Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 




Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

6330
14.07.2010р. |
«Алфаінтерпласт»: вища культура виробництва

Політики обіцяють євроінтеграцію України протягом майже двох десятків років. Щоправда, конкретних кроків у цьому напрямі майже не здійснюють, а буває, що приймають такі рішення, які цій інтеграції аж ніяк не сприяють. Підприємці з числа виробничників подібних обіцянок не роздають. Проте чимало з них вже давно інтегрували свої підприємства в європейську економіку, організували виробництво продукції європейського рівня.

 

Одним із таких підприємств є «Алфаінтерпласт» (м. Луцьк), на якому виготовляють сучасну тару: поліетиленові ящики для булочок і делікатесів, для хлібобулочних виробів, м’яса і м’ясних виробів, для фруктів, овочів, ягід і грибів, для молокопродуктів, лікеро-горілчаних виробів тощо. Підприємство зареєстроване 1994 р. як спільне українсько-чеське, з розподілом статутного фонду 50 і 50%. Очолює його Петро Скоп’юк.

 

Петро Степанович – досвідчений фахівець, якому довелося плідно попрацювати на освітянській ниві, у виконавчій владі області, бути успішним керівником виробництва. Стара школа підготовки кадрів сформувала в ньому ті якості, які дали змогу подолати труднощі 1990-х.

 

Тепер пан Петро розповідає про період організації виробництва так, ніби й не було особливих проблем: «Фонд держмайна України, – каже, – надав у оренду приміщення, а чехи дали обладнання. Розпочали виробництво, не залучаючи від кредиторів жодної копійки. За 16 років діяльності лише один раз взяли банківський кредит для реконструкції викупленої у Фонду держмайна виробничої площі – колишньої компресорної станції луцького заводу виробів із пластмас. Тоді нам не вистачало обігових коштів. Незважаючи на складні умови, – вижили».

 

Виживанню сприяла висока якість продукції, виготовленої із харчового поліетилену. З виробами підприємства нас знайомить заступник директора Руслан Скоп’юк. «Зверніть увагу, – каже Руслан Петрович, – ось ящики для хлібобулочних виробів з логотипами замовників і без них. Без логотипів поки що замовляють невеликі цехи та пекарні. А з логотипами, нанесеними за технологією кольорового друку з двох боків – хлібокомбінати та потужні хлібозаводи. За цими логотипами ви можете визначити географію реалізації продукції. Дивіться: це логотипи підприємств Західної України, це – з Полтавщини, а ось – з Донеччини. Охоплюємо ми і центральну Україну».

 

Ящики для хлібобулочних виробів – це новий крок у сфері виробництва та сервісу. Вони менш громіздкі ніж дерев’яні лотки, які ми повсякденно можемо бачити при завезенні хліба до магазинів, їх не треба нахиляти під кутом, щоб увійшли у двері, від чого з лотків на землю падає хліб, поліетиленові ящики легко піддаються санітарній обробці. Водночас вони досить місткі.

 

А починали на «Алфаінтерпласт» з виробництва ящиків для пива та горілки. До 1998 року були великі обсяги продажу цієї продукції, а потім уряд своїми постановами притиснув пивоварну і лікеро-горілчану галузі, через що зменшився попит на тару.

 

Волинь – це край, багатий на культивовані і дикорослі ягоди. Чимало тут вирощують й овочів і фруктів. Тому на «Алфаінтерпласт» виготовляють спеціальні ящики, передусім, для перевезення цієї продукції. Овочі, фрукти і навіть такі ніжні ягоди, як малина, чорниця і полуниця у такій тарі не втрачають товарного вигляду.

 

Замовлення на ящики надходять із багатьох регіонів України, в тому числі з Івано-Франківщини, Вінниччини та Закарпаття, де вирощують ранню полуницю, черешню та інші ягоди. Ця продукція надходить у всі куточки держави непошкодженою завдяки ящикам, виготовленим у Луцьку.

 

З лютого нинішнього року «Алфаінтерпласт» почав виробляти ящики для м’яса і м’ясних продуктів. Як і всі інші, вони сконструйовані в модельній групі 600х400 мм (крім ящика Є50) із різними висотами і призначені для зберігання і транспортування м’яса, в тому числі птиці та м’ясних виробів. На замовлення клієнтів підприємство виготовляє ящики із спеціального матеріалу, здатного витримувати температуру при заморожуванні продукції до –40°С, а також навантаження при штабелюванні до 500 кг.

 

Для виробництва ящиків, призначених для харчових продуктів, на підприємстві використовують первинний поліетилен з додаванням барвників. Вторинний поліетилен використовують для ящиків зберігання і транспортування пляшок. Цей поліетилен отримують із вторинної сировини, тобто з ящиків для харчових продуктів, які відслужили термін експлуатації. У цеху переробки їх подрібнюють і перемелюють. «Вторинний поліетилен, – розповідає пан Руслан, – особливо із ящиків недобросовісних виробників, досить крихкий, тому ми додаємо до нього частку (30%) первинного».

 

Переробка старих ящиків – вигідна справа. По-перше, вторинна сировина – дешева, по-друге, завдяки переробці вирішена проблема утилізації ящиків.

 

Первинний поліетилен «Алфаінтерпласт» закуповує в Чехії, Росії та Узбекистані. Барвники – шведського виробництва, атестовані в Україні. Сировину і всі компоненти, що застосовують у технології виробництва ящиків, які контактують із харчовими продуктами, попередньо перевіряють у обласній СЕС й отримують гігієнічний висновок на відповідність. Крім того, СЕС може проконтролювати виробництво у будь-який момент без попередження.

 

Планами підприємства, як повідомив Петро Степанович, передбачається розширення виробництва. Моніторинг ринку свідчить про зростання попиту на зручну, надійну тару широкого асортименту. Крім того, найближчим часом буде встановлена ливарна машина для виробництва плит, які використовують у гідротехнічних спорудах (басейни, відстійники води тощо), попит на які є в Україні та Росії.

 

Петро ХОМИЧ

Теги и ключевые фразы
хліб транспортіровка ящик, ящики пластмасові під хліб львів, пласмасові басейни, пласмасові басейни, алфаінтерпласт луцьк, виробники пласмасові ящикидля хліба на львівщи, виробники пласмасових ящиків підхліб львів, ящики для хліба, утилізація пластмасових ящиків в луцьк у, оренда ящиків пластмасових луцьк
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати

Комментариев нет, будьте первыми и начните дискуссию


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.