Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

1945
26.06.2015р. |
Сир без відокремлення сироватки – 100%-вий вихід

Дедалі популярнішими в Україні стають сири типу фета, лабне, крем-сир, кварки тощо. На сьогодні така продукція має високу ціну, оскільки здебільшого її імпортують. Щоб забезпечити споживача якісними виробами вітчизняного виробництва, компанія «Картсистеми» разом із підприємством «Інгредія», пропонує виробникам виготовляти м’які сири за технологію без відокремлення сироватки.

Основою технології виробництва таких сирів є ультрафільтрація молока, в процесі якої відбувається згущування суміші до необхідного ступеня концентрації сухих речовин, внесення ферменту і солі, швидка коагуляція і подальше пакування готового продукту. Рівень вмісту білка, жиру та інших компонентів досягають використанням спеціального обладнання.

Як альтернативу технології ультрафільтрації виробництва м'яких сирів компанія «Картсистеми» пропонує застосовувати молочні білки «Промілк». Технологія передбачає внесення у молочну сировину вершків чи ЗМЖ (замінники молочного жиру), молочного білку «Промілк» і забезпечує 100%-вий вихід готового продукту. 

Білок необхідно цілком розчинити в знежиреному молоці до одержання гомогенної однорідної рідини, аналогічної натуральному ретентату. Для цього слід використовувати обладнання для відновлення сухих молочних продуктів. Після фази розмішування необхідно залишити суміш в спокої для гідратації молочного білка.

Така технологія дає змогу одержувати сирні продукти без втрат на переробку й утилізацію побічних продуктів. Також за допомогою «Промілк» можна виготовляти сорти сиру на основі ферментованого молока або вершків, як, наприклад, м'який сир (аналог сепараторного сиру чи кварку) та вершковий сир. Використання молочного білка дає змогу регулювати в кінцевих продуктах склад і кількість білків, жирів, смакові та поживні властивості, виробляти продукти сирні з наперед заданими дієтичними та іншими властивостями. Продукція за цією рецептурою дешевша, ніж виготовлена за традиційною, крім того скорочується тривалість виробництва. Завдяки «Промілк» можна вирішити і соціальні проблеми, адже таким чином забезпечують попит населення на високоякісні продукти, які не поступаються за харчовою цінністю імпортованим аналогам.

Компанія «Картсистеми» надає інформаційно-технологічну підтримку, зразки готової продукції, розробляє рецептури, забезпечує ТУ.

Компанія «Картсистеми»

Теги и ключевые фразы
процес відокремлення сироватки, інгредия промілк
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати   Інші статті
30.03.2018р.

«Кооперування – це довіра та готовність до компромісів»

Тема молочної кооперації останніми роками в усіх на вустах. Час диктує і виробникам молока, і переробникам гуртуватися, адже так легше долати і хронічні проблеми галузі, і нові виклики. Багато учасників ринку і експерти кажуть про хороші перспективи кооперації в Україні. А у світі кооперативний рух давно став потужним двигуном молочної індустрії. На цьогорічному молочному конгресі ця тема була провідною.

27.03.2018р.

Молочне господарство країни

За результатами 2017 р. виробництво молока становило на рівні 10387 тис. тонн. Цьогоріч прогнозується незначне зниження виробництва молока до 10100 тис. тонн. Водночас, у структурі виробництва молока від сільськогосподарських підприємств стане більше. Про це поінформувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.