Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

363
23.11.2018р. |
Мікроклімат виробництва і зберігання харчової продукції від НВП «ВДОХНОВА»

При охолоджуванні, зберіганні, обробці, визріванні та ферментації продуктів харчування перед виробниками стоїть завдання підтримувати вологість повітря при різних температурах. Особливу увагу слід звернути на проблему висушування повітря охолоджувачами холодильних камер зберігання продукції.

Якщо у холодильній камері повітря сухе – це знижує вміст вологи та призводить до псування і втрати вигляду та смаку готової продукції. Знижений вміст вологи у камерах спричинений роботою охолоджувачів, які мають низьку температуру холодоагента, внаслідок чого волога «конденсується» на ребрах охолоджувача і повітря в камері стає сухим. Зволожувачі повітря не тільки компенсують втрату вологи в холодильних агрегатах.

Фахівці НВП «ВДОХНОВА» розробили технологію утворення та застосування штучного водяного туману ультразвукового типу. Вони утворюють штучний туман з дрібними краплями води – 1–5 мкм. Вони утворюються внаслідок вібрування з частотою 1,5 млн раз/сек. керамічних дисків ультразвукового генератора. На властивостях штучного ультразвукового туману, а головне, їх комбінації – синергії і базується технологія застосування зволожувачів ультразвукового типу.

Застосування:

Створюють штучний туман – аналог природного.Ультразвукові зволожувачі повітря утворюють водяну пару – туман, який добре перемішується з повітрям і випаровується у холодильній камері. Туман леткий і поширюється в камері з повітряними потоками холодильного агрегату, рівномірно зволожуючи її. Такий туман не утворює «факела розпилу» і краплинного осаджування. Дрібні краплі води 1-5 мкм від ультразвукового перетворювача завдяки фізичним властивостям не осідають на продуктах і поверхнях.

Біотехнологія виробництва. Ультразвукові аерозольні краплі води вступають у контакт із сировиною і беруть участь у біохімічних процесах ферментації. Це можливо тому, що діаметр пор на поверхні, наприклад, м’яса тіста, сирів більший за діаметр краплі туману. Відбувається взаємодія температури повітря, вологи, крапель води і біохімічних процесів ферментації, що поліпшує процес визрівання.

Електробезпечність. Модуль вологості в холодильній камері має низьковольтне живлення DC 45 В від адаптера, який розташований поза камерою. Окреме розташування модулів вологості і живлення підвищує безпеку обладнання.

Енергозбереження. Ультразвукові зволожувачі дуже економічні. Якщо для видобування 1 кг пари треба 850 Вт електричної енергії, то для утворення одного кг ультразвукового туману треба 90 Вт електроенергії.

Ергономічність. Простота монтування, експлуатації та обслуговування. Системи зволоження ТМ Вдох-Нова можна монтувати в холодильній камері для подавання туману на потік повітря від охолоджувача або зовні (канальне зволоження).

Дезінфекція. Можливість розпилювати засоби для дезінфекції камери та холодильних агрегатів.

Додаткове охолодження. Ефект охолодження приміщень влітку при підвищеній температурі повітря (адіабатичне охолодження).

НВП «ВДОХНОВА»: Сім років проектування та виробництва систем зволоження повітря ультразвукового типу ТМ «Вдох-Нова». Пантентовані технології, зареєстрована ТМ, досвід проектування, монтажу та експлуатації. Співпраця з провідними харчовими підприємствами та ХНУСГ ім. П. Василенка на базі Навчально-наукового інституту переробних і харчових виробництв, під керівництвом проф. О.В. Богомолова.

Сергій Швець, координатор проекту ТМ «Вдох-Нова»

 

ВДИХніть НОВАторські технології у Ваш харчовий бізнес.

Ультразвукові системи зволоження. Туманоутворювачі високого тиску

Тел.: (050)964-68-02, (095) 393-01-22, (044)221-25-20,e-mail: vdohnova@ukr.net

www.vdoh-nova.prom.ua, www.vdohnova.com

Теги и ключевые фразы

Більше статей за тегами
  • Біотехнологія виробництва
  • технологія утворення та застосування штучного водяного туману ультразвукового типу


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
04.10.2017р.

ТМ «Spektrumix» – пища умных, красивых, здоровых.

27.12.2010р.

З чистотою на «ти»

На вітчизняному ринку фірма «Соляріс» представляє професійну хімію для загального прибирання від таких провідних закордонних виробників, як «Hagleitner» (Австрія) і «Franklin» (США), для потреб будь-якого харчового виробництва, сільського господарства і підприємств громадського харчування. Кожна з цих фірм виробляє не тільки хімічні засоби, а й інноваційне та професійне устаткування.

21.12.2010р.

Від артілі до потужної інжинірингової компанії

На Каховському експериментальному заводі є пакет пропозицій «Консервний завод» у складі ліній для переробки овочів і фруктів, маринадних і сокових ліній, ліній дитячого харчування, технології переробки овочів і фруктів, лінії коренеплодів, лінії отримання джемів, томатної лінії, лінії підготовки сировини та всього необхідного, щоб здати завод під ключ.

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.