Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

4726
08.07.2010р. |
Обережно покриваємо сири

Спосіб дозрівання сиру суттєво впливає на формування його майбутнього смаку. Тепер споживачі відразу розпізнають сири, які дозріли природно, адже вони вирізняються особливим смаком. Важливу роль у дозріванні сиру відіграє оброблення сирної оболонка. Покриття сирів підсилює їхню природну здатність до дозрівання, бо утворює захисний шар, який запобігає розмножуванню дріжджових грибків і цвілі.

 

Компанія «CSK food enrichment» є експертом у сфері постачання оболонок марки «CesKa-coAt», які покращують зовнішній вигляд твердих та напівтвердих сирів. Використання покриття залежить від багатьох факторів: насамперед від типу та форми сирної головки; вологості поверхневого шару, потужності типу машини для автоматичного нанесення покриття.

 

Нині на ринку компанія «CSK food enrichment» пропонує виробникам широкий асортимент оболонок, які використовують залежно від виду виготовленої продукції. Для прикладу, покриття типу WL найбільше використовують для оброблення твердих і напівтвердих сирів голландської, німецької, французької та італійської груп. До цієї групи належать покриття з фунгіцидами різної концентрації (чи без них); різноманітних відтінків жовтого кольору (з використанням барвника анато чи каротину), а також можливе використання інших харчових барвників чорного, білого, зеленого кольорів, з глянцевою чи матовою поверхнею.

 

При нанесенні на сир оболонки «CesKa-coAt» типу WL утворюється прозора блискуча плівка, яка надає багато переваг при застосуванні, насамперед захищає сирну оболонку від механічних пошкоджень і потрапляння мікробів; запобігає надмірному всиханню сиру (випаровуванню води) без втручання у процес дозрівання; спрощує транспортування і зберігання. Це покриття можна додатково покрити парафіном, що покращує зовнішній вигляд сиру і дає можливість наносити різні етикетки з інформацією про виріб. Покриття «CesKa-coAt» цього типу широко використовують, адже його легко наносити за допомогою машин чи вручну за допомогою губки. Фасують його в одноразові каністри, бочки (для експорту), контейнери із нержавіючої сталі, цистерни, пластмасові контейнери і зберігають протягом 6 місяців за умови дотримання сталих температурних режимів від 5 до 20ºС.

 

Для використання у сиросховищах спеціально розроблене покриття типу XL. Воно відрізняється від інших видів в’язкістю і вмістом сухих речовин: в цьому виді оболонки він становить 3% порівняно з типом WL, де сухих речовин лише 2%.

 

Покриття для сиру «CesKa-coAt» типу XL виготовляють малими партіями, оскільки воно призначене для певної групи сирів, проте наша фірма може виробляти продукцію та запаковувати її на індивідуальні замовлення.

 

Нині вид покриття став невід'ємною частиною процесу розроблення нових видів сирної продукції. Саме тому наша компанія розробила новий вид оболонок для ще більшого розширення асортименту. Таким чином ми даємо сироварам можливість вибрати покриття для сирів за індивідуальними характеристиками, які б підходили для їхньої продукції і відповідали всім технологічним вимогам. Залежно від побажань для окремих замовників наша компанія «CSK food enrichment» розробила оболонку, яку наносять розпиленням на сирну головку. Також було виготовлено оболонок з тривалішим терміном зберігання (парафінову), спеціальне покриття для нанесення методом занурення, покриття, що легко відшаровується, дуже зручне у випадку, коли його треба знімати; покриття для сиру, що продається нарізаним, та багато іншого.

 

Якість і смак сиру в основному залежить від умов дозрівання і від використання правильно підібраного покриття. Найважливішими параметрами умов дозрівання сирів є температура, відносна вологість і циркуляція повітря навколо сиру. Для виготовлення сиру з певним смаком температура є вкрай важливим показником. Відносна вологість і циркуляція повітря навколо головки сиру, зазвичай, утворюють оптимальний баланс між прийнятним всиханням внаслідок випаровування води і мінімальним ризиком росту грибків.

 

При нанесені покриттів для «CesKa–coAt» необхідно дотримуватись відповідних вимог: для запобігання росту грибків сир слід обробити покриттям якнайшвидше після засолювання; сир повинен бути сухим під час першого оброблення після засолу для запобігання всиханню і втратам у процесі нанесення покриття CesKa–coAt; дозування залежить від виду сиру.

 

Роман ЧОП,

 

компанія «CSK food enrichment»

 

Теги и ключевые фразы
як покривати сир парафіном, чим покривають сир для дозрівання, коли покривають сир оболонкою, чім покривають сирні головки, Як покрити сир парафіном, картинка формування сиру, чим покривають твердий сир, сир у парафіновій оболонці, покриття для твердого сиру, сир картинку


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.