Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

717
01.04.2019р. |
Клапанні станції ICF при будівництві холодильної установки

При проектуванні холодильних установок особливу увагу приділяють досягненню мінімальному усушуванню продукту і максимальної енергоефективності. Як холодоагент доцільно використовувати аміак, що забезпечує мінімальні витрати електроенергії на виробництво одиниці холоду.

 

Холодильна установка складається з кількох агрегатів у режимі «мінус», агрегату універсального, швидкоморозильних апаратів. Камери зберігання готової продукції і камери охолодження напівтуш працюють з безпосереднім охолодженням аміаком.

Для коридорів і приміщень з постійним перебуванням персоналу (зони обвалювання, оброблення, пакування) застосовують повітроохолоджувачі з проміжним холодоносієм – водним розчином пропіленгліколю.

Програма керування регулює температуру і швидкість руху повітря в камері. При цьому компресорні агрегати працюють при постійній температурі кипіння. Класична технологія охолодження дає змогу виконувати вимоги щодо усушування. Субпродукти, жир надходять на заморожування в плиткових швидкоморозильних апаратах. Для зберігання замороженої продукції передбачена низькотемпературна камера і окрема експедиція для неї.

Як бачимо, при інсталяції холодильників необхідна велика кількість запірної арматури. Ми рекомендуємо застосовувати готові рішення, а саме клапанні станції ICF, що зменшують трудовитрати на монтаж, пусконаладжувальні операції.

Завдяки інноваційній конструкції і повній готовності використання комбінованих клапанних станцій ICF сприяє економії робочого простору й зниженню трудовитрат – як на етапах проектування і монтажу, так і під час пусконалагоджувальних робіт.

Відтанення випарників – важливий процес, що забезпечує ефективний теплообмін та зменшує енергоспоживання. Саме застосування станції ICF при відтаненні випарників дає змогу суттєво заощадити енергоресурси.

Відтанення зі зливом дренажної рідини широко визнане як один із ефективних методів відтанення гарячим газом для промислових систем охолодження на м'ясопереробних комбінатах. Цей спосіб гарантує, що конденсат зливається при мінімально можливому тиску, що зумовлює зменшення кількості газу на 90%. Значне зменшення кількості "байпасного" газу означає, що немає необхідності в повторному його стисненні, а це усуває з компресора додаткове навантаження, а відтак знижує енергоспоживання. Спеціалізована конфігурація ICF для керування відтаненням має модуль ICFD. Сам дренажний модуль ICFD постачають однакового розміру (ICFD 20) для випарників потужністю до 200 кВт (58 тонн охолодження) і він є повністю сумісним з ICF.

Поліпшення характеристик відтанення зменшує час простоювання випарників завдяки збільшенню об’єму рідини, яку зливають. ICFD забезпечує легкий монтаж внаслідок зменшення кількості компонентів і зварних швів. Не потрібні при цьому ні налаштування, ні регулювання. Тож дренажний модуль ICFD – це рішення, яке додає ефективності промисловим системам охолодження.

(044) 46 18 700,

uacs@danfoss.com

www.danfoss.com.ua

Теги и ключевые фразы

Більше статей за тегами
  • Камери зберігання готової продукції
  • станцій ICF


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.