Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

359
27.11.2018р. |
Попробуйте Покровське «Екстра»

Покровський район – це один із лідерів Дніпропетровщини з розвитку молочних ферм, також ще досі багато корів утримують і в особистих господарствах. Свого часу тут працював і процвітав Покровський сирзавод, його сир «Український» славився і вдома, і за кордоном.

На сьогодні в області працюють дві відомі молокопереробні компанії, є і невеликі виробництва. На цьогорічній виставці «WorldFood Ukraine» масло торгової марки «Покровське» змогли оцінити і спробувати усі охочі. Нині цю продукцію знають у рідному регіоні, а також продають у сусідні області – Запорізьку і Донецьку. Головний ініціатор створення цеху з виробництва масла - його директор пані Вікторія ЗАГОРУЛЬКО, яка мріє, щоб масло «Покровське» стало популярним, як колись славилися тверді сири «Покровського сирзаводу».

Маслоцех створено, як кажуть, з чистого аркуша. За словами Вікторії Загорулько, головною мотивацією налагодити  таке виробнитцво було те, що цей бізнес може бути рентабельним саме в сільській місцевості. Адже можна купувати сировину безпосередньо в населення чи у фермерських господарствах. Витрати на транспортування мінімальні. Селяни, які тримають корів, з радістю реалізують молоко таким підприємствам.

Перед тим, як передати молоко на виробництво, у міні-лабораторії спочатку визначають його якість. Сама технологія виготовлення масла проста – молоко, очищене фільтрами, підігрівають до температури 400 та подають на сепарацію. Отримані вершки охолоджують та залишають дозрівати. Дозрівші вершки направляють на пастеризатор. Пастеризація відбувається при температурі 96-980. Після пастеризації вершки направляють на високожирний сепаратор, з нього в ванни для високожирних вершків і далі на маслоутворювач. В ньому готове масло охолоджують до 140, звідти  воно потрапляє в тару 5,10,20 кг або ж на фасувальну машину для упакування у вигляді батонів.

Нині в асортименті підприємства масло «Екстра» (82,5%), «Селянське» і «Особливе» (72,5%), солодковершкове «Селянське» (72,5%), а також «Шоколадне» (72,5 і 70,0%). Вони можуть бути у вигляді моноліту або ж запакованими у туби. Усю продукцію виготовлено за ДСТУ.

Нині обсяги виробництва ще невеликі.

Хочемо не лише популяризувати торгову марку «Покровське», а й розширити ринки збуту, показати, що є такі підприємства, де виготовляють справжнє масло з натурального молока, – сказали нам представники виробника на стенді підприємства під час виставки «WorldFood Ukraine». 

ФОП Загорулько В.В.

тел.+380662058330

+380668968262

E - mail: pokrovkamaslo@gmail.com

 
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
30.03.2018р.

«Кооперування – це довіра та готовність до компромісів»

Тема молочної кооперації останніми роками в усіх на вустах. Час диктує і виробникам молока, і переробникам гуртуватися, адже так легше долати і хронічні проблеми галузі, і нові виклики. Багато учасників ринку і експерти кажуть про хороші перспективи кооперації в Україні. А у світі кооперативний рух давно став потужним двигуном молочної індустрії. На цьогорічному молочному конгресі ця тема була провідною.

27.03.2018р.

Молочне господарство країни

За результатами 2017 р. виробництво молока становило на рівні 10387 тис. тонн. Цьогоріч прогнозується незначне зниження виробництва молока до 10100 тис. тонн. Водночас, у структурі виробництва молока від сільськогосподарських підприємств стане більше. Про це поінформувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.