвитку органічного сільгоспвиробництва в Україні. 

Таку думку висловив фахівець із закупівель в країнах СНД компанії «Granosa AG» (Швейцарія) Дмитро Фіденко, передає «АПК-Інформ: овочі та фрукти». 

На його погляд, в плані органічного виробництва у українських фермерів є ряд переваг перед європейськими колегами. 

«В Україні достатньо багато можливостей вирощувати органічну продукцію на великих площах, в той час, як у аграріїв країн Євросоюзу аналогічний виробничих площ немає», - говорить Дмитро Фіденко. 

Однак, при цьому експерт підкреслює, що одна з головних умов для розвитку виробництва органічної сільгосппродукції в Україні є налагодження поставок цієї продукції на зовнішній ринок. 

«Розвиток експорту органічної продукції для України є в даному випадку необхідним. Враховуючи великий потенціал українських фермерів, внутрішнього ринку для збуту цієї продукції в Україні недостатньо, тому для нормального розвитку цього сектора поставки на зовнішній ринок необхідні », - коментує він. 

Фахівець відзначає, що на сьогоднішній день в ЄС насамперед зацікавлені в покупці органічної продукції з України з відносно тривалим терміном реалізації, таких як зерно і бобові, в той час, як попит на українські органічно овочі та фрукти з боку країн Євросоюзу поки невеликий. 

Тим не менш, він упевнений, що попит на органічну плодоовочеву продукцію з України в ЄС безсумнівно з'явиться, але в більш віддаленій перспективі. 

При цьому експерт підкреслює, що в даному випадку важливо, щоб держава не заважало розвитку виробництва сільгосппродукції в Україні.

Джерело: Національний агропортал latifundist.com
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печатиКомментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.