Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

4910
11.12.2014р. |
«ІнтерПромТех»: ємності для обробки молока і молочних продуктів

Застосування сучасного молочного обладнання у виготовленні молока і молочної продукції відіграє таку саму важливу роль, як і якісні інгредієнти, а також суворе дотримання технологічних процесів виробництва. Воно дає змогу не лише полегшити виробничий процес, а й посилити контроль за ним, реалізувати все молоко і збільшити термін зберігання молочних продуктів.

На сьогодні жодне молокопереробне підприємство не обходиться без ємнісного устаткування. Без нього виробництво молочної продукції не можливе, як і без пастеризаторів, гомогенізаторів тощо. Сфера застосування його дуже широка, адже саме завдяки якісним і професійним харчовим ємностям набагато довше зберігається якість і свіжість виробленого продукту.

Наше підприємство «ІнтерПромТех» уже 15 років спеціалізується на виробництві високоякісного обладнання для харчової та фармацевтичної промисловості. Популярність компанії принесло впровадження у виробництво сучасних технологій, що дає нам змогу виготовляти якісне й економічно виправдане устаткування. Ми випускаємо й встановлюємо ємнісне обладнання для приймання та зберігання молочної продукції, для повного циклу технологічної переробки молока з урахуванням різноманіття видів молокопродуктів на ринку, для її подальшого транспортування та для санітарного очищення технологічного обладнання.

Для виготовлення ємнісного обладнання наша компанія використовує здебільшого сучасне устаткування європейських виробників, власну матеріально-технічну базу, що разом з понад 15-річним досвідом дає змогу утримувати якість наших пристроїв на рівні кращих світових виробників, відповідати високим стандартам і вимогам сучасних молокопереробних підприємств.

Водночас наша компанія має великий досвід роботи з танками, розробленими та виготовленими ще за радянських часів (наприклад, Я1ОСВ). Наші фахівці неодноразово здійснювали заміну мішалок на такому обладнанні на мішалки, розроблені нашим підприємством, які на 100% асептичні, на відміну від радянських аналогів, та набагато надійніші і простіші в обслуговуванні. Також для покращення роботи таких ємностей замінювали сорочки охолодження, ізоляційне покриття тощо. Такий варіант роботи допомагає виробникам в умовах обмеженого фінансування покращити якість кінцевого продукту без вкладання значних коштів.

Також «ІнтерПромТех» має змогу професійно здійснювати інсталяцію власного та іншого технологічного обладнання, механічний монтаж трубопроводів та їхню ізоляцію, складання ємності на місці інсталяції в разі обмежених пройомів для інсталяції ємностей у зібраному вигляді.

Наша компанія виготовить практично будь-яку ємність, без прив’язування до стандартних габаритів і комплектації. Виготовлення можливе як за кресленнями замовника, так і з розробкою документації нашими фахівцями.

Ми успішно співпрацюємо із багатьма молокопереробними підприємствами по всій Україні, постачаючи технологічне устаткування різного призначення, а також надаємо його сервісне й гарантійне обслуговування. Також для реалізації власних проектів наше підприємство залучають до співпраці такі відомі компанії, як  «Тетрапак» або «ГЕА».

 Наше обладнання використовують на:

«Данон Україна»,

ПАТ «Молокія»,

ПАТ «Вімм-Біль-Данн Україна»,

Комбінат «Придніпровський»,

ПАТ «Галичина» та багатьох інших.

 Фахівці «ІнтерПромТех» у найкоротші терміни підготують інженерні проекти і здійснять постачання обладнання. Ми готові швидко й якісно підібрати усе необхідне устаткування – із безлічі рішень підберемо саме те, що Вам потрібно.

тел.:  +38 (0512) 636480-85,

+38 (067) 5106184

+38 (067) 5122593

e-mail: info@ipt.com.ua

www.ipt.com.ua

Теги и ключевые фразы

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.