Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

705
09.04.2019р. |
Соковитий прибуток: функціональні суміші та рішення від «Алгол Кемікалз»

Найпопулярніша серія функціональних сумішей «Tari K» виробництва «BK Giulini» призначена для застосування у всіх видах варених виробів: ковбасах, сосисках, сардельках. У серії «Tari K» є безліч варіантів для всіх сортів та найменувань і для вирішення різних завдань. Можна використовувати понад 25% жиру в рецептурах, і при цьому отримати щільну консистенцію готового продукту.

TARI COMBI K/TARI - COMPLETE K містить цитрати, нітрит натрію та інші компоненти, що запобігають помилкам, пов'язаним з людським фактором під час роботи, поліпшують органолептичні показники продукції. Завдяки цим продуктам можна отримати стабільну матрицю, зібравши воду жир, білок разом, але матриця - це не готовий продукт.

Ми живемо в динамічному світі. Із появою мікрохвильових печей, інфрачервоних приладів для приготування їжі доволі часто втрачається смак продукту. Тому основним нашим завданням є надати аромату продуктам, які виготовили з використанням технологічних процесів, при яких не утворюється природний аромат (мікрохвильова піч тощо). «TARI MIX» – це функціональні суміші з такими смаковими напрямами: «TARI MIX Frankfurter», «TARI MIX Molochnaya», «TARI MIX Slivochnaya» та інші, які допоможуть Вам надати смак продукту. Таким чином можна надати аромат продуктам, цінним у поживному відношенні, але позбавленим запаху, наприклад, соя.

Одним із ефективних рішень є використання серії «TAROMA», тут смак яловичини, свинини, курки гриль й навіть смак середземноморського салямі. Тобто надати основну ноту - це смак кулінарного продукту.

Як зробити ваш продукт впізнаваним?

У повсякденному житті ми маємо справу зі складними смаковими відчуттями. Їх різноманітність практично нескінченна, адже скільки технологів, стільки й смаків «Краківської ковбаси»! Наприклад, «ТARI SPICE» - серія сумішей без фосфатів, це повна свобода емоцій, «TARI SPICE Beersausage», «TARI SPICE Cevapcici», «TARI SPICE Milchwurst» тощо. Можна одержати різноманітні комбінації, змішуючи «Tari Spice» між собою.

Для отримання прибутку від мясних виробів, технологам необхідні продукти із заданими параметрами. «TARI COMPLETE P» - це спеціальне рішення для всіх видів шинок в оболонці і без неї.

Використання такого продукту дає змогу отримати продукт із заданими характеристиками і, що не менш важливо, з мінімальним вмістом "розривів" на зрізі.

Додавання вологи – це, звісно, добре, але при цьому можливий синерезис, який призводить до псування зовнішнього вигляду продукту і негативно впливає на термін зберігання. В результаті покупець відмовляється від продукту, збільшуються втрати від непроданих продуктів, а також витрати на переробку непроданих продуктів.

Що ми можемо запропонувати?

Поєднуючи правильно підібрані інгредієнти, такі як фосфатні суміші, протеїни, камеді, крохмалі тощо, і допоміжні засоби – «TARI COMBI Drop Stop», можна знизити синерезис у запакованих продуктах. Це розробка фахівців «BK Giulini», яка була протестована в лабораторії, а тепер запропонована до використання виробникам.

Ми як виробник харчової продукції, можемо проконтролювати шлях продукту від виробництва до магазину, але як до цього продукту ставиться покупець, - невідомо. Тому для зниження ризиків, пов'язаних з передчасним псуванням продуктів, ми розробили «ТARI FRESH» - суміш харчових кислот, які продовжать термін придатності, а також збережуть колір продукції. І як наслідок - репутацію виробника.

Одним із важливих елементів продажів є колір виробу, адже покупець робить свій вибір ще й очима. «TARICOLOR» - cтворить привабливий колір продукту та допоможе привабити покупця.

Перелічений асортимент - це короткий опис можливостей компанії «BK Giulini». Якщо виробник хоче обговорити інші пропозиції, ми пропонуємо зустрітися віч-на-віч, адже у кожного є свої особливості й про це не обов'язково говорити вголос, а гроші, як відомо, люблять тишу.

Матеріал надано компанією «Алгол Кемікалз»

www.algol.ua

Теги и ключевые фразы

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
23.09.2010р.

Розмаїття у кількості, стабільність – у якості

Компанія «Фудактів» давно працює на українському ринку інгредієнтів. Завдяки стабільно високій якості продукції й професіоналізму працівників компанія зуміла посісти провідні позиції на ринку та заслужила довіру клієнтів. Фахівці пропонують лише якісну продукцію, яка відповідає усім вимогам міжнародних і українських стандартів.

22.09.2010р.

Нове – добре забуте старе, але й дещо нове

Нині прянощі та спеції доповнюють смак продукту, визначають його аромат, впливають на смакові рецептори, а також позитивно впливають на травну систему, поліпшують обмін речовин. На нашому ринку цей сегмент продукції представлений в широкому асортименті від різних виробників. Одним з таких виробництв є компанія «Мілорд» (Росія). На українському ринку єдиним представником цього російського виробника спецій та прянощів є фірма «Тантал».

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.