Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 




Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

693
23.10.2019р. |
Препарати, без яких тваринництву не обійтися

ПП «Кронос Агро», що на Київщині, – одне із провідних виробників кормових добавок (ферментів та ферментних сумішей, пробіотиків, підкислювачів), засобів дезінфекції та технічних миючих засобів – і все це необхідне нині для ведення сучасного тваринницького господарства. А якщо говорити про мийні й дезінфікуючі засоби, то вони потрібні і харчопереробникам. Зважаючи на дуже широкий спектр продуктів різного призначення, ми попросили технічного спеціаліста компанії Дениса Марченкова розповісти про найбільш значущі продукти, і, звісно, про новинки.

– Новинки в нашому асортименті є завжди. Щороку інвестуємо значні кошти у нові розробки. Адже головним напрямом діяльності «Кронос Агро» є пошук нових технологічних рішень, які б покращували якість сільськогосподарської продукції наших клієнтів та знижували її собівартість.

Прикладом тривалої розробки з постійним вдосконаленням рецептури в сімействі наших дезінфікуючих засобів є препарат «Біоконтакт» – ефективний засіб боротьби із патогенними мікроорганізмами. Його можна застосовувати на фермах, у харчопереробних цехах, складських приміщеннях, погребах, для обробки тари тощо. Дезінфекція здійснюється як піною, так і аерозолем. Резистентність мікроорганізмів до «Біоконтакту» мінімальна. Завдяки універсальності, препарат (складається із декількох ефективних компонентів) дозволяє уникнути ротації дезінфекції, чого не можуть забезпечити аналогічні засоби, представлені на ринку. Варіант «Біоконтакт Плюс» створений спеціально для аерозольної обробки гарячим туманом.

Хотів би згадати й екологічний засіб «Біолюфт», яким можна виконувати вологу чи аерозольну обробку приміщень у присутності тварин. До його складу входить комплекс кислот та перекис водню. Резистентності мікроорганізмів до цього препарату немає. Протягом кількох годин після застосування препарат безпечно самоліквідовується, розкладаючись на воду й кисень, відтак не потрібно його утилізувати. Препарат часто використовують і виробники молочних продуктів.

– А які інновації пропонуєте тваринникам для ефективної відгодівлі тварин, зокрема великої рогатої худоби?

– Нашим фірмовим ноу-хау є кормові біокаталізаторні препарати – це принципово нове поєднання ферментних препаратів, які репрезентують новий підхід до рецептур годування тварин і птиці. Унікальність цього продукту полягає в тому, що він містить не лише кормові ферменти з різною активністю, а й спеціальні біоактивні речовини, які в рази збільшують ефективність дії основних компонентів. Як і більшість продуктів «Кронос Агро», ці кормові препарати універсальні, ми їх рекомендуємо як виробникам преміксів і білково-вітамінно-мінеральних добавок, так і виробникам готових кормів. Переваги їх застосування:

- посилюється каталітичний вплив екзогенних ферментів на антипоживні фактори кормів;

- активізуються ендогенні ферменти, що посилюють обмін речовин;

- підвищується рівень неспецифічного імунітету тварин;

- досягається синергічна, взаємопосилююча дія компонентів.

– В асортименті ваших препаратів є «ДжіПі 70». Розкажіть, будь ласка, про нього.

– Це – енергетична добавка для великої рогатої худоби (сухий 70-відсотковий пропіленгліколь, можливе введення гепатопротекторів за запитом клієнта). Потреба в ній з врахуванням реалій вирощування ВРХ в Україні – достатньо велика.

Зазвичай корови з високою молочною продуктивністю теляться не більше двох разів, після чого їх відправляють на забій. Причиною такого скорочення життя високопродуктивних тварин є деструктивні процеси в печінці (жирова гепатодистрофія). Метаболічне перевантаження печінки виникає через незбалансованість вуглеводно-ліпідного обміну, що особливо проявляється в період отелення. Для протидії розбалансуванню обміну речовин якраз і застосовують енергетичні препарати на основі комбінаціїпропіленгліколю і гліцеринів. Останнім часом ці препарати у вигляді порошку стали популярними, бо вводити коровам рідкий пропіленгліколь на ряді підприємств незручно.

Як показує практика, в кожному випадку для вирішення конкретної проблеми необхідно застосовувати індивідуальні рішення та набір продуктів.

– Крім продажу продукції, які послуги пропонуєте клієнтам?

– Чим краще клієнт розумітиме, які саме препарати йому потрібні, в яких випадках та як саме їх використовувати, тим ефективнішим буде його бізнес. Пропонуємо такі послуги:

- консультації з оптимізації та балансування кормових раціонів;

- консультації з використання мультиферментних композицій у кормах, а також розрахунки ефективності їх дії в присутності інших мікродобавок в кормі або воді;

- складання технологічних схем для дезінфекції тваринницьких приміщень, розрахунок затрат на дезінфекцію;

- навчаємо правилам проведення дезінфекції, проводимо практичні заняття з використання апаратів високого тиску, генераторів гарячого та холодного туману;

- виконуємо тестування термостабільності та сумісності ферментів на підприємстві замовника.

До послуг наших клієнтів і унікальна в Україні акредитована виробнича лабораторія нашого підприємства, яка здійснює аналізи ферментних активностей та оцінку ефективності їх дії.


Анатолій ЗАДОРОГА

Теги и ключевые фразы

Більше статей за тегами
  • пробіотики
  • підкислювачі
  • ферменти та ферментні суміші


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   



Інші статті
24.12.2010р.

Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».

24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Більше статей за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.